Přírodní osvěžovače vzduchu: Provoní, pročistí a dezinfikují vzduch na jeden stisk

Vdechnout domovu kouzelnou atmosféru nemůže být snazší! Na rozdíl od klasických osvěžovačů v nich nenajdete žádné škodliviny, naopak, jsou založeny na působení léčivých bylin a plodů přírody. Snadno a rychle pročistí, osvěží a provoní prostor. Fungují i jako jemná dezinfekce, ale především se postarají o vytvoření příjemné atmosféry. To jsou přírodní osvěžovače vzduchu, založené na esenciálních olejích aromaterapie.

Vonné esence: kouzlo přírody v několika kapkách

Co takto vdechnout svému doma jedinečnou atmosféru pohody, klidu i povzbuzení? Jde to bez chemie! Právě od toho existují esenciální oleje aromaterapie, čistě přírodní extrakty bylinek, květů, listů i plodů. Nejenže kouzelně provoní vzduch, ale také ho pročistí, působí proti nežádoucím mikroorganismům, jako jsou bakterie, viry a plísně, fungují jako dezinfekce. Navíc mají i terapeutické účinky, takový rozmarýn povzbuzuje tělo i mysl, levandule nabízí zklidnění vnitřního napětí a odstranění nervozity. Citrusové esence posilují a zlepšují náladu, stejně tak i vavřín kubébový, který navíc zajistí podporu koncentrace a mentální výkon.

BIO osvěžovače vzduchu Tierra Verde

Svoji domácnost bohužel často sami zamořujeme toxickými látkami, říkáme jim paradoxně právě čističe nebo osvěžovače. Pokud jsou však založeny na chemii, jejich terapeutický efekt je nulový, agresivní chemie navíc dráždí citlivé sliznice a ohrožuje naše zdraví. Ještě nebezpečnější jsou pro vnímavé domácí mazlíčky, psy a kočky, které mají čichové sliznice mnohem vyvinutější než člověk.

Přírodní osvěžovače založené na esenciálních olejích jsou dostupnou alternativou, osvěžují vzduch, podporují pocit čerstvého vzduchu, usnadňují dýchání a často pomáhají i jako prevence či přímo při respiračních onemocněních.

Ideální kombinace proti stresu a úzkostem, také při nachlazení a viróze nabízí rozmarýn a citron, esenciální oleje, které jsou základem BIO osvěžovače vzduchu české značky Tierra Verde. Posilující vůně, bez chemie, rozproudí energii, zažene únavu i stres. Napomáhá vytvořit zdravé ovzduší v interiéru a přispívá k dobré náladě, stejně tak i další BIO osvěžovače vzduchu Tierra Verde: levandule, pomeranč nebo vavřín kubébový.

BIO osvěžovače vzduchu Tiera Verde najdete v eshopu:

reklama

Hvězdičkujeme...

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *