NEJLEPŠÍ PŘÍRODNÍ SVÍČKY

Plápolající oheň svíčky provází lidstvo od pradávna, přes moderní svítidla nám i dnes pomáhá zútulnit naše obydlí, vytvořit pohodovou atmosféru a zahnat chmury způsobené nedostatkem slunečních paprsků. Na oheň přírodní svíčky lze pohlížet i jako na zdroj životní energie a očistný prostředek. Ať již hledáte přírodní svíčky pro vytvoření domácí pohody, jako dekoraci, pro relaxaci nebo třeba součást očistného rituálu, kocourovi tipy na nejlepší přírodní svíčky vám usnadní výběr. Tady jsou.

I. Přírodní svíčky ve skle Muliers

Přírodní svíčka sluší každému interiéru a je nedílnou součástí severského stylu, stylu čistých linií, ladných tvarů, světla a vzdušnosti. Skvěle zapadá i do severských konceptů štěstí jako hygge, lykke, lagom nebo fredagsmys. To jsou také důvody, proč první místo našeho přehledu nejlepších přírodních svíček obsadila estonská eko značka Muliers.

Přírodní svíčky Mulieres Pure

Značka Mulieres vznikla z touhy po zdravém domově, ve kterém děti vyrůstají v bezpečí, obklopeny přírodními látkami namísto škodlivé chemie. Mulieres vedle kvalitní, hypoalergenní eko drogerie, typické energickou vůní, dokonalou funkčností a důmyslným složením z těch nejkvalitnějších přírodních surovin, vyrábí na principech udržitelnosti i minimalistické přírodní svíčky ve skle, svíčky v severském stylu.

Přírodní svíčky ve skle Muliers stejně jako celou řadu eko drogerie Muliers charakterizuje geniální receptura, která primárně využívá olivové mýdlo a esenciální oleje. Pokud jde o svíčky, zvolili v Muliers vosk původem z řepkového oleje (Rapessed wax). Technologie výroby vyžaduje dokonale propracované postupy, ale jedině tak můžou v Muliers své svíčky označit za lokální evropský produkt, navíc veganský a zcela bezpečný. Řepkový vosk v kombinaci s knotem z celulózových vláken hoří dokonale čistě, bez jakýchkoliv škodlivin v ovzduší.

Minimalistické svíčky Muliers

Jen si vybrat!

Minimalistický design a minimalistické složení

Mezi pestrou škálou přírodních svíček, které mohou být ze včelího vosku i různých rostlinných vosků a olejů jako palmový olej, kokosový olej či sójový olej, přírodní svíčky severské značky Muliers vyčnívají. Vyčnívají pro svůj minimalismus. Minimalistický design provází i minimalistické složení, ve kterém nenajdete nic než ty nejkvalitnější, ryze přírodní ingredience. Řepkový vosk provází esenciální oleje, které svíčkám dodávají hřejivou vůni perníku nebo svěží vůni lesa ve variantách PERNÍK nebo LES.

PURE. Tak zní název přírodní svíčky bez vůně, která v čistém podání Mulieres neobsahuje ve složení nic než řepkový vosk. Minimalistické pojetí reflektuje celá řada svíček Muliers jenom se třemi variantami, vedle svíčky bez vůně i dvě vonné svíčky FOREST a GINGERBREAD. Voní jen čistými esenciálními oleji, lesními esencemi borovice, smrku a bergamotu, resp. hřejivými tóny černého pepře a skořice.

Není svíčka svíčka jako svíčka! Má-li světlo svíčky potěšit, zahřát a zútulnit domov, má-li energie ohně pročistit, nikoliv zamořit prostředí, výběr se zužuje na přírodní svíčky. Pouze přírodní svíčky jsou člověku skutečně prospěšné, nezávadné a bezpečné. Při hoření klasické parafínové svíčky se totiž do ovzduší může uvolňovat celé spektrum škodlivých zplodin. Ty se vdechováním nosem dostávají přímo do mozku, krve a celého organismu. Není jedno, z čeho je svíčka vyrobena, kdo a jak ji vyrobil. Odpovědné výrobce a kvalitní přírodní svíčky jsme vyhledali za vás. Náš výběr představuje tento přehled, avšak rozhodně není konečný. Jde primárně o naše tipy na přírodní svíčky ve skle, které stojí za povšimnutí. Nezapomínáme přitom ani na české přírodní svíčky, kterým pod značkou Rozvoněno patří přední místo našeho přehledu nejlepších svíček bez parafínu.

II. České přírodní svíčky Rozvoněno

Rozvoněno, to jsou především české přírodní svíčky, které vznikají inspirovány příjemnými bylinnými tóny, nezměrnými konejšivými a relaxačními účinky či hojivým působením levandule. Zakladatelé Rozvoněno byli bylinkou tak okouzleni, že si založili políčko, aby se o ně s láskou starali a z levandule pak vyráběli vonné svíčky.

České svíčky Rozvoněno

Jen si vybrat!

Rozvoněno Přírodní svíčka Jedinečná
Rozvoněno Přírodní svíčka V říši snů
Rozvoněno Přírodní svíčka Svobodný nádech
Rozvoněno Přírodní svíčka Symfonie pocitů
Rozvoněno Přírodní svíčka Zimní nálada
Rozvoněno Přírodní svíčka Vánoční zázrak
Rozvoněno Přírodní svíčka Betlémská záře
Rozvoněno Přírodní svíčka Svěží vánek
Rozvoněno Přírodní osvěžovač Klid v duši
Rozvoněno Přírodní osvěžovač Potěšení mysli
Rozvoněno Přírodní osvěžovač Svěží vánek
Rozvoněno Přírodní svíčka Jedinečná banner2
Rozvoněno Přírodní svíčka V říši snů banner2
Rozvoněno Přírodní svíčka Svobodný nádech banner2
Rozvoněno Přírodní svíčka Symfonie pocitů banner2
Rozvoněno Přírodní svíčka Zimní nálada banner2
Rozvoněno Přírodní svíčka Vánoční zázrak banner
Rozvoněno Přírodní svíčka Betlémská záře banner
Rozvoněno Přírodní svíčka Svěží vánek banner2
Rozvoněno Přírodní osvěžovač Klid v duši banner
Rozvoněno Přírodní osvěžovač Potěšení mysli banner
Rozvoněno Přírodní osvěžovač Svěží vánek banner

Vonné svíčky z jižní Moravy

Vůně levandule provází většinu svíček a osvěžovačů vzduchu Rozvoněno, v kombinaci s dalšími kouzelnými rostlinami. Čistá levandule voní v podobě české přírodní svíčky V říši snů. V doprovodu pačuli pak levandule vytváří vůní svíčky Klid v duši. Vonná svíčka Symfonie pocitů levandulovou vůni snoubí s exotickým nádechem vzácných květů ylang ylang.

Nechybí ani vánoční svíčky Vánoční zázrak, Betlémská záře a Zimní nálada.

Pod značkou Rozvoněno přitom vedle svíček ve skle najdete i přírodní čajové svíčky nebo voňavé svíčky ze včelího vosku, v sadě nazvané Adventní čas. Přírodní adventní svíčky ze včelího vosku značky Rozvoněno jako stvořené pro slavnostní adventní věnec. Rozvoní ho medem, který v kombinaci s jehličím jako adventní věnec do interiéru vnese přesně tu adventní pohodu, o kterou všichni tolik stojíme. Přitom stačí tak málo, přírodní adventní svíčky!

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *