Škrabací válce: Tak trochu jiná škrabadla pro kočky

Škrabadla pro kočky reprezentují klíčové vybavení pro kočky, které by nemělo chybět v žádné kočičí domácnosti. Je přitom na preferencích chovatele a pochopitelně také jeho kočičího společenstva, jaké škrabadlo bude konkrétní domov zdobit. Nakonec těch škrabadel může být i víc. Opět záleží na preferencích, vkusu, stylu, ale také na prostoru.

Úvodní foto: ZooRoyal

Škrabadlo, domeček a pelíšek v jednom

Jednoduchá a levná škrabadla, která tvoří jeden či několik škrabacích válců upevněných k nosné desce, doplňují i honosná a luxusní škrabadla, škrabací stromy a samostatně stojící škrabací válce. Škrabací válec, podle tvaru také škrabací věž, zpravidla nabízí funkční škrabací desky (stěny válce), ať již jsou rovné, nebo zaoblené. Střecha, horní část válce je pak zpravidla koncipována jako pelíšek. Vedle toho se v útrobách válce často najde místo pro stylovou kočičí skrýš, domeček chcete-li. Kočičích skrýší se v jednom válci může schovat hned několik, třeba rovnou tři! Tři patra plus vyhlídkovou střechu jako pohodlný kočičí pelíšek nabízí prémiový škrabací válec značky ZooRoyal.

Také škrabací válec Trixie Edorado má rovnou tři patra, ale je dostupný i ve variantě dvoupatrové (na úvodním obrázku). Se dvěma patry si vystačí i škrabací válec (Cat Tower, škrabací věž) hranatého tvaru Trixie Jorge s Home Sweet Home.

Malý, ale šikovný

Škrabací válec je multifunkční ozdobou kočičí domácnosti, bez ohledu na velikost. Stačí jeden kočičí domeček jako bezpečná skrýš, nad ním pohodlný pelíšek pro rozhled a k tomu po stěnách válce možnost škrábání. To je vše. Víc není třeba. I malý škrabací válec udělá velkou službu, navíc může vypadat luxusně. Když se kočičí škrabadlo chytře poskládá tak jako malý, ale šikovný přírodní škrabací válec Trixie Ria, celý potažený sisalem, je to opravdu radost, radost pro člověka i pro jeho kočky…

Škrabací válce pro kočky

Prémiový škrabací válec

Může mít nespočet různých podob, kočka a stejně tak i její škrabadlo. Vždy bude mít v sobě kousek andělské duše a divokého srdce dravé šelmy, vždy v neskutečně přitažlivé kombinaci. Ať je kočka jakákoliv, vždy je to kočka prémiová. Pro prémiovou kočku existuje i prémiové škrabadlo, resp. škrabací válec. Nese značku ZooRoyal Original, kterou charakterizuje prémiová kvalita, odolnost a funkčnost.

Stejně jako celá výbava pro kočku je i prémiový škrabací válec ZooRoyal Ella důmyslně koncipován tak, aby naplnil nejrůznější potřeby kočky, ať půjde o škrábání, zábavu, hraní nebo odpočinek.

Prémiové škrabadlo pro kočku

Tak trochu jiná škrabadla pro kočky

Škrabací válce se tak trochu vymykají klasickým kočičím stromům a šplhadlům. Tak trochu jiná škrabadla pro kočky reprezentuje i minimalistický sisalový škrabací míč nebo sisalová škrabací miska, obojí kombinují sisal a dřevo.

Škrabací míč i škrabací miska se pyšní kvalitou originální holandské značky Designed by Lotte, která svými designovými produkty v duchu motta Lifestyle For Your Pet cíleně ozvláštňuje nabídku pro domácí mazlíčky.

Škrabací miska pro kočky

Dřevěný kočičí nábytek

Od škrabacích válců je to jenom kousek k nejrůznějším kočičím domečkům a skrýším, které designem připomínají klasický nábytek. Dokonce může využívat i stejné materiály, jako dřevěný kočičí nábytek zaujme na první pohled. Dřevo je atraktivní, přírodní materiál, který zapadne všude. Má styl, který ocení člověk i jeho kočka. Omrkněte kočičí nábytek ze dřeva tady…

5/5 - (9 votes)

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *