O NÁS

Jsme pisálci, fotografové a designéři života. Chceme se podělit o své poznatky, zkušenosti a zážitky ze života s domácími mazlíčky. Chceme sdílet svoji radost. V našich článcích hledáme inspiraci pro útulné bydlení, pohodu nejenom doma. Objevujeme kočičí magii.

O webu

U kocoura doma vítáme milovníky zvířat a přírody. Jsme tu pro všechny vyznavače šťastného domova, věčné hledače krásy a harmonie, nadšence aromaterapie, pro ty, kterým voní bylinky, chutná ovoce a plody přírody, nebo jim přirostla k srdci zahrada.

Přinášíme inspiraci pro bydlení, kde má místo kočkapes i jiní domácí mazlíčci nebo pokojové rostliny. Máme návody pro vrnivou spokojenost. Posíláme dál pozitivní návody a myšlenky. Připravujeme vrnivé zprávy. Šíříme dobro.

Co by vás mohlo zajímat?

Naše smečka. Naše doma. Náš příběh.

To se tak jedné paničce připletla do cesty černá kočka, tedy černý kocour. A stal se jejím společníkem všude tam, kam ji nohy donesly. Z lontu se přesunuli do města, kde se z něho stala také kočka na vodítku. Pak se spolu vydali znovu za klidem vesnice, aby konečně našli to pravé doma a zrodil se web U kocoura doma. Přibrali k sobě štěňátko, které brzy dorostlo do velkého psa, tak velkého, že mu říkají i pes baskervillský. A aby jich nebylo málo, po boku kocoura se objevila i kočka.

Dům a zahrada těšila paničku a trojici chlupáčků dva roky. Museli poznat, že domov není dům a jeho studené zdi. Domov není zahrada, ale život na zahradě. Domov je teplo a láska, kterou vyzařují srdce blízkých, ať již jsou dvounozí či čtyřnozí. Není důležité kde, ale kdo. Naše doma dělá kocour, kočička a pes, tedy fenka. Aktuálně jsme doma v Orlických horách. Jsme na cestě.

Spolupráce?

U KOCOURA DOMA je nezávislým webem. Primárně slouží jako osobní nekomerční blog. Přesto chceme sdílet zajímavé informace, zkušenosti a názory těch, kteří mají co říct. Přesto chceme občas upozornit na zajímavý produkt či službu, která je nám užitečná a prospěšná. Přesto jsme otevřeni různým formám spolupráce. Více o spolupráci tady…

Kontakt

Buďte s námi v kontaktu na sítích!

  • Facebook
  • Instagram
  • Pinterest
  • Custom 3
  • Custom 5
  • RSS
  • Email
  • Custom 1

Chcete nám cokoliv sdělit? Kontaktujte nás na emailové adrese info@ukocouradoma.cz

KONTAKT | PODMÍNKY POUŽITÍ WEBU | ZÁSADY OCHRANY OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Autorská práva

Provozovateli náleží všechna autorská práva k obsahu webových stránek, včetně textu, designu stránek, grafiky, veškerých vyobrazení na těchto stránkách, stejně tak i k výběru a způsobu uspořádání souborů obsažených na tomto webu. Provozovatel je oprávněn vykonávat majetková práva k tomuto webu v souladu se zákonem o právu autorském, o právech souvisejících s právem autorským a o změně některých zákonů (autorský zákon), v platném znění. Uživatel je povinen tato autorská práva ctít.

Na obsah webu se vztahují platné zákonné předpisy o autorských právech, které tato autorská díla zároveň chrání. Autorské právo (copyright – všechna práva vyhrazena) znamená, že autor musí souhlasit s využitím jeho díla. Texty, fotografie i další obsah je chráněn za všech okolností (nemusí mít vodoznak ani vyznačený copyright). Autorské právo je v České republice automatické, nepřevoditelné a nezrušitelné.

Při tvorbě webu se řídíme autorskými právy a trváme na dodržování autorských práv také od návštěvníků webu. Jakékoliv další využití fotografií (či textů) z tohoto webu je možné jen po předchozím souhlasu a domluvě s autorem. Kontaktujte nás!

Netiketa

Prosíme návštěvníky webu o dodržování pravidel slušnosti a etických zásad, které mají co dělat i v online prostředí. Netiketa pomáhá dělat internet lepší, všichni se přece chceme i ve světě internetu cítit dobře, všichni uvítáme příjemné prostředí. Buďme slušní! Vyhrazujeme si právo mazat komentáře, které pravidlům a zásadám netikety neodpovídají.