Nová TV zábava? Podzim přináší extrémní svatební show, ale nechybí ani tradiční seriály

Jak bude vypadat podzim v podání lídra českého televizního trhu? Televize Nova sází na tradiční kombinaci nejlepší zábavy, seriálové produkce, zpravodajství a publicistiky. Musí však čelit popularitě konkurenčního seriálu Slunečná, který před prázdninami převálcoval Ordinaci v růžové zahradě, vlajkový seriál Novy. Zkouší vskutku netradiční recept, zvyšuje dávku, a to dvojnásobně!

Ordinace v růžové zahradě – Tvoje tvář má známý hlas – Nedělní filmy – Nova na podzim – Zábava u TV

Ordinace v růžové zahradě hned dvakrát

Premiérové díly seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 se v podzimní sezóně vysílají jen jednou týdně. Dnem Ordinace je čtvrtek, kdy seriál v televizi běží po dvou dílech za sebou. Úterý, které původně patřilo Ordinaci, nahrazuje reality show MasterChef. Láká na trojici porotců ve složení: Radek Kašpárek, Přemek Forejt a Jan Punčochář. Do seriálu Ordinace v růžové zahradě se pak opět vrací postava Mariky Šopovské, i ta má nalákat diváky.

Ordinace v růžové zahradě 2: podzim 2020 - UPOUTÁVKA

Video: Ordinace v růžové zahradě 2, podzim 2020, YouTube

Tvoje tvář má známý hlas

V pondělí se bude na podzim na Nově vysílat tradičně seriál Specialisté, ve středu reality show Výměna manželek a Malé lásky. Páteční večery jsou vyhrazeny pro reprízy seriálů Policie Modrava a Dáma a Král. Sobotní večer patří novým dílům reality show Tvoje tvář má známý hlas, ve které je připraveno hned několik novinek. Pořad  nově moderuje Vladimír Polívka, moderátor minulých řad usedl na pozici předsedy poroty, po boku porotce Aleše Hámy.

Trojici porotců Tvoje tvář má známý hlas zdobí herečka a zpěvačka Eva Burešová, hvězda zmiňovaného seriálu Slunečná. Ta se hned v prvním dílu nové řady předvedla po boku Eriky Stárkové jako Ariana Grande.

Erika Stárková & Eva Burešová jako Lady Gaga & Ariana Grande | Tvoje tvář má známý hlas

Video: Erika Stárková a Eva Burešová jako Lady Gaga a Ariana Grande, Rain on Me, Tvoje tvář má známý hlas, YouTube

Nedělní filmy: zejména komedie

Televizní premiéry českých i zahraničních filmů se na Nově dočkáte vždy v neděli večer. Konkrétně se v programu můžete těšit třeba na komedii Román pro pokročilé s Markem Vašutem, který měl premiéru v kinech 19. září 2019. Na podzim 2020 bude mít premiéru v televizi, stejně tak i snímek Špindl 2, rodinné drama Můj příběh s Vlastinou Svátkovou nebo romantický film Šťastný nový rok. Filmoví nadšenci jistě ocení i akční snímek Rampage: Ničitelé, krimi komedii Debbie a její parťačky či komedie Noční hra a Máš ji!

Román pro pokročilé (2019) CZ HD trailer

Video: Román pro pokročilé, trailer, YouTube

Co má Nova na podzim nového?

Hned několik televizních reality show je postaveno na různých způsobech seznámení, že by se však dvojice seznámila až v den svatby, to tu snad ještě nebylo… Tentokrát bude výběr partnera na odbornících. Nezadaní odvážlivci, kteří hledají lásku a nebojí se vrhnout po hlavě do manželství téměř s kýmkoliv, kdo bude svolný, dostanou prostor, tentokrát prostor se vším všudy. Nejprve však budou muset projít náročnými testy. Na základě testů vytvoří odborníci z účastníků reality show páry. Dvojice se však uvidí poprvé až přímo před oltářem.

Jak takový výběr dopadne? Jaké budou noví partneři reagovat? Jak prožijí novomanželé svatební cestu? A jak jim to bude klapat ve společné domácnosti? To uvidíte na televizních obrazovkách v rámci sociálního experimentu Married at First Sight (Svoji na první pohled), který zatím nemá český název. Připomíná však sociální experiment, který nabízí Netflix jako Láska je slepá. I v něm nezadaní muži a ženy vehementně hledají partnera a jsou ochotni se zasnoubit ještě předtím, než se s ním osobně setkají.

Love is Blind | Official Trailer | Netflix

Video: Láska je slepá (Love is blind), Netflix, YouTube

Další podzimní novinkou na Nově je reality show Utajený šéf, kdy si manažeři zkouší role řadových zaměstnanců. Úplně poprvé se v nové sérii stane jedním z utajených šéfů žena.

Zábava u TV

Jistěže se dá najít mnoho druhů aktivnější zábavy, ale i televize, filmy nebo seriály nabízejí dobrodružství nebo relaxaci, navíc zcela bezpečně a pohodlně. Jistěže nás televize přenáší do fiktivního světa, stejně jako to dělá internet a nová média, avšak jednou za čas může být takový výlet příjemným zpestřením vlastního života. Navíc je to oddych od každodenních starostí, špetka pohody, která se hodí každému.

Internet:

/1/ Behinová, M.: Tisková zpráva: Podzim 2020 na Nova International – pěvecká show Tvoje tvář má známý hlas, reality show MasterChef Česko a premiérové díly Specialistů. Nova.cz [online]. Praha: Nova Group, 7. srpna 2020 [cit. 2020-09-23]. Dostupné z: https://pressweb.nova.cz/clanek/tiskovezpravy/podzim-2020-na-nova-international-pevecka-show-tvoje-tvar-ma-znamy-hlas-reality-show-masterchef-cesko-a-premierove-dily-specialistu.html

…a vlastní poznatky a zkušenosti

Nová podzimní televizní zábava? Chystá se nová svatební show, ale nechybí ani tradiční seriály

Jak bude vypadat podzim v televizi? Nova sází na tradiční kombinaci nejlepší zábavy, seriálů, zpravodajství a publicistiky. Ordinaci v růžové zahradě, vlajkový seriál bude vysílat hned v dvojnásobné dávce.

Redakce U KOCOURA DOMA

Vyznáváme šťastné doma, přinášíme tipy na vrnivou spokojenost a harmonii. Hledáme inspiraci pro útulné bydlení, kde mají své místo domácí mazlíčci nebo pokojové rostliny. Jsme milovníci zvířat a přírody. Více…

Olivové mýdlo

„Obyčejné“ mýdlo má své místo v každé domácnosti. Universální pomocník působí i proti virům

Přírodní olivové mýdlo hýčká pokožku, přitom ji dokonale čistí. Myje od nečistot, poradí si dokonce…

Tymián

Zdraví voní po tymiánu. Jak s kouzelnou bylinkou osvěžit a dezinfikovat vzduch?

Tymián je typická středomořská bylinka, která má ráda slunce a sucho. Nedostatek vody kompenzuje vysokým…

5/5 - (1 vote)

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *