Fotky pro radost, pro radost z fotek

Jakmile vypnete počítač, často zmizí i obrázky a fotky, ze kterých dýchá radost, láska i štěstí. A jakkoli jsou obrázky na monitoru přitažlivé a vzrušující, pravý svět je tam za monitorem. Pokud vám v něm pestré obrázky chybí, není nic jednoduššího než si je přenést do reálného života.

Byla by škoda dívat se na jednotvárně prázdné zdi nebo stroze chladnou ledničku. Prostor pro vaši kreativitu je všude kolem! Udělejte si radost prostřednictvím obrázků a fotek, nejenom jednou, ale pokaždé, když se na ně podíváte.

Možností je celá řada. Vyvolat si můžete jakékoliv fotografie, dokonce i přímo ze svého mobilu. Můžete je vyvolat rovnou do podoby lehkého pěnového foto obrázku, který jednoduše připevníte téměř kamkoli. Připevnit můžete hned celou sérií obrázků.

Z fotek snadno vytvoříte třeba i originální magnetky na ledničku, aby to doma nebyla taková nuda. Fotky, lehké čtvercové obrázky nebo magnetky – to vše snadno vyvoláte na Vyvolej.to. Není to jen tak obyčejný fotolab, je to možnost pro zhmotnění virtuální podívané. Jdete do toho?

NÁVOD JAK NA TO

Jděte na stránky Vyvolej.to, vyberte si konkrétní produkt, třeba právě:

Stiskněte Vyvolat. Dostanete se na stránku, kde jednoduše nahrajete fotografie a obrázky, které chcete vyvolat. Jednu fotografii můžete pochopitelně vyvolat vícekrát. Vždy je potřeba nahrát minimální počet fotografií stanovených pro daný produkt.

Pak se přes tlačítko Pokračovat dostanete k možnosti fotografie upravit, zejména upravit okraje, pokud nesedí danému rozměru. Můžete si také zvolit barvu rámečku kolem fotografie.

A pak už zbývá jen Košík, kde zadáte klasicky údaje potřebné k tomu, aby se k vám vaše fotky, obrázky nebo magnetky dostaly. Do pár dnů po zaplacení je máte doma!

Foto: Lehké čtvercové foto obrazy na zdi. Podkladem je čistě bílá pěnová deska, lehká jako sníh, ale současně odolná a pevná. Čtvercové obrazy na zeď jsou dostupné na Vyvolej.to

Chcete naše obrázky?

Na našem webu najdete kočky, kočičky i další chlupáče, také designové obrázky a fotografie, které jsou tu pro vaše potěšení a radost. Jde o ten pocit.

Všechny naše obrázky si můžete stáhnout v plném rozlišení v naší FOTOGALERII TADY.

A pak si z nich klidně můžete udělat reálné papírové fotky, foto obrazy, magnetky či cokoliv jiného (dle návodu výše).

Jen si vybrat

Vyvolat fotografie je tak jednoduché, že jednodušší to být nemůže. Největší potíž bude pravděpodobně s výběrem obrázků, vždyť každý má něco do sebe. Připravujeme pro vás různé tematické a barevné série, i ty mezi sebou můžete dle libosti kombinovat. Klidně některý z obrázků vyměňte za svůj vlastní – a klidně úplně všechny. Je to jen na vás. Je to jen vaše dílo. Záleží jen na tom, co se vám líbí a co máte rádi. Jde přece o ten pocit.

A Kočičí oči – fotky celé série ke stažení zde…

B Kočičí láska – fotky celé série ke stažení zde…

C Něžný kocourek – fotky celé série ke stažení zde…

D – Pan kocour – fotky celé série ke stažení zde…

E – Roztomilost sama – fotky celé série ke stažení zde

F – LOVE Kočka bengálská – fotky ke stažení zde

Hvězdičkujeme...

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *