ZDRAVÝ ADVENTNÍ KALENDÁŘ? Ano, speciálně namixovaný pro advent ve velkém stylu

Nabitý laskominami z oříšků, ovoce a čokolády, pro zdravé mlsání. Křupavý, hravý a voňavý. Takový je zdravý adventní kalendář z tvořivé dílny gurmánských estétů Mixit, nejnabitější kalendář, jaký kdy Mixit namixoval. Najdete v něm téměř 1,5 kilo zdraví lahodících dobrot. Zabírá neuvěřitelného půl metru a hravě se stane nedílnou součástí domácí adventní výzdoby. Navíc skýtá i velkou rodinnou zábavu. V roce 2023 poslouží jako loutkové divadlo!

TEN CHCI DOMA

Dvojnásobná radost

Zdravý adventní kalendář Mixit dokonce ukrývá hned 24 + 2 překvapení, Na Mikuláše a na Štědrý den se v něm totiž otevírají rovnou dvě krabičky s překvapením. Každá otevřená krabička obřího adventního kalendáře potěší nejenom příjemnou dobrotou ve zdravém stylu, ale také jako nevšední dekorace.

Otočíte-li každou krabičku a zasunete zpět do kalendáře opačnou stranou, vytvoříte krásnou mozaiku (zatímco v roce 2022 to byl bytový dům), můžete je použít také jako obal na dárky. Adventní kalendář je však více než dekorace. Slouží jako obří loutkové divadlo, nese v sobě totiž i divadelní kulisy a pohádkové postavy. Princ a možná i budoucí princezna s hradem v pozadí ostatně zdobí již úvodní obrázek.

Papírové přihrádky lze plnit opakovaně čímkoliv, a tak kalendář můžete využívat dlouhodobě. Klidně ho můžete příští rok naplnit sami, ovšem letos se nechte překvapit tím, co namíchali v Mixit, speciálně pro advent ve velkém stylu.

Zdravý adventní kalendář Mixit 2023

 

Dobroty, dobroty a zase dobroty

Jednotlivé přihrádky představují průřez toho nejlepšího, co v Mixit mají, ať je to z kategorie křupavého müsli, sušeného ovoce nebo lahodných oříšků, třeba výtečných mandlí a kokosu. Krásný a zdravý adventní kalendář skutečně nepřehlédnutelných rozměrů je zdrojem zábavy, ale především každý den adventu zpestří něčím zdravým a ještě mimořádně lahodným.

Andělské i čertovské nadělení

Gurmánské požitky přináší kalendář například jako andělské nadělení, dobrotu tak nebeskou jako brnkání harfy v obláčcích. Pražené mandličky v bílé čokoládě zasypané sněhově bílým strouhaným kokosem s vůní exotických dálek v nich provází kokosové plátky v přírodní či karamelové variaci a směs oříšků. Ale pozor, nejsou to jen andělské pochoutky.

Největší adventní kalendář od Mixit

Video: Zdravý adventní kalendář Mixit 2023, YouTube

Mezi dárečky nechybí ani čertovsky dobré uhlíky, resp. čokoládové uhlíky. Laskominu tvoří pražená jádra lískových ořechů a mandlí v hořké čokoládě, posypané popelavě černým prachem.

Čertifikovaná pochoutka sezony v sobě nese čokoládu obarvenou spirulinou a červenou řepou, také kokos v kakau a křupavé kakaové polštářky. Dle výrobce je to lahůdka, za kterou hříšníci sami lezou čertovi do pytle.:-)

S vůní vánočního koření

Překvapení originálního kalendáře představují také dárečky jako Mixitky, hravé a zdravé müsli tyčinky v několika lákavých variantách, nechybí ani mixitka vánoční. Chuťové pohárky potěší stejně jako kokosová kaše s bílou čokoládou do kapsy nebo preclíky do kapsy s bílou čokoládou provoněné vanilkou.  Ovšem v kalendáři najdete i preclíky v bílé čokoládě s perníkovým kořením. Snoubí se v něm tóny skořice, muškátový ořech, koriandr, zázvor, fenykl, hřebíček, nové koření, anýz, badyán, pepř černý a kardamom. Jako perníkový mix ho navíc provází jablíčko spolu s mandlemi a s křupavými lupínky ovsa.

Hřejivá vůně perníku a omamného koření provází i Vánoční mix, další z dárečků adventního kalendáře. Snoubí v sobě sváteční mix ovoce, čokolády a oříšků, doladěnou skořicí, hřebíčkem a badyánem

Vedle osvědčených mixů jako je ten vánoční na ty největší milovníky zdravých pochoutek čekají v adventním kalendáři i novinky Mixit. V roce 2023 je to například Perníkový mix, lahodné Créme boule plné výtečného krému z italských lískových oříšků nebo Mixitella crunchy s nasekanými piemontskými oříšky.

Zdravý adventní kalendář Mixit

Sečteno, podtrženo

Zdravý adventní kalendář Mixit obsahuje: Crème boule Cinnamon Chocolate (30 g), Ovocné Mixies, přírodní želé bonbony (35 g), Mixit kokosové chipsy do kapsy, karamel (60 g), Andělské nadělení do kapsy (80 g), Čertovské nadělení do kapsy (80 g), Vánoční kaše do kapsy (60 g), MiniMixitella Crunchy Premium, Lískové oříšky z Piemontu a kakao (27 g), MiniMixitella Premium, Piemontský lískový oříšek s karamelem (27 g), Perníkový mix do kapsy (60 g), Mixitka – Vánoční (45 g), Mixitka BEZ LEPKU: Kokos + Kakao (45 g), Jablko + Skořice (44 g), Křehké sušenky v čokoládě do kapsy (80 g), Čoko-ládování do kapsy (60 g), Granola z pece,  Slaný karamel do kapsy (70 g), Křupavý banán, jahoda, borůvka (23 g), Kokosová kaše s bílou čokoládou do kapsy (50 g), Crème boule – Double chocolate (30 g), Mixit kokosové chipsy do kapsy – Kakao (60 g), Crème boule – Strawberry caramel (30 g), Křupavá Jahoda (13 g), Oříšky z pece do kapsy, Uzená paprika (50 g), Křupavé banánky v čokoládě do kapsy (70 g), Oříšková Mixitka – Višně + Pistácie (40 g), Vánoční mix do kapsy (60 g), Mixit preclíky do kapsy, Bílá čokoláda a vanilka (70 g).

Půlmetrový adventní kalendář Mixit 2022

Video: Zdravý adventní kalendář Mixit 2022, YouTube

Mix 2022 pro srovnání

Také zdravý adventní kalendář Mixit 2022 přinesl obrovskou nálož dobrot, konkrétně: Vánoční mix do kapsy (60 g), Mini Čokoláda: Mléčná s lískovými ořechy (27 g), Mixitka Vánoční (45 g), Mixit preclíky do kapsy Vánoční koření (70 g), Mix oříšků a ovoce do kapsy (80 g), Jahodový mix do kapsy (60 g), Jablečný koláč & máslová sušenka do kapsy (60 g), MiniMixitella Premium Lískový oříšek z Piemontu (27 g), Mixitka Tmavá čokoláda (45 g), Mixit vajíčka Slaný karamel do kapsy (65 g), Kokosová kaše s bílou čokoládou do kapsy (50 g), Pečený Mixit Slaný karamel & lískové oříšky do kapsy (60 g), Křupavý Lesní Mix (20 g), Mixitka BEZ LEPKU Jablko a Skořice (44 g), Do plavek do kapsy (50 g), Créme boule Coconut heaven (30 g), Vánoční oříšky z pece do kapsy (60 g), Bobule v rejži do kapsy (50 g), Pečená Mixitka BEZ LEPKU Čokoláda (60 g), To pravé ořechové do kapsy (60 g), Čokoládové uhlíky (70 g), Kokosová Mixit vajíčka do kapsy (60 g), MiniMixitella Premium Lískový oříšek z Piemontu s mlékem a kakaem (27 g), Čoko-ládování do kapsy (60 g), Créme boule Double chocolate (30 g), Křupavá Jahoda (13 g).

ADVENTNÍ KALENDÁŘ BIG BOY

Lískové oříšky, kešu, mandle, arašídy, ale i vlašské ořechy a další skořápkové plody, kokos, bílá čokoláda, kakao, mléko, datle, maliny či jahody. Také vůně vanilky, perníku, medovníku, jablečného štrúdlu nebo rumu. To vše jsou lahodné esence laskomin značky BIG BOY, která potěší nejenom velké kluky, ale naprosto všechny.

Originální adventní kalendář BIG BOY nabízí na období adventu 24 mňaminek v podobě toho nejlepšího, co BIG BOY nabízí. Vanilkový rohlíček, Big Brownie, Modrá malina, Raw datlová tyčinka s kešu a kokosem, Slaný karamel, Krém Big Bueno, Tyčinka Zlatonka, Krém Big Rafael, Bílá čokoláda s malinami a modrou spirulinou, Tuba Tmavý lískový nugát, Krém Perníkové latté, Mléčná čokoláda s jahodami, Krém Vaječňák, Tyčinka jablečný štrúdl, Krém Stresciatella nebo Krém Medovník. To jsou některé z dobrot výjimečného kalendáře v odstínech fialové, který zpříjemní čas před Vánocemi. Kalendář najdete tady…

Adventní kalendář BIG BOY

 

ADVENTNÍ KALENDÁŘ PRO DOSPĚLÉ

Mixit namixovali směs, která přijde po chuti dětem i dospělým, podobně jako BIG BOY, který ocení velcí i malí. Ovšem existuje i adventní kalendář pro dospělé, výhradně pro dospělé. Najdete v něm pravou čokoládu z čokoládovny Janek, která osladí adventní čas. Je v něm však i něco ostřejšího.

Adventní kalendář pro dospělé zpříjemní i výběrová káva z pražírny Coffeespot včetně vyhlášené vánoční směsi. Originální adventní kalendář pro dospělé obsahuje i alkohol. A ne jen tak ledajaký. Lihovar Žufánek pro všechny milovníky dobrot do adventního boxu ukryl hned dva destiláty a dva likéry. Kapky slivovice, hruškovice nebo báječných likérů ořechovka a višňovka přijde o adventu po chuti.

Adventní box Janek

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *