Skip to content →

Vánoce, konec roku 2018 a začátek roku 2019 budou pod vládou jaguára

Hvězdy fascinovaly mnohé civilizace, ta mayská není výjimkou. Stejně jako jiné kultury i staří Mayové uctívali bohy, kteří sídlili na hvězdném nebi. Posvátné mayské příběhy byly sestaveny tak, aby jejich postavy odrážely jednotlivé planety a hvězdy.

Mayská civilizace sice vznikla již před 1700 lety, již dávno zanikla, ale dodnes nepřestává fascinovat, i proto, že byla založena na myšlence, že vše se cyklicky opakuje…

Věčný koloběh přírody

Mayové své myšlenky stavěly na pozorování koloběhu hvězd, ale i přírodních rytmů a rytmů přírody. I jejich kalendář či horoskop je úzce spojený s přírodou. Nyní dle mayského kalendáře přichází období jaguára, majestátné kočky, která má schopnost vidět i to, co je skryté pod rouškou tmy.

Možná i my podobně jako jaguár dokážeme v tento čas vidět věci, které nám doposud byly skryté. Chce to jen ztišit mysl a oddat se té ryzí sváteční atmosféře. Vánoce a jejich magie se s magií jaguára příhodně snoubí… 

Další vánoční písničky? Tady jsou…

Šance posílit své já

Jaguár nese mocnou sílu, také trpělivost, intelektuální schopnosti, ale i umění léčit. Pojí se dokonce i s jasnovidectvím. Podobně jako Vánoce samotné může i jaguár v tomto vánočním období vybízet k rozjímání. Přichází magický čas, který lze využít k posílení svého vlastního já. Nyní máme možnost probudit svoji vnitřní sílu, nyní a nadále ji pak budeme moci využívat ke svému prospěchu.

Vánoce jsou obdobím splněných přání, i těch nejniternějších, stačí ji je přát skutečně z hloubky svého vlastního srdce. Stačí si vytyčit svoji vlastní cestu, nový rok 2019 by měl být příležitostí, jak na své cestě obstát. Jaguár nám dá sílu setrvat, neztratit ten správný směr, pokud si ten správný směr dokážeme nastavit. Nyní je na to ten pravý čas. Období jaguára nastává dle mayského kalendáře 24.prosince 2018 a končí 5.ledna 2019.

Další vánoční přání? Tady jsou…

Vánoční přání a novoroční předsevzetí

Máme tu období rekapitulace. Nečekejte žádný universální návod na život, ten vám nikdo nikdy nemůže dát. Jistě však můžete čekat, že v tiché meditaci sami rozluštíte kód svého života. Všichni máme nyní příležitost nastavit si život tak, abychom byli spokojení, ať již jde o své tělo, zdraví, mysl i vztahy s ostatními. Vždy je však nutné začít u sebe. Jaguár nám může pomoci vyjasnit si, co opravdu chceme, po čem toužíme. S pomocí jaguára si letos můžeme dát i ta správná novoroční předsevzetí, taková předsevzetí, která naplníme – kvůli sobě, nikoliv kvůli jiným.

Jaguár nabádá k pozorování. Nyní máme možnost zpozorovat i drobné detaily, které velmi podstatně utvářejí to, kdo jsme. Soustřeďte se na vše, co se kolem vás děje, nehodnoťte, nechtějte nic měnit, jen vnímejte, co se děje kolem vás i ve vás. Zaměřte se na sebe.

Dopřejte si čas. Odpočívejte. Užijte si klid a pohodu Vánoc. Věřte, že vše má svůj čas. Učte se od jaguára a jeho trpělivosti. Spolehněte se na sílu jaguára, je to i síla, která je ukrytá v každém z nás, vždycky ji máme k dispozici. Všichni máme šanci žít život podle svého.

Krásné Vánoce!

Každá hvězdička je dobrá! Ušlo to.Bylo to fajn, ale...Článek se líbil.Super článek.Super článek, chválím. 5x, ø4,80


Loading...

Kocour Doma

Sdílíme kočičí, ale také psí a člověčí zážitky. Přáli bychom si, aby vám přinesly radost stejně tak, jako ji přinesly nám. Naše společné chvilky nás naplňují vrnivou, příjemnou a hebkou spokojeností. Třeba budou i pro vás malou inspirací k životu jako v bavlnce.

Upozornění: žádné informace na tomto webu nemají odborný charakter...

Pečlivě studujeme všechny dostupné zdroje, hledáme na internetu, v literatuře i v odborných časopisech. Čerpáme z rad veterinářů i zkušenějších chovatelů. Přesto nejsme (ani nemůžeme být) náhradou odborné veterinární péče. Jsme jenom chovatelé, co se snaží sdílet zkušenosti a získané informace s ostatními. V případě zdravotních potíží vás musíme odkázat na odborníky, v jejich rukou by měla být i léčba zvířat. Samozřejmě chápeme, že nejvíce pro své miláčky může udělat zejména jejich majitel.

Jsme pisálci, fotografové a designéři života. Chceme se podělit o své poznatky, zkušenosti a zážitky ze života s chlupáči. Chceme sdílet svoji radost. Více…

Naší smečce vládne černý kocour. Máme i kočičku a nechybí nám ani pes.

  • Černý kocour se svým sametově něžným kožíškem přímo vybízí k pohlazení. Jen si ho pohlaďte! Jen se podívejte do jeho magických očí a nechte všechny starosti zmizet.
  • Máme i kočičku. Je to potvora, ale hlavně je to radost!
  • Největší mazel sice vypadá jako pes baskervillský, ale jenom vypadá, opravdu. Náš pes, tedy fenka je doslova ten největší mazel.:-)

Hledáme inspiraci pro útulné bydlení, vrnivou spokojenost a harmonii. Náš web U KOCOURA DOMA má být útočištěm pro všechny milovníky zvířat a přírody. Jsme tady pro všechny vyznavače šťastného domova, věčné hledače krásy, i pro ty, kterým voní bylinky nebo jim přirostla k srdci zahradaVíce…

Buďte s námi v kontaktu na sítích:  Facebook instagram pinterest youtube 

Kontaktujte nás na emailu ukocouradoma/zavináč/seznam.cz anebo využijte kontaktní formulář.

Jsme otevřeni různým formám spolupráce.

© 2016 – 2018 U KOCOURA DOMA Všechna práva vyhrazena. Pokud čerpáte z našeho obsahu, nezapomeňte nás uvést jako zdroj. Spolupráci se nebráníme.

Stojíme si za svým.

Aby tento web za něco stál.

Píšeme o tom, co se nás týká. Jsme osobní. Jsme chovatelé, ale nejsme odborníci. V případě zdravotních potíží vás musíme odkázat na odbornou pomoc, ať již lékařskou či veterinární v případě, že půjde o zvíře.

Nejsme eshop. Pouze doporučujeme, doporučujeme produkty, které známe, máme rádi a sami používáme. Naše tipy jsou skutečně naše tipy. Představujeme to, co se nám fakt líbí, nejenom na oko.

Affiliate Disclaimer

Když něco doporučujeme, tak to doporučujeme z vlastní vůle, nikoli proto, že nám za to někdo zaplatil.

Náš web má pouze informativní charakter, nejsme a netváříme se jako odborníci. Nemůžeme nahradit odbornou lékařskou či veterinární péči. V případě zdravotních potíží vás musíme odkázat na odborníky. Nedáváme odborná ani obchodní doporučení. Tím však nevylučujeme partnerskou spolupráci.

NĚCO PRO PANIČKY A PÁNÍČKY

Udělejte něco pro spokojenost svých mazlíčků, dopřejte jim spokojené paničky a páníčky. Inspirujte se u chlupáčů, radujte se ze života, relaxujte, nedejte šanci stresu.

Published in All