Veselý úklid s aromaterapií

Pomeranč

Čistota voní, ale voní příjemně. Všemožné chemické čističe mají vůni, která není příjemná, ani zdravá. Dráždí citlivé sliznice lidí, a co teprve zvířat! Stejnou službu jako agresivní chemie udělá i ekologická drogerie. Ta nabízí čistící účinky bez nežádoucího vedlejšího působení, naopak.

Ekologická drogerie je založena na působení přírodních éterických olejů, které vedle čistících, antibakteriálních, antivirových a protiplísňových vlastností dokážou i harmonizovat psychiku. Pokud jde o citrusové esence, tak přímo zlepšují náladu. Takový éterický olej pomeranč rozveseluje, právě ten je jednou z klíčových složek čistícího přípravku AROMA SANITOL.

AROMA SANITOLEkologická drogerieRecenze

AROMA SANITOL. Seznamte se

Jde o aromaterapeutický čistič a dezinfekční prostředek pro nejrůznější povrchy. Hodí se i pro čištění a omývání zvířecích pelíšků, kotců, záchodků, akvárií, terárií apod. Dají se s ním umívat podlahy a velké plochy, ale i drobné předměty.

Účinně čistí, ale současně je jemný a šetrný vůči obyvatelům domácnosti, ať již se jedná o domácí mazlíčky nebo děti. Bez problémů ho snáší i ti nejcitlivější jedinci, i ti ocení jeho veselou vůni.

Obsažený pomerančový a tymiánový olej dávají přípravku nejenom vůni, ale i dezinfekční a čistící účinky. Ani při vyšší koncentraci přitom nedráždí. Jde o zástupce ekologické drogerie, kdy všechny použité suroviny vykazují vynikající biologickou odbouratelnost.

Video: ORANGE SANITOL v podání Karla Hádka

Proč ekologická drogerie?

Proč používat agresivní chemii, která zatěžuje naši domácnost i celou planetu? Proč vystavovat zdraví své a svých nejbližších toxickým látkám s celou řadou možných negativních vedlejších účinků? Proč se od klasické drogerie neposunout k ekologické drogerii, která je stejně účinná, avšak také šetrná a ohleduplná? Ekologická drogerie je ohleduplná k životnímu prostředí, ať již z globálního pohledu, tak z pohledu prostředí, ve kterém žijeme.

Nezamořuje přírodu ani domácnost toxickými chemickými látkami, neohrožuje zdraví člověka, domácích mazlíčků, ani zvířat a rostlin. Ekologická drogerie představuji čistící a mycí prostředky pro šetrný úklid bez chemie, které mají vysokou účinnost a přitom jsou založeny na přírodní, rostlinné nebo minerální bázi. V přírodě se snadno a rychle rozloží. Tyto přípravky jsou vhodné pro každého, včetně alergiků. Mají účinnost srovnatelnou s klasickými chemickými prostředky a odpovídají jim i cenově, mnohdy jsou dokonce levnější.

V současnosti ekologickou drogerii nabízí několik značek, ať již globálních (Ecover, Sonnet, Almawin, bio-D), tak českých (např. značka Yellow&Blue společnosti Tierra Verde). Ekologickou drogerii zaměřenou na domácnosti, kde vedle lidí žijí i nejrůznější mazlíčci, nabízí česká značka AROMA FAUNA.

reklama

AROMA SANITOL: Malá recenze od kocoura

Jakkoli je úklid prospěšný, často se nám do něho nechce. Nejde jen o lenost, jde především o nedostatek času, o to, že bychom se místo úklidu mohli věnovat jiným aktivitám. Ten pocit, kdy je čerstvě uklizeno, je však nenahraditelný. S přípravkem AROMA SANITOL, který v domácnosti může nahradit většinu jiných čističů, je úklid jedna radost. Jeho pomerančová vůně opravdu rozveseluje, navíc zbavuje nejenom předměty, ale i vzduch v bytě nežádoucích mikroorganismů. Radost navíc udělá i svými čistícími schopnostmi. Pomerančový olej totiž funguje i jako rozpouštědlo. Mít tento přípravek doma, na úklid se budete těšit, aspoň tak je to U KOCOURA DOMA.

AROMA SANITOL se hodí při odstraňování nejrůznějších skvrn, ale i v případě, kdy prostě chcete vytřít a dezinfikovat podlahu či konkrétní předměty. Ředí se v poměru 1 – 2 polévkové lžíce na 5 litrů vody. Ve vodě vytváří jakousi mléčnou lázeň, která se hodí pro čištění textilií stejně jako tvrdých ploch, kterým dodává lesk. Vedle úchvatné citrusové vůně je právě ten lesk výsledkem, kterého si při úklidu s AROMA SANITOLEM jistě všimnete. Vše je voňavé a dezinfikované, přitom bezpečně. Tak by měl úklid vypadat!

Každá hvězdička je dobrá! Ušlo to.Bylo to fajn, ale...Článek se líbil.Super článek.Super článek, chválím. (Hvězdičkujte!)

Loading…

Zdroje: vlastní poznatky a zkušenosti, literatura, internet…

Internetové zdroje a další informace: 

Informace o produktu z webu výrobce Aromafauna.eu

Obrázky:

Zdroj ilustračních obrázků: Pixabay.com

Upozornění: informace nemají odborný charakter…

Pečlivě studujeme všechny dostupné zdroje, hledáme na internetu, v herbářích a další literatuře, v odborných časopisech. Čerpáme z rad veterinářů i zkušenějších chovatelů, a nejenom jich. Přesto nejsme (ani nemůžeme být) náhradou odborné péče.

Náš web má pouze informativní charakter. Nemůžeme nahradit lékařskou či veterinární péči. V případě zdravotních potíží vás musíme odkázat na odborníky, v jejich rukou by měla být i léčba zvířat. Samozřejmě chápeme, že nejvíce pro své miláčky může udělat zejména jejich majitel. To nejdůležitější je láska.:-)

Nejsme a nechceme se tvářit jako odborníci. Jsme jenom nadšení chovatelé, milovníci přírody a bylinek, co se snaží sdílet zkušenosti a získané informace s ostatními. 

Nejsme eshop. Disclaimer