Sir Winston Smushface – kočičí celebrita vyznávající gaučing

Perská kočka s neobvyklým jménem Sir Winston Smushface je jednou z kočičích celebrit na Instagramu. Její pohled, věčně vypláznutý jazyk a póza připomínající Homera Simpsona prostě nemůže zůstat bez povšimnutí.

Další social meowdia star

Sir Winston Smushface již od roku 2014, kdy se narodil, dělá radost nejenom svým majitelům, ale také fanouškům na Instagramu. Zatím jich nasbíral více než 40 tisíc. Jeho majitelka Jessie Jones přitom přiznala, že vždycky měla raději psy. Její první kočka s pohledem „neotravuj“však radikálně změnila její postoj. Sir Winston si ji získal i svým vzezřením někoho, kdo se válí na gauči a potřebuje k dívání se na fotbal už jen plechovku piva…

„S touto kočkou je prostě zábava,“ myslí si její majitelka a snaží se tu zábavu sdílet dál prostřednictvím sociálních sítí z rodné Austrálie do celého světa.

Perská kočka zdarma, neber to!

Pozadu se sdílením nezůstává ani partner Jessie Nick Atkins, druhý z dvojice majitelů pozoruhodné perské kočky, která se k nim vlastně dostala úplně náhodou a navíc zadarmo.

Kočka se domů k Jessie a Nickovi dostala prostřednictvím známé, chovatelky perských koček. Uvažovali o pořízení kočky, která by vypadala jako Garfield. Jednou náhodou navštívili svoji známou, a ta jim zrovna nabídlo kotě, které se jí vrátilo. Starší dáma se o ně kvůli nemoci nemohla starat. Tak kotě přijali za své. Stal se z něho právoplatný člen domácnosti a postupně i internetová celebrita. Jistě na tom má zásluhu i fakt, že Nick působí jako kameraman a fotograf. Má vlastní produkční společnost, a tak v Siru Winstonovi vidí novou hvězdu Hollywoodu.

Zdroj úvodního obr.: Instagram Winstonsmushface

Každá hvězdička je dobrá! Ušlo to.Bylo to fajn, ale...Článek se líbil.Super článek.Super článek, chválím. 2x, ø5,00
Loading…

Upozornění: žádné informace na tomto webu nemají odborný charakter…

Pečlivě studujeme všechny dostupné zdroje, hledáme na internetu, v herbářích a další literatuře, v odborných časopisech. Čerpáme z rad veterinářů i zkušenějších chovatelů, a nejenom jich. Přesto nejsme (ani nemůžeme být) náhradou odborné péče.

Náš web má pouze informativní charakter. Nemůžeme nahradit lékařskou či veterinární péči. V případě zdravotních potíží vás musíme odkázat na odborníky, v jejich rukou by měla být i léčba zvířat. Samozřejmě chápeme, že nejvíce pro své miláčky může udělat zejména jejich majitel.

Nejsme a nechceme se tvářit jako odborníci. Jsme jenom nadšení chovatelé, milovníci přírody a bylinek, co se snaží sdílet zkušenosti a získané informace s ostatními.