MINIMALISMUS MULIERES. Provoňte byt v severském stylu

Čistota, čistý vzduch, vzdušnost a jednoduchost. Jednoduše prostor, ve kterém má vše své místo a své uplatnění, nic nepřebývá, ale také nic nechybí. To je minimalismus, který vyzdvihuje to, co je podstatné, čisté linie, čisté přírodní materiály, čistotu jako takovou. To je severský design, design přírody, který odráží i minimalistické přírodní svíčky estonské značky Mulieres.

Příroda voní nejlépe

Není nad vůni přírody. V Muliers to ví, a tak vytvořili kombinaci vysoce kvalitních esenciálních olejů pro povzbuzení smyslů. Inspirováni tradičními postupy dávají s těmito esencemi vznik ekologickým produktům, které úchvatně voní a perfektně fungují. Mulieres se zásadně vyhýbá parabenům, syntetickým parfémům a barvivům, stejně jako ropným derivátům. Vonné svíčky Muliers jsou proto bez parafínu. Hoří čistě, minimalistická čistota definuje jejich složení i design.

Eko svíčky v severském pojetí

Ze všech dostupných možností zvolili v Mulieres pro výrobu přírodních svíček řepkový olej, resp. řepkový vosk, nejbližší zdroj čistého plamene, který nezatěžuje domácnost ani planetu. Přestože je výroba svíčky z řepkového vosku řemeslně náročná, právě díky ní mohou Muliers s klidným srdcem zaručit, že vytvořili lokální, evropský produkt, který není geneticky modifikovaný.

Eko svíčky z řepkového oleje na rozdíl od klasických parafinových svíček hoří čistě, bez škodlivých zplodin. Jejich plamínek přináší jenom potěšení, nikomu neškodí. Pokud navíc náhodou svíčka ukápne na podlahu či nábytek, jednoduše se dá vyčistit mýdlovou vodou.

Přírodní svíčky Mulieres

Zero Waste: Skleněná dóza se doma neztratí

Základní 120 ml svíčka Mulieres hoří až 20 hodin. Větší 180 ml varianta hoří až 35 hodin.

Plamínek přírodní svíčky plápolá mnohem déle než té klasické. Sloužit přitom bude i po vyhoření. Skleněná dóza s víčkem může být základem pro výrobu nové DIY svíčky, ale také se do ní vejde klasická čajová svíčka. Poslouží i jako sklenice nebo kořenka. Díky víčku představuje praktickou dózu pro uložení koupelnových drobností, kosmetiky, šicích potřeb, gumiček či sponek do vlasů. V neposlední řadě můžete dózu přetvořit v sladký dárek dárek. Stačí ji naplnit sušenými plody, oříšky, kakaovými boby, čokoládovými kuličkami či jinou dobrotou. Skleněná dóza s víčkem má v domácnosti nespočet využití, skvěle tak odpovídá myšlence Zero Waste.

PURE. Minimalistická svíčka

Minimalistický design přírodní svíčky Mulieres v atraktivní tmavé skleněné dóze s plechovým víčkem provází minimalistické složení se základem v podobě řepkového vosku (Rapeseed wax). Tato designová přírodní svíčka ve skle současně dokonale naplňuje myšlenku udržitelnosti. Ze své podstaty je veganská, což dokládá i certifikace Vegan Society, která ji vřele doporučuje i veganům.

PURE. Tak zní název neutrální přírodní svíčky bez vůně značky Mulieres, kterou netvoří nic jiného než vosk z lokálně a šetrně pěstované řepky. Provází ho knot z celulózových vláken.

Přírodní svíčky Mulieres Pure

FOREST. Povzbuzující energie lesa v interiéru

Tři. Přírodní svíčky z dílny Muliers mají tři varianty. PURE je čistá přírodní svíčka bez vůně. Přírodní svíčka ve skle FOREST obohacuje řepkový vosk o esenciální oleje lesa, borovicový a smrkový olej vylaďuje citrusová vůně bergamotu. Vzájemně posilují své povzbuzující účinky, aby naplnili interiér energizující svěžestí lesa.

Energický náboj ve svém složení nabízí i vonná svíčka ve skle GINGERBREAD, svíčka inspirovaná vůní čerstvě upečeného perníku. Svěží, pikantně dřevitou vůni esenciálního oleje z černého pepře se stimulačními a prohřívacími účinky provází neméně stimulační esenciální olej ze skořice, který mj. působí i jako přírodní afrodiziakum.

To je vše. PURE, FOREST A GINGERBREAD. Minimalismus Muliers v podobě přírodních svíček ve skle z řepkového vosku.

Přírodní svíčky Mulieres varianty Les, Perník, Pure

Přírodní svíčky ze severu i jihu Evropy

Minimalistické přírodní svíčky bez vůně PURE,FOREST a GINGERBREAD Mulieres se základem v podobě řepkového oleje jsou lokální evropskou specialitou, která je ve světě eko drogerie výjimečná stejně jako další produkty severské značky Mulieres. Ta totiž všechny mycí, čistící a úklidové prostředky nahrazuje dvěma multifunkčními produkty. Čistič a prací prostředek Muliers jsou dalšími doklady minimalismu této originální severské značky. Přírodní svíčky však nevyrábí jen na severu, ale i na jihu Evropy. I tam našli způsob, jak dát vznik přírodním svíčkám s minimální zátěží pro ovzduší v domácnosti i celou planetu.

Eko svíčky The Greatest Candles In The World, také The Greatest Candle nebo jen TGC, konkrétně v Portugalsku vyrábějí z použitých rostlinných olejů, primárně oleje slunečnicového a olivového. Hoří přitom dokonale čistě, hřejivé tóny plamene svíčky provází i vůně jako květ darjeelingu, mochito, dřevo a koření, jablko, hřebíček a skořice, borůvky nebo fík. Přírodní svíčky ve skle doplňují v řadě TGC i 200 g svíčky v plechovce. 200 g svíčka vydrží hořet až 55 hodin. Eko svíčky The Greatest Candles In The World přitom reflektují principy Green Chemistry, tedy využívají jen látky a chemické procesy tak, aby redukovaly nebo zcela eliminovaly negativní ekologické dopady. Nejsou-li to nejekologičtější svíčky na světě vůbec, jistě budou patřit ke špičce mezi ekologickými svíčkami.

Sójové svíčky

Eko svíčky The Greatest Candles In The World jsou vedle severských svíček Mulieres další specialitou určenou pro všechny, kteří si chtějí plápolající oheň vychutnat do sytosti, bez obav ze škodlivin, bez daně v podobě znečištění planety. Ti všichni ocení i eko svíčky bez parafínu, které se vyrábí ze sójového vosku. Sójové svíčky představují tu nejstandardnější z nestandardních neparafínových svíček. Sójový olej v kombinaci s kokosovým olejem a včelím voskem využívají i české svíčky Rozvoněno.

Značka Rozvoněno představuje české přírodní svíčky ruční výroby, z rostlinných vosků a ryzích esenciálních olejů. Při zrodu značky stála levandule, která také voní ve většině svíček a osvěžovačů vzduchu Rozvoněno. Právě konejšivá, hojivá a zklidňující levandule stojí za vůní vonné svíčky ve skle V říši snů, spolu s pačuli její esence provází i vůní české přírodní svíčky Klid v duši. Vonná svíčka Symfonie pocitů pak tóny levandule snoubí s esenciálním olejem exotických květů ylang ylang. Nechybí ani vánoční svíčky Vánoční zázrak, Betlémská záře a Zimní nálada. Pod značkou Rozvoněno přitom vedle svíček ve skle můžete objevit i přírodní čajové svíčky nebo voňavé svíčky ze včelího vosku.

V sadě nazvané Adventní čas najdete přírodní adventní svíčky ze včelího vosku, jako stvořené pro slavnostně zdobený adventní věnec. Přijdou však vhod i těm, kteří adventní věnec dekorují v duchu minimalismu. Stačí tyto krásné adventní svíčky ze včelího vosku a zelené jehličí, minimalistická vánoční dekorace se vzhledem i vůní v přírodním stylu je na světě.

Rozvoněno Přírodní svíčka Jedinečná
Rozvoněno Přírodní svíčka V říši snů
Rozvoněno Přírodní svíčka Svobodný nádech
Rozvoněno Přírodní svíčka Symfonie pocitů
Rozvoněno Přírodní svíčka Zimní nálada
Rozvoněno Přírodní svíčka Vánoční zázrak
Rozvoněno Přírodní svíčka Betlémská záře
Rozvoněno Přírodní svíčka Svěží vánek
Rozvoněno Přírodní osvěžovač Klid v duši
Rozvoněno Přírodní osvěžovač Potěšení mysli
Rozvoněno Přírodní osvěžovač Svěží vánek
Rozvoněno Přírodní svíčka Jedinečná banner2
Rozvoněno Přírodní svíčka V říši snů banner2
Rozvoněno Přírodní svíčka Svobodný nádech banner2
Rozvoněno Přírodní svíčka Symfonie pocitů banner2
Rozvoněno Přírodní svíčka Zimní nálada banner2
Rozvoněno Přírodní svíčka Vánoční zázrak banner
Rozvoněno Přírodní svíčka Betlémská záře banner
Rozvoněno Přírodní svíčka Svěží vánek banner2
Rozvoněno Přírodní osvěžovač Klid v duši banner
Rozvoněno Přírodní osvěžovač Potěšení mysli banner
Rozvoněno Přírodní osvěžovač Svěží vánek banner

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *