Soutěž o krabici pro kočky s překvapením

Ve spolupráci se ZooRoyal vyhlašujeme Soutěž o krabici pro kočky s překvapením.

Soutěž probíhá na Facebooku U KOCOURA DOMA od 16. do 24. června 2020.


V TUTO CHVÍLI BYLA TATO SOUTĚŽ JIŽ UKONČENA. Výhra je u šťastného výherce.

Sledujte naše další soutěže a náš Facebook, kde soutěže vyhlašujeme.


Soutěž o krabici pro kočky s překvapením na Facebooku

Podmínky a pravidla Soutěže o krabici pro kočky s překvapením

Kočky zbožňují krabice. Radost kočkám zaručeně udělá každá krabice, my však pro ně máme krabici neobyčejnou, krabici s překvapením. O to větší radost jim udělá a jejich čtyřnohým společníkům taky. Potěšte své kočky krabicí plnou dobrot a hraček, kterou připravila společnost ZooRoyal.

JAK SE ZÚČASTNIT SOUTĚŽE?

Stačí komentovat tento facebookový příspěvek: https://www.facebook.com/ukocouradoma/posts/1119346051764042 – do komentáře vložte fotku své kočky (nebo svých koček) a připojte odpověď na otázku: „Čím mě moje kočka překvapila?“

JEN NEZAPOMEŇTE!

Soutěž je určena pro naše Facebookové fanoušky, pokud k nim ještě nepatříte, dejte naší stránce https://www.facebook.com/ukocouradoma/ TO SE MI LÍBÍ.

INFO

Soutěž probíhá od 16. června do 24.6 června 2020 24:00 hodin. Do té doby můžete přidávat své komentáře a fotky. Poté ze soutěžních komentářů vybereme výherce.

VÝHRA

Výhrou v soutěži je ZooRoyal Schatzkiste – box pro kočky plný překvapení. V krabici objevíte kvalitní krmivo, nechybí ani pamlsky pro kočky (bez cukru a přidaných obilovin), ale radost udělají také originální a roztomilé hračky pro kočky. Váš tygřík bude z překvapení nadšený!

Výhercem naší soutěže se stane autor toho komentáře, který nasbírá do konce soutěže nejvíce lajků (srdíček, úsměvů a dalších emoji, příp. podkomentářů). V případě stejného počtu lajků z nich vybereme výherce náhodně (výhra je jen jedna, výherce může být jen jeden).

Kompletní pravidla a podmínky našich soutěží KE STAŽENÍ

Myslíme i na psy, ale tentokrát soutěží jen kočky

Tato soutěž je určena pro kočky, podobnou soutěž pro psy již připravujeme…

Hvězdičkujeme...

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *