Podzim u televize. Bude to prima? I v pochmurných dnech bude na Primě Slunečná

Jak si prima podzim představuje jedna z velké televizní trojky? Bez ohledu na počasí bude na Primě jistě hodně slunce. Hvězdou roku 2020 je totiž Slunečná. Seriál je hlavním tahákem Primy, v nových dílech se navíc objeví i nové postavy, třeba herec Vladimír Polívka, také Denisa Nesvačilová nebo Kristýna Kociánová. To aby to nebyla nuda a diváci mohli dál sledovat zapeklitý příběh lásky Týny (Eva Burešová) a Janka (Marek Lambora), kterým do cesty stále přicházejí nové překážky a lidé, kteří jim jejich štěstí chtějí překazit.

Slunečná – Máme rádi Česko – Nedělní filmy – Prima novinky – Zábava u TV

Slunečná úterý a čtvrtky

Seriál Slunečná po prázdninové pauze Prima nabízí vždy v úterý a ve čtvrtek. Divácký fenomén s rekordní sledovaností provázejí i různé propagační akce herců a nově i propagační předměty v podobě Slunečných her či křížovek. V režii televizní stanice Prima se tak zrodily například výkladové karty Hany Schwartzmüllerové nebo desková hra Týno, nezlob.

Úspěchy seriál sklízí i v oblasti předplatného. Za poplatek je možné shlédnout díly v předstihu, a lidé tyto předpremiéry rádi hojně využívají. Prima je prostě zalitá sluncem, ať se Týna zlobí, anebo ne, ať jsou s Jankem právě dokonalým párem, anebo mají zase nějakou krizi.

Slunečná - Úvodní znělka

Video: Slunečná, znělka: Eva Burešová, Marek Lambora, YouTube

Máme rádi Česko a ty další…

Avšak jsou tu i další seriály a pořady… Pondělí a středu na Primě obsadila sestra, resp. sestřička seriálu Modrý kód nazvaná Sestřičky Modrý kód. Pátek v hlavním vysílacím čase se zase o pozornost hlásí Polda.

Na obrazovky se dostává i nová soutěž Zlatá Maska. Té na podzim patří sobota. Původní vysílání se kvůli koronavirové pandemii odložilo. Soutěž, kdy známé osobnosti hádají, kdo se skrývá pod maskou, tak odstartovala až na druhý pokus. Na obrazovce se střídá s osmou sérií osvědčeného pořadu Máme rádi Česko.

Zlatá maska - Krokouš

Video: Zlatá maska, Krokouš, YouTube

Nedělní filmy: česká produkce

Nedělní večery na Primě, podobně jako na jiných kanálech, patří filmům a komediím. Prima se soustředí na českou produkci, na podzim konkrétně například na filmy: Přes prsty, Ženská na vrcholu, Ženy v běhu, Špunti na vodě, Po čem muži touží nebo Úsměvy smutných mužů.

Úsměvy smutných mužů (2018) HD trailer

Video: Úsměvy smutných mužů, trailer, YouTube

Prima novinky

V podzimním programu nechybí nové díly Show Jana Krause a 7 pádů Honzy Dědka. Ve vysílání Primy pokračují i na podzim pořady Poklad z půdy, Policie v akci nebo Prostřeno!

Chystá se i novinka se Zdeňkem Pohlreichem a cukrářkou Ivetou Fabešovou. Nový pořad Šéfem za pár minut se v televizi objeví od října. Novinky přibudou i ve skupině hobby pořadů. Již v srpnu se začal vysílat pořad Prima mazlíček s Janem Šťastným. Prima mazlíček nyní patří ke každému nedělnímu dopoledni. Receptář Prima nápadů, Vychytávky Ládi Hrušky či Libovky Pepy Libického však vedle Prima mazlíčka doplňuje i nový hobby pořad Fachmani. I v něm se objeví Pepa Libický, dohled nad fachmany, kteří se budou věnovat převážně rekonstrukci, však obstará odborný garant Josef Beneš.

Zábava u TV

Jistěže se dá najít mnoho druhů aktivnější zábavy, ale i televize, filmy nebo seriály nabízejí dobrodružství nebo relaxaci, navíc zcela bezpečně a pohodlně. Jistěže nás televize přenáší do fiktivního světa, stejně jako to dělá internet a nová média, avšak jednou za čas může být takový výlet příjemným zpestřením vlastního života. Navíc je to oddych od každodenních starostí, špetka pohody, která se hodí každému.

Internet?´:

/1/ Tisková zpráva: Prima na podzim uvede nový seriál Sestřičky Modrý kód, Zlatou masku i nový pořad se Zdeňkem Pohlreichem. iPrima.cz [online]. Praha: FTV Prima, 24. července 2020 [cit. 2020-09-11]. Dostupné z: https://www.iprima.cz/tiskove-zpravy/prima-na-podzim-uvede-novy-serial-sestricky-modry-kod-zlatou-masku-i-novy-porad-se-zdenkem-pohlreichem

…a vlastní poznatky a zkušenosti

Podzim u televize. Bude to prima? I v pochmurných dnech bude na Primě Slunečná

Bez ohledu na počasí bude na Primě jistě hodně slunce. Hvězdou roku 2020 je totiž Slunečná. Seriál je hlavním tahákem Primy, v nových dílech se navíc objeví i nové postavy, třeba herec Vladimír Polívka, také Denisa Nesvačilová nebo Kristýna Kociánová.

Redakce U KOCOURA DOMA

Vyznáváme šťastné doma, přinášíme tipy na vrnivou spokojenost a harmonii. Hledáme inspiraci pro útulné bydlení, kde mají své místo domácí mazlíčci nebo pokojové rostliny. Jsme milovníci zvířat a přírody. Více…

Olivové mýdlo

„Obyčejné“ mýdlo má své místo v každé domácnosti. Universální pomocník působí i proti virům

Přírodní olivové mýdlo hýčká pokožku, přitom ji dokonale čistí. Myje od nečistot, poradí si dokonce…

Tymián

Zdraví voní po tymiánu. Jak s kouzelnou bylinkou osvěžit a dezinfikovat vzduch?

Tymián je typická středomořská bylinka, která má ráda slunce a sucho. Nedostatek vody kompenzuje vysokým…

5/5 - (2 votes)

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.