Soutěž o vyčesávací hrablo Foolee Easee

Ve spolupráci s eshopem Čistá pohoda vyhlašujeme Soutěž o vyčesávací hrablo Foolee Easee.

Soutěž probíhá na Facebooku U KOCOURA DOMA od 12. do 31. prosince 2019.


V TUTO CHVÍLI BYLA TATO SOUTĚŽ JIŽ UKONČENA. Výhra je u šťastného výherce.

Sledujte naše další soutěže a náš Facebook, kde soutěže vyhlašujeme.


Soutěž o vyčesávací hrablo
Soutěž o vyčesávací hrablo na Facebooku

Podmínky a pravidla Soutěže o vyčesávací hrablo Foolee Easee

Adventní pohoda? Aby té pohody nebylo málo, máme tu SOUTĚŽ O VYČESÁVACÍ HRABLO FOOLEE EASEE z eshopu Čistá pohoda.

JAK SE ZÚČASTNIT SOUTĚŽE?

Stačí komentovat tento facebookový příspěvek: https://www.facebook.com/ukocouradoma/photos/a.469742063391114/973433253021990/ – do komentáře vložit fotku svého chlupáče.

Klidně můžete přidat i komentář, proč zrovna tento chlupáč by vyčesávací hrablo potřeboval. Výhrou je vyčesávací hrablo Foolee Easee M – pro psy, ale soutěže se mohou účastnit nejenom psi, ale také kočky, resp. jejich chovatelé. Furminátor je totiž i pro kočky, jak jsme měli u kocoura možnost otestovat: https://ukocouradoma.online/furminator-foolee/.

JEN NEZAPOMEŇTE!

Soutěž je určena pro naše Facebookové fanoušky, pokud k nim ještě nepatříte, dejte naší stránce https://www.facebook.com/ukocouradoma/ TO SE MI LÍBÍ.

INFO

Soutěž probíhá od 12.12.2019 až do konce roku. Své komentáře a fotky můžete přidávat až do 31.12. 24:00. A pak už nás čeká ukončení soutěže, ale také začátek nového roku! Hrablo se v něm jistě bude hodit.

VÝHRA

Výhrou je konkrétně vyčesávací hrablo Foolee Easee M, pro psy středních plemen (do dvaceti kilogramů): https://obchod.cistapohoda.cz/kartace-a-hrebeny-na-psy/kartac-na-psy-strednich-plemen-foolee-easee-velikost-m/

Výhercem naší soutěže se stane autor toho komentáře, který nasbírá do konce soutěže nejvíce lajků (srdíček, úsměvů a dalších emoji, příp. podkomentářů). V případě stejného počtu lajků z nich vybereme výherce náhodně (výhra je jen jedna, výherce může být jen jeden).

Kompletní pravidla a podmínky našich soutěží KE STAŽENÍ

Hvězdičkujeme...

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *