Trail Park Dolní Morava: Jízda ve velkém stylu

V Česku budete jen těžko hledat horské středisko, které by nabídlo více atrakcí a aktivit než Dolní Morava. V květnu 2022 zde navíc přibyl nejdelší vysutý most světa Sky Bridge 721. Novinkou je i nová trasa místního Trail Parku s příhodným názvem Zelený trail.

Resort kolem Stezky v oblacích

Do dáli se zde tyčí Stezka v oblacích, ale je tu také Mamutí horská dráha, nejdelší horská dráha v České republice a druhá nejdelší v Evropě, nebo Adrenalin park s lanovým centrem, obří houpačkou nebo bag jumpingem. Nechybí tady atrakce pro děti jako Mamutíkův vodní park či Lesní zážitkový park, ale ani ryze sportovní záležitosti jako Mamutí trail. Trail Park Dolní Morava však nenabízí jen adrenalinové trasy, ale i méně náročné trasy, které se budou líbit i rekreačním sportovcům.

TRAIL PARK DOLNÍ MORAVA: Velkolepá bikerská zábava!

Video YouTube: Trail Park Dolní Morava

Na fyzičce a zkušenostech nezáleží

Trail Park Dolní Morava představuje celkem 25 kilometrů tras, ze kterých si vybere každý dle svých jízdních schopností, kondice a odvahy. Nejvyšší úroveň pokročilosti vyžaduje prudký a nároční Mamutí trail s extra vysokými terénními vlnami, klopenkami a technickými skoky. Selský flow trail s mírnými boulemi a super výhledy naopak potěší i úplné začátečníky. V červnu 2022 k němu resort Dolní Morava otevřel i Zelený Trail, vhodný pro nezkušené jezdce a rodiny s dětmi.

Na trail se na Dolní Moravě mohou vypravit dokonce i ti, kteří nemají kolo. K dispozici je tady skvěle vybavená půjčovna kol. Návštěvníci Dolní Moravy mohou využít i Bajkové školy s kurzy pro děti i pro dospělé, kde se dá potrénovat rovnováhu ve sjezdu, správné brždění nebo techniku zatáčení.

Kam se vydat?

Pokud je Dolní Morava jasným cílem vašeho výletu či dovolené, pokud směřujete přímo do Trail Parku, ale ještě váháte, který trail je pro vás ten pravý, na webu Dolní Moravy najdete vedle profilu a bližších informací také videa z jízdy jednotlivými trasami.

  • Dušek, J., Grygar, J., Pokorný, Z.: Náš vesmír. Praha: Aventinum. ISBN: 978-80-86858-65-4
  • Clark, S., Sumcov, P.: Neznámý vesmír v 10 kapitolách. Praha: Universum, 2017. ISBN: 978-80-242-5689-4

Trail Park Dolní Morava představuje celkem 25 kilometrů tras, ze kterých si vybere každý dle svých jízdních schopností, kondice a odvahy. Nejvyšší úroveň pokročilosti vyžaduje prudký a nároční Mamutí trail. Selský flow trail s mírnými boulemi a super výhledy naopak potěší i úplné začátečníky. V červnu 2022 k němu resort Dolní Morava otevřel i Zelený Trail, vhodný pro nezkušené jezdce a rodiny s dětmi.

,

Křivánková, R.: Trail Park Dolní Morava: Jízda ve velkém stylu. ukocouradoma.cz [online]. U Kocoura doma, 31. květen 2022 [cit. 2022-05-31]. Dostupné z:

ČESKO · VÝLETY · ZDRAVÝ DOMOV · OBJEVUJTE!

Hvězdičkujeme...

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *