O NÁS

Jsme pisálci, fotografové a designéři života. Máme tolik obrázků a slov, že jsme se rozhodli zřídit tento web, blog chcete-li.

 • Sdílíme své zkušenosti ze života a bydlení s chlupáči. I nám se v různých situacích hodily zkušenosti, rady a informace od jiných, proto je chceme předávat dál.
 • Přinášíme inspiraci pro všechny milovníky zvířat a přírody. Jsme tady pro všechny vyznavače šťastného domova, věčné hledače krásy a harmonie, i pro ty, kterým voní bylinky nebo jim přirostla k srdci zahrada.
 • Inspirace není nikdy dost. Sami ji hledáme u odborníků, mezi moderními trendy, ale třeba i tisíciletým učením o harmonii prostoru Feng Shui.

Na tomto webu se chceme podělit o své poznatky, zkušenosti a zážitky. Snad vám přinesou radost tak jako nám. Třeba budou i pro vás malou inspirací k vrnivé spokojenosti.

O webu

Aby doma bylo jako doma…

Naší smečce vládne černý kocour. Máme i kočičku a nechybí nám ani pes. Jsme pisálci, fotografové a designéři života. Chceme se podělit o své poznatky, zkušenosti a zážitky ze života s chlupáči.

Hledáme inspiraci pro útulné bydlení, vrnivou spokojenost a harmonii. Posíláme ji dál. Šíříme dobro. Náš web je určený pro všechny milovníky zvířat a přírody. Jsme tady pro všechny vyznavače šťastného domova, věčné hledače krásy, i pro ty, kterým voní bylinky nebo jim přirostla k srdci zahrada.

Co by vás mohlo zajímat?

Naše smečka. Naše doma. Náš příběh.

To se tak jedné paničce připletla do cesty černá kočka, tedy černý kocour. A stal se jejím společníkem všude tam, kam ji nohy donesly. Z lontu se přesunuli do města, kde se z něho stala také kočka na vodítku. Pak se spolu vydali znovu za klidem vesnice, aby konečně našli to pravé doma a zrodil se web U KOCOURA DOMA. Přibrali k sobě štěňátko, které brzy dorostlo do velkého psa, tak velkého, že mu říkají i pes baskervilský. A aby jich nebylo málo, po boku kocoura se objevila i kočka.

Dům a zahrada těšila paničku a trojici chlupáčků dva roky. Museli poznat, že domov není dům a jeho studené zdi. Domov není zahrada, ale život na zahradě. Domov je teplo a láska, kterou vyzařují srdce blízkých, ať již jsou dvounozí či čtyřnozí. Není důležité kde, ale kdo.

Naše doma dělá kocour, kočička a pes, tedy fenka. Aktuálně jsme doma v Orlických horách, jsme na cestě…

Spolupráce?

U KOCOURA DOMA je nezávislým webem. Primárně slouží jako osobní nekomerční blog.

Přesto chceme sdílet zajímavé informace, zkušenosti a názory těch, kteří mají co říct. Přesto chceme občas upozornit na zajímavý produkt či službu, která je nám užitečná a prospěšná. Přesto jsme otevřeni různým formám spolupráce. Více tady…

Media Kit 2019

Kontakt

Buďte s námi v kontaktu na sítích!

 • Facebook
 • Instagram
 • Pinterest
 • Custom 3
 • Custom 5
 • RSS
 • Email
 • Custom 1

Chcete nám cokoliv sdělit? Kontaktujte nás na emailové adrese info@ukocouradoma.cz

Provozovatel webu: Ondřej Musil, Vysoké Popovice 240, 664 84, IČ: 05273471

PODMÍNKY POUŽITÍ WEBU | ZÁSADY OCHRANY OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Autorská práva

Provozovateli náleží všechna autorská práva k obsahu webových stránek, včetně textu, designu stránek, grafiky, veškerých vyobrazení na těchto stránkách, stejně tak i k výběru a způsobu uspořádání souborů obsažených na tomto webu. Provozovatel je oprávněn vykonávat majetková práva k tomuto webu v souladu se zákonem o právu autorském, o právech souvisejících s právem autorským a o změně některých zákonů (autorský zákon), v platném znění. Uživatel je povinen tato autorská práva ctít.

Na obsah webu se vztahují platné zákonné předpisy o autorských právech, které tato autorská díla zároveň chrání. Autorské právo (copyright – všechna práva vyhrazena) znamená, že autor musí souhlasit s využitím jeho díla. Texty, fotografie i další obsah je chráněn za všech okolností (nemusí mít vodoznak ani vyznačený copyright). Autorské právo je v České republice automatické, nepřevoditelné a nezrušitelné.

Jakékoliv další využití fotografií (či textů) z tohoto webu je možné pouze po předchozím souhlasu a domluvě s autorem.

Buďme slušní

Při tvorbě webu se řídíme autorskými právy a trváme na dodržování autorských práv také od našich návštěvníků.

Prosíme návštěvníky webu o dodržování pravidel slušnosti a etických zásad, vyhrazujeme si právo mazat komentáře, které těmto pravidlům a zásadám neodpovídají.