Zdravý adventní kalendář? Ano, speciálně namixovaný pro advent ve velkém stylu

Nabitý laskominami z oříšků, ovoce a čokolády, pro zdravé mlsání. Křupavý, hravý a voňavý. Takový je zdravý adventní kalendář z tvořivé dílny gurmánských estétů Mixit, nejnabitější kalendář, jaký kdy Mixit namixoval. Najdete v něm téměř 1,5 kilo zdraví lahodících dobrot. Zabírá neuvěřitelného půl metru a stane se tak nedílnou součástí domácí adventní výzdoby, navíc skýtá i velkou rodinnou zábavu.

Ten chci doma banner

 

Dvojnásobná radost

Zdravý adventní kalendář Mixit dokonce ukrývá hned 24 + 2 překvapení, Na Mikuláše a na Štědrý den se v něm totiž otevírají rovnou dvě krabičky s překvapením. Každá otevřená krabička obřího adventního kalendáře potěší nejenom příjemnou dobrotou ve zdravém stylu, ale také jako nevšední dekorace.

Otočíte-li každou krabičku a zasunete zpět do kalendáře opačnou stranou, vytvoříte bytový dům. Ten pak můžete zdobit a různě ho vybavovat přiloženými samolepkami. Máte jich celý arch. Je to zábava pro celou rodinu.

Papírové přihrádky lze plnit opakovaně čímkoliv, a tak kalendář můžete využívat dlouhodobě. Klidně ho můžete příští rok naplnit sami, ovšem letos se nechte překvapit tím, co namíchali v Mixit, speciálně pro advent ve velkém stylu.

Půlmetrový adventní kalendář Mixit 2022

Video: Zdravý adventní kalendář Mixit, YouTube

Dobroty, dobroty a zase dobroty

Jednotlivé přihrádky představují průřez toho nejlepšího, co v Mixit mají, ať je to z kategorie křupavého müsli, sušeného ovoce nebo lahodných oříšků, třeba výtečných mandlí a kokosu. Krásný a zdravý adventní kalendář skutečně nepřehlédnutelných rozměrů je zdrojem zábavy, ale především každý den adventu zpestří něčím zdravým a ještě mimořádně lahodným.

Andělské mandličky i čokoládové uhlíky

Gurmánské požitky přináší kalendář například jako andělsky bílá a nebesky dobrá kokosová vajíčka do kapsy, pražené mandličky v bílé čokoládě zasypané sněhově bílým strouhaným kokosem s vůní exotických dálek. Ale pozor, nejsou to jen andělské pochoutky. Mezi dárečky nechybí ani čertovsky dobré uhlíky, resp. čokoládové uhlíky. Laskominu tvoří pražená jádra lískových ořechů a mandlí v hořké čokoládě, posypané popelavě černým prachem.

Adventní kalendář Mixit

 

S vůní vánočního koření

Překvapení originálního kalendáře představují také dárečky jako Mixitky, hravé a zdravé müsli tyčinky v několika lákavých variantách, stejně jako kokosová kaše s bílou čokoládou do kapsy nebo preclíky do kapsy provoněné vanilkou a perníkovým kořením. Snoubí se v něm tóny skořice, muškátový ořech, koriandr, zázvor, fenykl, hřebíček, nové koření, anýz, badyán, pepř černý a kardamom.

Hřejivá vůně perníku a omamného koření provází i Vánoční oříšky z pece do kapsy, další z dárečků adventního kalendáře. Sváteční mix vlašských ořechů a mandlí je dozlatova zapečený v medu, karamelu a kokosovém cukru, ještě vylepšený směsí cejlonské skořice, hřebíčku a badyánu.

Vedle osvědčených mixů na ty největší milovníky zdravých pochoutek čekají v adventním kalendáři i naprosté novinky Mixit – zcela nová čokoláda bohatě posypaná oříšky nebo šarmantní pochoutka Créme boule, která je pod vrstvou výběrových datlí a kakaa plná sametového krému z piemontských lískových oříšků.

Adventní kalendář Mixit

Sečteno, podtrženo

Zdravý adventní kalendář Mixit přináší obrovskou nálož dobrot, konkrétně: Vánoční mix do kapsy (60 g), Mini Čokoláda: Mléčná s lískovými ořechy (27 g), Mixitka Vánoční (45 g), Mixit preclíky do kapsy Vánoční koření (70 g), Mix oříšků a ovoce do kapsy (80 g), Jahodový mix do kapsy (60 g), Jablečný koláč & máslová sušenka do kapsy (60 g), MiniMixitella Premium Lískový oříšek z Piemontu (27 g), Mixitka Tmavá čokoláda (45 g), Mixit vajíčka Slaný karamel do kapsy (65 g), Kokosová kaše s bílou čokoládou do kapsy (50 g), Pečený Mixit Slaný karamel & lískové oříšky do kapsy (60 g), Křupavý Lesní Mix (20 g), Mixitka BEZ LEPKU Jablko a Skořice (44 g), Do plavek do kapsy (50 g), Créme boule Coconut heaven (30 g), Vánoční oříšky z pece do kapsy (60 g), Bobule v rejži do kapsy (50 g), Pečená Mixitka BEZ LEPKU Čokoláda (60 g), To pravé ořechové do kapsy (60 g), Čokoládové uhlíky (70 g), Kokosová Mixit vajíčka do kapsy (60 g), MiniMixitella Premium Lískový oříšek z Piemontu s mlékem a kakaem (27 g), Čoko-ládování do kapsy (60 g), Créme boule Double chocolate (30 g), Křupavá Jahoda (13 g).

Adventní kalendář není jen pro děti

Mixit namixovali směs, která přijde po chuti dětem i dospělým, ovšem existuje i adventní kalendář určený výhradně pro dospělé. Najdete v něm pravou čokoládu z čokoládovny Janek, která osladí adventní čas. Zpříjemní ho i výběrová káva z pražírny Coffeespot včetně vyhlášené vánoční směsi. Originální adventní kalendář pro dospělé obsahuje i alkohol. A ne jen tak ledajaký. Lihovar Žufánek pro všechny milovníky dobrot do adventního boxu ukryl hned dva destiláty a dva likéry. Kapky slivovice, hruškovice nebo báječných likérů ořechovka a višňovka přijde o adventu po chuti.

Adventní box Janek

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.