Soutěž o originální pití Royal Dog Cider na Zena-in.cz

Na precizní výrobu jsem pes! Hlásá výrobce tradičního nápoje z jablek nazvaného cider. Neobsahuje žádná umělá barviva, sladidla ani lepek. Royal Dog Cider se vyrábí jen ze speciálně šlechtěných jablečných odrůd, které se míchají tak, aby v kompozici vytvořily vyváženou, příjemně svěží sladkokyselou chuť. Tu provází i kouzelná vůně čerstvě natrhaných šťavnatých jablek. Kdo by odolal?

Úvodní foto: Pixabay.com

Royal Dog Cider

Na jablka sem pes! Royal Dog Cider se vyrábí jen z vybraných odrůd jablek, které dozrávají v jabloňových sadech na Moravě. Cider vzniká lisováním jablek na přírodní šťávu, nic dalšího se do ní nepřidává. Šťáva se nechá projít řízeným procesem kvašení. Cukr se přemění v alkohol a Cider s 4, 8 % alkoholu je na světě.

Royal Dog Cider | Na jabka sem pes!

Video: Royal Dog Cider

Slunce a úrodná půda moravské krajiny dávají jablkům tu správnou vůni chuť. Jednou medově sladkou, podruhé svěže kyselou, potřetí příjemně nahořklou. Kombinací různých jablíček se zrodí dokonalý přírodní cider, jemně kořenitý a výtečně osvěžující.

Soutěž o Royal Dog Cider na Zena-in

Cider Royal Dog Cider, hned celý karton alkoholického nápoje z jablek, představuje výhru v soutěži na serveru Zena-in.cz.
Soutěž probíhá od 15. do 22. září 2020. Podmínky a pravidla soutěže najdete přímo tady.

Účast v této soutěži obnáší registraci a přihlášení na serveru Zena-in. Tam také najdete konkrétní podmínky a pravidla. Server různé soutěže pro registrované a přihlášené návštěvníky pořádá pravidelně, zpravidla probíhá dokonce několik různých soutěží současně, většinou jde o soutěže pro ženy a pro rodinu, někdy se objeví i domácí mazlíčci.

Pozor, tato soutěž je plně v režii organizátora, náš web o ní pouze informuje jako o zajímavé soutěži, s výhrou, která stojí za pozornost. V tomto případě jde o karton Royal Dog Cider, resp. pět kartonů osvěžujícího jablečného nápoje.

Soutěže, které organizuje přímo web U kocoura doma najdete tady.

Soutěže

Zpestření internetového světa, nic náročného, tak trochu zábava a možnost získání nějaké zajímavé výhry, ať již menší nebo větší. To jsou soutěže, které lze najít všude kolem, ani web U kocoura doma není výjimkou. Soutěže organizujeme čas od času, zpravidla na našich facebookových stránkách. Sledujte, aby vám něco neuteklo.

Při surfování online vlnami občas natrefíme na něco, co stojí za sdílení formou článku. Může jít o PR článek.

Soutěž o originální pití Royal Dog Cider na Zena-in.cz

Na precizní výrobu jsem pes! Hlásá výrobce tradičního nápoje z jablek nazvaného cider. Royal Dog Cider se vyrábí jen ze speciálně šlechtěných jablečných odrůd, jejich kombinací vzniká vyvážená chuť. A právě tento cider je výhrou v soutěži na Zena-in.cz.

Redakce U KOCOURA DOMA

Vyznáváme šťastné doma, přinášíme tipy na vrnivou spokojenost a harmonii. Hledáme inspiraci pro útulné bydlení, kde mají své místo domácí mazlíčci nebo pokojové rostliny. Jsme milovníci zvířat a přírody. Více…

Les

Inspirováno přírodou: Energie a síla lesa. Jak si doma zařídit svěží vzduch?

Stres a únava na nás útočí ze všech stran. Vyvětrat, vyčistit vzduch a nabít ho novou energií je snadné. Pomůže aromaterapie a esenciální oleje. Inspirací nám může být síla lesa, les, který nabízí novou energii, povzbuzení, posílení i projasnění mysli.

Tymián

Zdraví voní po tymiánu. Jak s kouzelnou bylinkou osvěžit a dezinfikovat vzduch?

Tymián je typická středomořská bylinka, která má ráda slunce a sucho. Nedostatek vody kompenzuje vysokým…

Hvězdičkujeme...

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.