Soutěž o zajímavou rodinnou hru Planeta na Zena-in.cz

Nadané děti, ale i ty, kteří svůj talent ještě neobjevily, jistě uvítají zajímavou hru nazvanou Planeta. Jde o zábavu pro celou rodinu, při které navíc potrénujete svůj mozek a získáte nové vědomosti. Planeta představuje strategickou hru, která dává prostor kreativitě a představivosti, protože spočívá v budování vlastní planety s jedinečným ekosystémem. Můžete si s ní vystavět svůj vlastní svět, navíc ve 3D provedení.

Úvodní foto: Pixabay.com

Rodinná hra Planeta

Jiskra života jenom čeká, až jí dáte příležitost, aby se rozšířila po celé planetě. Tvůrcem je každý účastník hry, každý vytváří svoji vlastní planetu. Můžete nechat vznikat pohoří i pouště, oceány i ledovce. Je také na vás, aby se dané prostředí stalo domovem zvířat. Vašim cílem je planetu obydlet. Na začátku přitom dostanete zcela holé jádro planety ve 3D. Ve hře pak získáváte magnetické dílky znázorňující různé druhy krajiny, stavební prvky planety, a také karty se zvířaty, která obývají různá prostředí.

Planet Review - with Tom Vasel

Video: Hra Planeta, recenze (v angličtině)

Původní hru vytvořil designér francouzské společnosti Blue Orange, do českého prostředí hru uvedla společnost Dino. Hru provází krásné ilustrace Sabriny Miramon.

Soutěž o hru Planeta na Zena-in

Rodinná hra Planeta je výhrou v soutěži na serveru Zena-in. Soutěž probíhá od 21. do 28. září 2020. Podmínky a pravidla soutěže najdete přímo tady.

Účast v této soutěži obnáší registraci a přihlášení na serveru Zena-in. Tam také najdete konkrétní podmínky a pravidla. Server různé soutěže pro registrované a přihlášené návštěvníky pořádá pravidelně, zpravidla probíhá dokonce několik různých soutěží současně, většinou jde o soutěže pro ženy a pro rodinu, někdy se objeví i domácí mazlíčci.

Pozor, tato soutěž je plně v režii organizátora, náš web o ní pouze informuje jako o zajímavé soutěži, s výhrou, která stojí za pozornost. V tomto případě jde o pozoruhodnou rodinnou hru Planeta s prvky ve 3D.

Soutěže, které organizuje přímo web U kocoura doma najdete tady.

Soutěže

Zpestření internetového světa, nic náročného, tak trochu zábava a možnost získání nějaké zajímavé výhry, ať již menší nebo větší. To jsou soutěže, které lze najít všude kolem, ani web U kocoura doma není výjimkou. Soutěže organizujeme čas od času, zpravidla na našich facebookových stránkách. Sledujte, aby vám něco neuteklo.

Při surfování online vlnami občas natrefíme na něco, co stojí za sdílení formou článku. Může jít o PR článek.

Soutěž o zajímavou rodinnou hru Planeta na Zena-in.cz

Rodinná hra Planeta představuje strategickou hru, která dává prostor kreativitě a představivosti, protože spočívá v budování vlastní planety s jedinečným ekosystémem. Je to zábava, při které trénujete mozek. Rodinná hra Planeta je výhrou v soutěži na serveru Zena-in.

Redakce U KOCOURA DOMA

Vyznáváme šťastné doma, přinášíme tipy na vrnivou spokojenost a harmonii. Hledáme inspiraci pro útulné bydlení, kde mají své místo domácí mazlíčci nebo pokojové rostliny. Jsme milovníci zvířat a přírody. Více…

Les

Inspirováno přírodou: Energie a síla lesa. Jak si doma zařídit svěží vzduch?

Stres a únava na nás útočí ze všech stran. Vyvětrat, vyčistit vzduch a nabít ho novou energií je snadné. Pomůže aromaterapie a esenciální oleje. Inspirací nám může být síla lesa, les, který nabízí novou energii, povzbuzení, posílení i projasnění mysli.

Tymián

Zdraví voní po tymiánu. Jak s kouzelnou bylinkou osvěžit a dezinfikovat vzduch?

Tymián je typická středomořská bylinka, která má ráda slunce a sucho. Nedostatek vody kompenzuje vysokým…

Hvězdičkujeme...

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *