Vánoce v televizi dle Aerovod: Nejen české pohádky, ale i vánoční pohůdka

České pohádky mají zajisté něco do sebe, potíž však může být v tom, že pokud se jejich kouzlo opakuje stále dokola, časem může vyprchat. Jednou vysvobozená princezna už je prostě vysvobozená, jednou skolený drak už přestává být zajímavý, nakonec i ti oblíbení čerti se přece jenom tím svým věčným hudrováním můžou znelíbit. Přestože české pohádky tradičně nabízejí humor, přece jenom by to chtělo čas od času nějaké zpestření, třeba v podobě dosud neokoukané komedie.

Úvodní foto: Pixabay.com

Vánoce trochu jinak

Aerovod připravil netradiční vánoční kolekci nazvanou Vánoční pohůdka. Je to kolekce právě pro ty, kteří mají pocit, že klasické české pohádky už vidět po milionté první už prostě nechtějí. Přesto v ní ty klasické snímky nechybí, třeba S čerty nejsou žerty, vůbec nejoblíbenější pohádka, také Tři oříšky pro Popelku, Tři veteráni, Krakonoš a lyžníci nebo nová pohádka Hodinářův učeň.

Jak mohou vypadat Vánoce v televizi?

Platforma Aerovod, která umožňuje stažení filmů online za jednorázový poplatek, navazuje na plátna tří tří pražských kin Aero, Světozor a Bio Oko, brněnského Univerzitního kina Scala a Bio Central v Hradci Králové. Na webu je možné stáhnout různé filmy, nejenom distribuční společnosti Aerofilms, ale i spřátelených českých distributorů a producentů. Videotéka Aerovod obsahuje kvalitní filmy online, opatřené profesionálním překladem, a to v co nejvyšší dostupné obrazové i zvukové kvalitě. Pokud jde o vánoční kolekci připravenou pro Vánoce 2020 patří mezi tyto filmy takové lahůdky jako Putování se sobíkem, Modrý tygr nebo rodinná komedie Vánoce a spol.

Vánoce a spol. / Santa & Cie. (2018) oficiální HD trailer #1 [CZ]

Video: Vánoce a spol., oficiální trailer (YouTube)

Převážnou část vánoční kolekce tvoří komedie, například Zelená kniha, Až vyjde měsíc, Druhá strana naděje nebo Co jsme komu udělali? Diváci se mohou škodolibě zasmát také u komedie Dokud nás svatba nerozdělí nebo u Divokých historek.

Nechybí ani animované pohádky Až na severní pól, Gordon a Paddy, Malý princ, O myšce a medvědovi, Paddington 2, Pračlověk, Píseň moře… V neposlední řadě je do kolekce zařazený i pozoruhodný dokument Putování tučňáků: Volání oceánu.

Aerovod

Původní česká online videopůjčovna Aerovod nabízí několik set filmů online. Jde o pečlivě vybrané snímky, oscarové vítěze, ceněné evropské filmy, českou klasiku i atraktivní dokumenty, které si diváci mohou užít z pohodlí domova. Katalog obsahuje prověřené plátnem kin Aero, Bio Oko, Světozor, Bio Central a Univerzitní kino Scala. Aerovod je dostupná na bázi měsíčního či ročního předplatného, ale umožňuje také jednorázové stažení či přehrání konkrétního filmu.

Aerovod přináší také novou podobu online zážitku ze sledování filmu, virtuální promítání v kinosále projektu Moje kino LIVE. Atmosféru kina přináší sdílené sledování filmu, který online startuje v pevně daný čas, často ho doplňuje i odborný úvod, zajímavosti o filmu nebo chat pro sdílení zážitků.

Internetové zdroje

/1/ Kolekce Vánoční pohůdka na Aerovod.cz [online]. Praha: Aerofilms, 2020 [cit. 2020-12-27]. Dostupné z: https://aerovod.cz/kolekce/vanocni-pohudka

/2/ Aerovod má nový web, nabízí předplatné a téměř 300 snímků. Aerovod.cz [online]. Praha: Aerofilms, 18. října 2019 [cit. 2020-12-27]. Dostupné z:
https://www.aerofilms.cz/magazin/aerovod-ma-novy-web-nabizi-predplatne-a-temer-300-snimku/

…a vlastní poznatky a zkušenosti

Vánoční televizi nevládnou jenom pohádky, ale také pohůdka. Jak vypadají Vánoce dle Aerovod?

Aerovod připravil netradiční vánoční kolekci nazvanou Vánoční pohůdka. Je to kolekce právě pro ty, kteří mají pocit, že klasické české pohádky už vidět po milionté první už prostě nechtějí. Přesto v ní ty klasické snímky nechybí, třeba S čerty nejsou žerty, vůbec nejoblíbenější pohádka, také Tři oříšky pro Popelku, Tři veteráni, Krakonoš a lyžníci nebo nová pohádka Hodinářův učeň.

Redakce U KOCOURA DOMA

Vyznáváme šťastné doma, přinášíme tipy na vrnivou spokojenost a harmonii. Hledáme inspiraci pro útulné bydlení, kde mají své místo domácí mazlíčci nebo pokojové rostliny. Jsme milovníci zvířat a přírody. Více…

5/5 - (3 votes)

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.