PŘÍRODNÍ DOPING PROTI ÚNAVĚ

Únava je všudypřítomná. Jak proti únavě efektivně bojovat? Odpověď zná příroda. S pomocí přírody lze všemožné fyzické i mentální úkoly, překážky, které na člověka klade život, zvládnout ladně. Sílu přírody v sobě ukrývají povzbuzující vonné esence aromaterapie, které to podstatné z rostlin skrze nos a čichové pohárky přenášejí přímo do mozku. Vdechované vůně se přes plíce dostávají i do krevního oběhu, aby se jejich energie dostala do celého těla.

Když chybí energie…

Stejně jako existují relaxační a zklidňující vonné esenciální oleje, existují i vůně povzbuzující. Jde o esence jako rozmarýn, tymián, citronová tráva, citron, bergamot, grapefruit, bazalka, máta, eukalyptus, muškátový oříšek, skořice aj. Nejenže zlepšují psychickou pohodu, zvyšují také mentální výkon. Proti únavě působí lépe než kofein, bez nežádoucích vedlejších účinků. Jednotlivé esenciální neboli éterické oleje vzájemně podporují své účinky v synergických směsích. Inspirováni přírodou a tradičními postupy je míchají v aromaterapeutických laboratořích. V takové laboratoři české značky Nobilis Tilia vznikla vonná směs Příliv energie, sestavená speciálně tak, aby povzbudila při úporné únavě.

Příliv energie banner

Povzbuzující vonná směs Příliv energie na pouhé přičichnutí rozproudí energii v těle. Je k dispozici k přímé inhalaci, ale užívá se také k provonění prostoru pomocí aromalampy nebo difuzéru. Těšit se pak můžete na osvěžující atmosféru s bylinnými tóny rozmarýnu a tymiánu v doprovodu hřejivé skořice. Vytříbená kombinace bylin a koření účinně posiluje sebevědomí, rozptyluje smutek a melancholii, přináší posílení při nervové slabosti a úzkosti. Aromaterapeutická vůně obnovuje nadšení a sebedůvěru, dodává odvahu, ať již před sebou máte jakékoliv překážky.

Když chybí radost…

Možná energie nechybí tolik, jako uvolnění napětí, které brání tvořivosti. Možná vaši únavu zažene vůně sladkého pomeranče a jasmínu, která představuje ryzí radost ze života a vnáší do prostoru dobrou náladu. Vonná směs Radost ze života opět povzbudí, rozveselí a projasní den na pouhé přičichnutí, skvěle poslouží i k provonění prostoru v aromalampě nebo difuzéru.

Vonné éterické oleje se dají užívat i ředěné. V nosných rostlinných olejích se uplatňují pro aromaterapeutické masáže anebo aromaterapeutické koupele. Vůni radost ze života si můžete dopřát i přímo formou tělového a masážního oleje nebo sprchového gelu, přírodní kosmetiky Nobilis Tilia.

Když chybí inspirace…

Aromaterapie má i řešení pro případ, kdy chybí tvořivá síla, optimismus a sebedůvěra. Řešení voní jako směs éterických olejů z vavřínu vznešeného, grapefruitu, pomeranče a pelargonie vonné. V doprovodu esence palmorůžová, styrax a pryskyřice benzoe absolue nese jméno Inspirace.

Stejně jako další éterické oleje i vonná směs Inspirace skrývá v jediné kapce účinné látky z asi kilogramu rostliny. Takovou dávku inspirace a tvořivé síly máte k dispozici na pouhé přičichnutí. Směs posiluje důvěru ve vlastní schopnosti a neomezený vnitřní potenciál. Svěží vůní otevírá prostor intuici. Inspiruje k hravému a láskyplnému konání, také usnadňuje adaptaci na novou situaci či životní událost. Dodává optimismus a vhled potřebný ke změnám, osvobození a růstu. Lahvička vůní slibuje inspiraci, ale také otevřenou mysl pro správná rozhodnutí a schopnost prožívat lásku, radost, zdraví a hojnost.

Inspirace je vám na dosah, stejně tak i Radost ze života nebo Příliv energie. Jenom po ní sáhnout.

Vyberte si tu pravou vůni, dopřejte si dávku energie!

Když chybí hravost…

Stále je té energie, radosti a lásky málo? Hledáte něco, co se zmírněním únavy postupně odstraní napětí, aby uvolnilo celé tělo a mysl? Nobilis Tilia nabízí sladkou směs esenciálních olejů se smyslnou exotickou vůní synergické směsi Tantra. Euforizující a afrodiziakální vůně jako ylang-ylang, mimóza či benzoe vás v kombinaci se svěžestí citrusů, opojností koření a hloubkou vonných pryskyřic přivede do nitra pocitů a umocní spojení se sebou samým i s druhými.

Sladce květinová opojná směs vůní Tantra prohlubuje euforii a prožitky z tantrické masáže i dalších smyslných rituálů. Využijete toho?

Tantra banner

Instantní řešení: Inhalační tyčinka proti únavě

Povzbuzující vůně jsou vám k dispozici i v podobě praktické inhalační tyčinky. Inhalační tyčinka proti únavě osvěží skoro jako procházka v lese, na jedno přičichnutí. Nese v sobě totiž esenciální olej borovice, provází ho osvěžení v podobě esenciálních olejů citron a ravintsara ze stromu skořicovník kafrovník. Inhalační tyčinku můžete mít kdykoliv po ruce, vejde se do každé kabelky nebo kapsy. Hodit by se mohly i další inhalační tyčinky z dílny Nobilis Tilia, třeba inhalační tyčinka proti stresu.

Inhalační tyčinky

Potřebujete chytit druhý dech?

Zhluboka se nadechněte. Nadechněte se balzamické vůně, ve které se snoubí éterické oleje eukalyptus, citron, jedle bělokorá a borovice lesní. Posilující vonná směs Druhý dech posiluje dýchací systém a skvěle uleví při nachlazení, chřipce a zahlenění. Podpoří vykašlávání a celkově usnadní dýchání. Kromě toho pomáhá také po duševní stránce. Posiluje sebedůvěru a dodává optimismus. Do žil vlije novou energii při únavě a nervové slabosti, myšlenkám dodá jasnost a napomáhá koncentraci.

Aromaterapie proti nachlazení Druhý dech

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *