VOŇAVÉ TIPY PROTI RÝMĚ A NACHLAZENÍ

Hledáte rychlou úlevu proti rýmě a nachlazení? Řešení najdete v přírodě, nekonečné studnici zdraví. Intenzivní kafrové esence posilují dech i imunitu. Pomáhají uvolnit dutiny, rozpustit hlen a vykašlávání. Jako ryzí éterické oleje napomáhají k rychlejšímu průběhu onemocnění. V prostoru se navíc svými antiseptickými účinky postarají o pročištění vzduchu. Jsou prospěšné i po duševní stránce, posilují sebedůvěru a optimismus. Působí proti únavě. Stačí se nadechnout!

Když potřebujete chytit druhý dech…

Eukalyptus, borovice, jedle, tymián nebo rozmarýn, ale i další esenciální neboli éterické oleje, v 100% přírodní podobě dle aromaterapie poslouží proti rýmě a nachlazení. Jenom si přičichnout… Těkavé molekuly posilujících vonných esencí se přes plíce dostávají do krevního oběhu a odtud do celého těla. Prostřednictvím aromalampy či difuzéru se uplatní k provonění a pročištění prostoru. To platí i pro jejich synergické směsi, které s inspirací v přírodě a tradicích míchají v aromaterapeutických laboratořích. Tak vznikají vonné směsi české značky Nobilis Tilia pro potěšení těla i ducha. Tak vznikla vonná směs Druhý dech s balsamickou vůní, která s prvním přičichnutím přináší pocity úlevy při rýmě a nachlazení.

Aromaterapie proti nachlazení Druhý dech

Posilující vonná směs Druhý dech posiluje dýchací systém a skvěle uleví při nachlazení, chřipce a zahlenění. Podpoří vykašlávání a celkově usnadní dýchání. Kromě toho pomáhá také po duševní stránce. Posiluje sebedůvěru a dodává optimismus. Do žil vlije novou energii při únavě a nervové slabosti, myšlenkám dodá jasnost a napomáhá koncentraci. Stačí si jednoduše přičichnout. Osvěžte svůj den s kombinací éterických olejů eukalyptus, citron, jedle bělokorá a borovice lesní.

Posilující éterické oleje se dají využít také v aromalampě, difuzéru, inhalační tyčince a po rozpuštění v hydrofilním koupelovém oleji, který zajistí propojení oleje a vody, také pro aromaterapeutickou koupel. Esenciální oleje se pro použití v koupeli dají rozmíchat i v medu nebo smetaně. Působení vůní při koupeli prohloubí i epsomská sůl.

Esenciální oleje se dají míchat i s rostlinnými oleji a másly. Tímto balzámem se pak potírají spánky a další akupunkturní body, nohy, šíje nebo hrudník, pokud půjde o řešení plicních potíží.

Hrudní balzám z přírodní lékárničky

I naše babičky nachlazení a potíže s dýcháním řešili mazáním. Pro posílení plic mazali hrudník domácím sádlem. Dnes máme k dispozici voňavou vzpruhu v podobě balzámu z výživného bambuckého másla a regeneračního sezamového oleje.

Eukalyptový BIO balzám Nobilis Tilia příjemně prohřívá a hydratuje pokožku, díky obsaženým esencím s antimikrobiálními účinky působí dle výrobce na celou škálu dýchacích potíží od běžného nachlazení až po astma, uvolňuje zahleněné dutiny a posiluje, pomůže proti únavě. Balzámem lze potírat hrudník a záda, ale také ho využít k masáži chodidel nebo s ním potírat akupresurní body. Pro osvěžení se aplikuje také na spánky, dekolt a ramena.

Něco dobrého přímo pod nos

Hodit by se mohlo i mazání na nos. Ricinový olej, slunečnicový a sójový, spolu s D-panthenolem. To jsou základní ingredience dalšího voňavého pomocníka z přírodní lékárničky. Nosní gel Forte byl vytvořený speciálně pro oblast kolem nosu, aby zklidnil a šetrně ošetřil namáhaná a vysušená místa. Na pokožce vytváří film, který také předchází dalšímu podráždění. Pohodu do období chřipek a nachlazení vnáší prostřednictvím obsažených esenciálních olejů eukalyptus, jedle, máta, niaouli, máta nebo heřmánek. Nejenže pečuje o pokožku a hojí, ale svou vůní také zlepšuje náladu. Povzbudí nejenom léčení.

Instantní řešení: Inhalační tyčinka proti rýmě

Intenzivní aroma esenciálního oleje eukalyptus, které okamžitě uvolní dýchací cesty, podpoří dech a osvěží i náladu, máte k dispozici také v podobě Inhalační tyčinky proti rýmě, praktické aromaterapeutické vychytávky z dílny Nobilis tilia. Můžete ji nosit v kapse či kabelce, takže ji budete mít při ruce kdykoliv a kdykoliv. V období chřipek a nachlazení je takový voňavý společník nenahraditelný. Hodit by se však mohly i další inhalační tyčinky Nobilis Tilia. Může to být inhalační tyčinka Proti stresu s povzbuzující citrusovou vůní, inhalační tyčinka Proti únavě s vůní borovice nebo praktická cestovní tyčinka Proti nevolnosti, která uvolňuje napětí díky vůni máty citronové.

Inhalační tyčinky

Chybí vám energie?

Povzbuzující vonná směs Příliv energie na pouhé přičichnutí rozproudí energii v těle. Těšit se můžete z dávky osvěžení s bylinnými tóny rozmarýnu a tymiánu v doprovodu hřejivé skořice. Vytříbená kombinace bylin a koření účinně posiluje sebevědomí, rozptyluje smutek a melancholii, přináší posílení při nervové slabosti a úzkosti. Aromaterapeutická vůně obnovuje nadšení a sebedůvěru, dodává odvahu, ať již před sebou máte jakékoliv překážky.

Příliv energie banner

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *