Xylofon pro děti jako kočka: Pestré tóny a kreativní podoba. Více než zábavná hračka…

Jasné zářivé barvy a provedení v podobě kočky dělá xylofon pro děti vskutku krásným. A co teprve ty příjemné zvuky! Hudebníci od dvou let si s xylofonem vyhrají. Jistě budou z hry nadšeny tak, jako bývá z hraní si nadšená kočka. Tady však jde o hraní, hrátky hudební. Tato kočičí hračka, která je však není pro kočky umožňuje tvořit hudbu, příjemné tóny a dokonce melodie… Xylofon pro děti je více než jen hračka, nejenže tříbí hudební cit a mentální schopnosti, ale podporuje i jemnou motoriku.

Úvodní foto: Agátin svět

Dřevěný xylofon pro děti

Patří k těm méně známým hudebním nástrojům, přesto je xylofon také nedílnou součástí symfonického orchestru. Jako léčivý hudební nástroj ho využívá i muzikoterapie, kterou můžete doma dopřát i svým ratolestem. Xylofon pro děti představuje více než zábavu, je to také nástroj učení. Podporuje motoriku i kreativitu, tříbí hudební cit, i bez toho, aby dítě muselo nutně znát noty a hudební teorii.

Xylofon pro děti kočka

Patří mezi tzv. Orffovy nástroje, které využívá kreativní hudební výchova. Dětem je kreativita a tvoření vlastní, přirozený vztah k hudbě posilují právě jednoduché nástroje umožňující různé hry s rytmem a tóny. Dětský xylofon dává prostor také k vytváření různých melodií, ale klidně můžeme nechat děti nechat, aby si prostě jen hráli. Bezpečnost zajišťuje dřevěné provedení. Dřevěný xylofon je ekologický i estetický současně, zvláště kreativní xylofon jako kočka značky Animambo z proslulé hračkářské dílny Djeco, najdete ho v eshopu Agátin svět tady.

5/5 - (4 votes)

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.