O nás

Naše smečka. Naše doma.

To se tak jedné paničce připletla do cesty černá kočka, tedy černý kocour. A stal se jejím společníkem všude tam, kam ji nohy donesly. Z lontu se přesunuli do města, kde se z něho stala také kočka na vodítku. Pak se spolu vydali znovu za klidem vesnice, aby konečně našli to pravé doma a zrodil se web U KOCOURA DOMA. Přibrali k sobě štěňátko, které brzy dorostlo do velkého psa, tak velkého, že mu říkají i pes baskervilský. A aby jich nebylo málo, objevila se doma i kočička.

Dům a zahrada těšila paničku a trojici chlupáčků dva roky. Museli poznat, že domov není dům a jeho studené zdi. Domov není zahrada, ale život na zahradě. Domov je teplo a láska, kterou vyzařují naši blízcí, ať již dvounozí či čtyřnozí. Není důležité kde, ale kdo.

Naše doma dělá kocour, kočička a pes, tedy fenka. Aktuálně jsme doma v Orlických horách, jsme na cestě…

Jsme pisálci, fotografové a designéři života

Máme tolik obrázků a slov, že jsme se rozhodli zřídit tento web, blog chcete-li.

  • Sdílíme své zkušenosti ze života a bydlení s chlupáči. I nám se v různých situacích hodily zkušenosti, rady a informace od jiných, proto je chceme předávat dál.
  • Přinášíme inspiraci pro všechny milovníky zvířat a přírody. Jsme tady pro všechny vyznavače šťastného domova, věčné hledače krásy a harmonie, i pro ty, kterým voní bylinky nebo jim přirostla k srdci zahrada.
  • Inspirace není nikdy dost. Sami ji hledáme u odborníků, mezi moderními trendy, ale třeba i tisíciletým učením o harmonii prostoru Feng Shui.

Na tomto webu se chceme podělit o své poznatky, zkušenosti a zážitky. Snad vám přinesou radost tak jako nám. Třeba budou i pro vás malou inspirací k vrnivé spokojenosti.

Co by vás mohlo zajímat?

O webu U KOCOURA DOMA

Aby doma bylo jako doma…

Naší smečce vládne černý kocour. Máme i kočičku a nechybí nám ani pes. Jsme pisálci, fotografové a designéři života. Chceme se podělit o své poznatky, zkušenosti a zážitky ze života s chlupáči.

Hledáme inspiraci pro útulné bydlení, vrnivou spokojenost a harmonii. A o tuto inspiraci se chceme na našem webu podělit.

Náš web je určený pro všechny milovníky zvířat a přírody. Jsme tady pro všechny vyznavače šťastného domova, věčné hledače krásy, i pro ty, kterým voní bylinky nebo jim přirostla k srdci zahrada.

Spolupráce?

U KOCOURA DOMA je nezávislým webem. Primárně slouží jako osobní nekomerční blog.

Přesto chceme sdílet zajímavé informace, zkušenosti a názory těch, kteří mají co říct. Přesto chceme občas upozornit na zajímavý produkt či službu, která je nám užitečná a prospěšná. Přesto jsme otevřeni různým formám spolupráce.

Media Kit 2019

Spojte se s námi!

Buďte s námi v kontaktu na sítích:  Facebook pinterest youtube instagram

Chcete nám cokoliv sdělit? Kontaktujte nás na emailu: mail

Anebo využijte kontaktní formulář níže.


KONTAKTUJTE NÁS!

[contact-form-7 id=”3176″ title=”Kontaktní formulář 1″]


Buďme slušní

Prosíme návštěvníky webu o dodržování pravidel slušnosti a etických zásad, vyhrazujeme si právo mazat komentáře, které těmto pravidlům a zásadám neodpovídají.

Při tvorbě webu se řídíme autorskými právy a trváme na dodržování autorských práv také od našich návštěvníků.

Všechna práva vyhrazena.

Velká část fotografií (a naprostá většina textů) je ve vlastnictví majitele tohoto webu. Majitel webu je také vlastníkem a autorem fotografií a textů s plnými autorskými právy.

Na veškeré fotografie z archivu autora se vztahují platné zákonné předpisy o autorských právech, které tato díla zároveň chrání. Autorské právo (copyright – všechna práva vyhrazena) znamená, že autor musí souhlasit s využitím jeho díla. Fotografie jsou chráněny za všech okolností (nemusí mít vodoznak ani vyznačený copyright). Autorské právo je v České republice automatické, nepřevoditelné a nezrušitelné.

Jakékoliv další využití fotografií (či textů) z tohoto webu je možné pouze po předchozím souhlasu a domluvě s autorem.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *