Blíží se poslední úplněk v roce 2022, nabádá k vytrvalosti

Listopadový úplněk je za námi, na řadě je listopadový nov, který startuje fázi dorůstajícího měsíce vrcholící jako prosincový úplněk. Poslední úplněk 2022 bude tradičně provázet kouzlo adventu. První adventní neděle letos začíná již v neděli 27. listopadu. Listopadový nov nastává dnes, přesně 23. listopadu 2022 ve 23:57 hod. Jen den předtím Slunce vstoupilo do optimistického znamení Střelce. Astrologie také listopadové novoluní spojuje se znamením Střelce a planetou Jupiter, planetou vyššího poznání, lásky a štěstí.

Touha po poznání

Listopadový nov spolu se znamením Střelce dle astrologie podnítí touhu po poznání, získávání nových poznatků, objevování nových příležitostí, zažívání nových zkušeností nebo vztahů. Slunce ve znamení Střelce bude provázet i plný Měsíc ve znamení Blíženců. Prosincový úplněk má termín přesně 8. prosince 2022 v 5:07 hod. Jde o poslední úplněk v roce, který uvolňuje místo pro nové úplňky 2023. Klíčovým tématem prosincového úplňku přitom stále zůstává nové poznání a seberealizace.

Úplněk ve znamení Blíženců

Znamení Blíženců nás může povzbuzovat v lehkém filosofování o životě, o minulosti a budoucnosti. Abychom se neutopili v sebelítosti a zlobě, doporučuje astrologie poděkování za všechny zkušenosti a vytyčení reálných životních cílů. Máme možnost zpomalit a získat nadhled na svůj život, ovšem je třeba mít na paměti že energie Blíženců je proměnlivá. Toto znamení zvěrokruhu ostatně náleží k elementu vzduch.

Při úplňku ve znamení Blíženců bychom se měli důsledně soustředit na trvalé hodnoty, vytvořit si stálé názory a hlavně vytrvat. O co více bude znamení Blíženců vzbuzovat touhu po změně, akci a dobrodružství, o to více trpělivosti bychom měli mít. Zatímco Blíženci jako vzdušné znamení mohou létat v oblacích bez obav z pádu, ostatní znamení by měli zůstávat nohama na zemi. Trpělivost, která Blížencům velkou měrou chybí, je užitečná v dosažení reálných výsledků své práce a svého konání. Právě trpělivost nás o posledním úplňku tohoto roku může navést k naplnění vlastních představ o životě. Stále nám přitom bude pomáhat Slunce ve znamení Střelce a šťastná planeta Jupiter.

5/5 - (1 vote)

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *