ZooRoyal Original: Kočičí nábytek, domečky, pelíšky a škrabadla pro domácí pohodu

Kvalita, odolnost a funkčnost. To jsou parametry, které charakterizují doplňky a potřeby pro kočky značky ZooRoyal Original. Všechny jsou důmyslně koncipovány tak, aby naplnily nejrůznější potřeby domácích mazlíčků, navíc za výhodnou cenu a ve stylovém designu. Stojí za nimi etická výroba, férový přístup a láska ke zvířatům.

Úvodní foto: ZooRoyal

Láska ke zvířatům

Je to prostě mazlíček, pohodář, ale také šelma a milovník všeho dobrého. Je to prostě kočičí přítel, kterému chceme dopřát to nejlepší. Co to však v každodenní praxi znamená? Především je to láska, a pak také nějaké to kočičí vybavení pro spokojenost a příjemné žití. V první řadě jsou to nejrůznější domečky, pelíšky a škrabadla pro kočky. V rozmanité nabídce ZooRoyal si každý najde to své. Komfortní polštáře, pelíšky a domečky poslouží jako skvělé útočiště, které si kočka zamiluje a na které za žádných okolnosti nedá dopustit.

O kočkách

Kočky nás fascinují už od úsvitu věků. Pozorujeme je a snažíme se pochopit, co je v jejich síle, držení těla, vlastnostech, zvycích a jejich posedlosti za kouzlo, díky němuž jsou schopné žít poklidně a být šťastné. Kočky mají od přírody mnoho trumfů, a my je určitě můžeme využít v každodenním osobním i profesním životě. Mají životní filozofii, která by se dala shrnout několika slovy: jíst, hrát si, spát, starat se o své pohodlí a dělat jen to, co se jim líbí. A na rozdíl od nás toho dělají opravdu hodně!

Tak o kočkách píše francouzský autor Stéphana Garnier ve své knize Chovejte se jako kočka. 

Kvalitní kočičí nábytek

O značce ZooRoyal

Škrabací nábytek pro kočky, různá škrabadla, odpočívadla, škrabací válce, desky apod., stejně jako samostatné pelíšky a polštáře, kukaně, houpací sítě pro kočky, jeskyně, hračky pro kočky, ale i misky, přípravky k péči o srst, hygienické potřeby, toalety nebo stelivo. To vše je ušité na míru tak, aby dokonalo vyhovovalo různým potřebám kočičího domácího mazlíčka. Produkty ZooRoyal budou vyhovovat jak kočkám, tak milovníkům, přátelům, fanouškům a chovatelům koček. Jsou testovány nezávislými zkušebními ústavy, aby mohly zaručit, že naplní vysoké požadavky na kvalitu a funkčnost.

ZooRoyal klade důraz také na otázky udržitelnosti. Díky spolupráci s nezávislou organizací Amfori BSCI může zaručit, že výrobky vznikají za bezpečných pracovních podmínek a Fair Trade. Všichni dodavatelé mají certifikát BSCI, případně splňují standard standard SA8000 nebo mají audit SMETA pro výměnu etických dat dodavatelů. Navíc své dodavatele podporuje tím, že je zapojuje do ekologických programů, jako je například program Detox. Snaží se také o to, aby obaly produktů byly šetrnější k životnímu prostředí. Značka ZooRoyal Original nabízí kvalitu a rozmanitost, z lásky ke zvířatům.

Dřevěný škrabací válec pro kočky

Luxusní kočičí nábytek

Přestože je ZooRoyal cenově dostupná značka, její škrabadla a další kočičí produkty se řadí mezi luxusní kočičí nábytek, tedy takový, který skvěle vypadá a současně skvěle slouží. Luxusní škrabadla vypadají tak trochu jinak než ta klasická, nemusí být přitom nějak výrazná, naopak, v souladu s principy minimalismu nabízejí čisté linie a vytříbený styl jednoduchosti. Samozřejmostí je kvalitní provedení, dřevo a další přírodní materiály a naprostá funkčnost. Luxusní škrabadla v přírodním duchu pak ideálně zapadnou do každého domova, ať má interiér jakýkoliv styl. To platí i pro další luxusní kočičí nábytek. Omrknout ho můžete tady…

5/5 - (6 votes)

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *