Vykuřování prostoru se šalvějí: Očistný rituál pro každého

Na vykuřování lze pohlížet jako na posvátný obřad, který čerpá z hluboké tradice různých kultur světa. Můžeme ho pojmout jako způsob meditace umožňující přenést se s kouřem do vyšších sfér. Očistné účinky vykuřování však vedle duchovní nebo energetické úrovně mají i ryze praktickou stránku. Očistný kouř pronikne úplně všude, jako šalvěj bílá prostor očišťuje také od nežádoucích mikroorganismů. Působí proti bakteriím i proti virům. Nese i repelentní působení proti hmyzu. Vykuřování tak představuje i účinnou dezinfekci prostoru, která se snadno stane součástí dokonalého úklidu.

Jak začít s vykuřováním?

Vykuřování je založené na působení léčivých bylin, pryskyřice a dřeva. Jeho klíčem je vhodné vykuřovadlo, které v kombinaci s ohněm vytvoří očistný kouř. Nejjednodušší a nejbezpečnější formou vykuřovadla (nejenom) pro začátečníky je praktický vykuřovací svazek. Nepotřebujete pak nic jiného, vykuřovací svazek prostě jen jednoduše zapálíte a oheň pak následně sfouknete. Ideálně nad nějakou nehořlavou podložkou se pak dýmající vykuřovadlo, které můžete případně povzbudit fouknutím, postará o vše samo.

Pro začátek si tedy stačí pořídit vhodné vykuřovadlo, resp. vykuřovací svazek. K dispozici přitom máte vykuřovací svazek bílé šalvěje, která reprezentuje jedno z nejuniverzálnějších vykuřovadel.

Bílá šalvěj vykuřování

Šalvěj bílá & Yerba santa

Šalvěj bílá, lat. Salvia apiana, je považována a jednu z nejposvátnějších bylin světa, která formou kouře dokáže předávat svoji intenzivní zklidňující léčivou sílu i široké očistné účinky. Je to také nejaromatičtější druh šalvěje. Její kořenitá vůně s jemnou sladkostí očišťuje prostor od negativní energie, ale nese i dezinfekční působení. Vykuřování se šalvějí je součástí mnoha prastarých rituálů přírodních kultur, ale i v moderním světě z těch nejoblíbenějších. Důvodem jsou i ryze praktické účinky. Čeká značka Vykuřovadla.cz svazek bílé šalvěje doplňuje o svatou trávu nebo také horský balzám. Jde o aromatickou rostlinu Yerba santa, lat. Eriodyction califormicum, s hřejivou pryskyřičnatou vůní prosycenou kořeněnými tóny.

Bílá šalvěj a Yerba santa společně zajistí očistu perfektní po všech stránkách a vytvoří dokonalý očistný rituál. Byliny pro vykuřování pochází z ekologického zemědělství, jsou ručně sbírané a volně sušené na sluníčku. Nejsou nijak chemicky ošetřené.

Bílá šalvěj přináší světlo, chuť a radost do života. Spolu s Yerba santa vedle očisty a ochrany napomáhá jako vykuřovadlo k uvolnění emočních bloků a nalezení vnitřní síly. Nejdříve je však třeba najít sílu k vykuřování jako takovému, obstarat si vykuřovací svazek Šalvěj bílá & Yerba santa či jiné vykuřovadlo, a začít!

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *