Vánoční reklamy, které dojmou

4 vánoční reklamy, které zaručeně dojmou každého

Není reklama jako reklama. Některé reklamy jsou natolik povedené, že se na ně každý rád podívá. Ty nejlepší reklamy dojmou každého, kdo má srdce. A co teprve vánoční reklamy!

Připravili jsme pro vás u kocoura malý výběr těch nejdojemnějších vánočních reklam. Samozřejmě v nich nechybějí zvířátka. I kvůli nim vás tyto reklamy chytnou za srdce. Tady jsou.

I zvířata milují dárky

Jednou z těch nejočekávanějších vánočních reklam je každoročně reklama britského obchodního domu John Lewis. Letos čaruje s emocemi prostřednictvím příběhu malé Bridget, která zbožňuje skákání na trampolíně. Avšak není jediná. Ráno 25. prosince zjistí, že skákání na trampolíně si oblíbil i její pes – boxer Buster. „I zvířata milují dárky.“

Roztomilá vánoční reklama John Lewis 2016 se již nyní šíří po sítích. Patří také k těm nejčastěji parodovaným reklamám. Tady je originál: 

Vánoční dárky pro zvířata

Zvířátko, které nikdy nevidělo Vánoce

Tým John Lewis rozhodně nenabízí dojemnou vánoční reklamu pouze letos. Již v roce 2013 upoutal pozornost všech, kteří nemají srdce z kamene. Ve své reklamě vyprávěl příběh medvěda, který v zimě spí, nezažil tak dosud Vánoce. Ostatní zvířátka spojila své síly, aby to změnila a dopřála medvědovi pravé Vánoce.

Přímo medvědí dávka emocí a vtipná pointa, to je vánoční reklama John Lewis 2013.

A přidáváme k ní i reklamu z roku 2014, ve které se jedné z hlavních rolí ujal tučňák, a reklamu z roku 2015 – na motivy pohádky Malý princ:

Nejlepší vánoční dárek

Britové dojemné vánoční reklamy prostě umí. Potvrzuje to i maloobchodní řetězec Sainsbury´s, který se svými reklamami na Vánoce každoročně boduje. Letos zaujal vánočním příběhem tatínka, který nestíhá koupit vánoční dárky. Ale nakonec vše dobře dopadne, přijde na to, jaký je ten nejlepší vánoční dárek.

V této vánoční reklamě je tatínek za hrdinu, představí se však celá rodina, i její domácí mazlíček. Tím je tentokrát pes. V roce 2015 hrála ve vánoční reklamě Sainsbury´s hlavní roli kočka…

Recept na vánoční stres v podání Sainsbury´s:

Loni na Vánoce nás nevyvedla z míry ani kočka Mog, dokonce ani požár!

Vánoční reklama Sainsbury´s 2015 představovala kočku Mog, hrdinku dětských knížek britské spisovatelky Judith Kerr. Kočce Mog se málem podařilo zničit rodinné Vánoce, ale vše opět dobře dopadlo. Především proto, že Vánoce jsou o sdílení a radosti s ostatními.

Fotokniha

© 2016 U KOCOURA DOMA Všechna práva vyhrazena. 

Ohodnotíte článek?

Ušlo to.Bylo to fajn, ale...Článek se líbil.Super článek.Super článek, chválím. 7 x, øhodnocení: 4,86
Loading...

 

sdileni3

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *