Značky

Levandulový sen Kvitok. Dárkový balíček pro pohodu

Levandule je kouzelnou bylinkou, ke které stačí přivonět, aby okamžitě poskytla příjemně zklidňující účinky. Ty nabízí i jako ingredience přírodní kosmetiky, kterou v sobě skrývá dárkový balíček Kvitok, konkrétně v podobě šlehaného tělového krému, jemného sprchového gelu a tuhého deodorantu bez hliníku. Tři levandulové poklady v čistě přírodním složení a líbivé dárkové krabičce jsou připravené udělat někomu radost.

MINIMALISMUS MULIERES. Provoňte byt v severském stylu

Minimalistický design přírodní svíčky Mulieres v atraktivní tmavé skleněné dóze s víčkem provází minimalistické složení se základem v podobě řepkového vosku. Tato designová a ekologická svíčka současně dokonale naplňuje myšlenku udržitelnosti. Ze své podstaty je veganská, bezpečná a čistá. PURE. Tak zní název neutrální svíčky Mulieres, kterou netvoří nic jiného než vosk z lokálně a šetrně pěstované řepky. Provází ho knot z celulózových vláken.

ROZVONĚNO. Proměňte domov v pohádkové místo

ačí málo. Jedním stiskem přírodního osvěžovače vzduchu české značky Rozvoněno rázem změníte atmosféru svého domova. Jako mávnutím kouzelného proutku vytvoříte ovzduší nasycené optimismem a vonnými esencemi, které jemnou silou harmonizují prostor i lidskou psychiku.

TIERRA VERDE mýdlo: Mytí v kostce, úklid v pohodě

Česká značka Tierra Verde v současnosti zastřešuje asi dvě stovky produktů téměř 100% rozložitelných v přírodě. Eko drogerie Tiera Verde odráží tzv. chemický minimalismus. Zásadně se vyhýbá dráždivým, toxické a alergenní chemii, zato staví na surovinách jako mýdlové ořechy, kyselina citronová, jedlá soda, přírodní silice a další. Příkladem je tuhé mýdlo Tierra Verde Mytí v kostce, splněný sen minimalistů.