Pastelová melancholie

Může být melancholie pastelová? U kocoura je možné (téměř) vše.

Foto v tomto článku: Ondřej Musil, Archiv U kocoura doma

Foto: Máte snad výstižnější název pro tyto fotky než melancholie?

melancholie_u

melancholie1

melancholie3

 

melancholie4

Poznámka pro pozorné

Ano, naše štěňátko má aktuálně „špatné uši“, resp. špatně postavené. Má půl roku, když bylo menší, uši se jevily v pořádku, nyní je má poskládané jako kapesníčky, obvykle. Nedělá mu to žádný problém, ani nám. Slyší dobře (hlavně nepřeslechne, když zarachotí granulky). Nechceme štěně jen kvůli vzhledu tahat na nějaký chirurgický zákrok s nezaručeným výsledkem.

Pravda, věříme, že uši se ještě posadí správně. Někdy už tomu tak je, ale většinou je správně vyrovnané jen to levé, pravé ouško raději zůstává u kapesníčkového stylu (jak ukazují fotky).

Také je otázkou, co je vlastně správně, štěňátko má dlouhé uši jako typické Cane Corso (maminka), ale tatínek bullmastif má ouška kratší, možná i částečně skládaná.

Foto: Levý profil – ničím nerušená melancholie

melancholie5

Foto: Cože, jaký ucho? Pravý, levý? Dej pokoj.

melancholie6

Jste melancholický typ, máte rádi pastelové barvy a líbili se vám tyto fotky (bez ohledu na uši)? Pak se vám asi budou líbit i fotky série Jen růžová to může být…

Máme pro vás i další fotky, třeba z našeho výletu do Ádru.

Poznámka/štítek archivu: Fotky vznikly u nás doma 16.8.2016. Štěňátko mělo pár dnů půl roku.

Jsem amatérský fotograf, milovník psů, taky venčení a výletů, jsem turista a cestovatel. Vyznávám jemnost pískovcových skal i sílu, kterou potřebuji k jejich zdolání. Potřebuji k životu adrenalin, ale také energii. Jejím zdrojem je pro mě příroda, čerstvý vzduch a můj pes, původně štěňátko.

Redakce U KOCOURA DOMA

Vyznáváme šťastné doma, přinášíme tipy na vrnivou spokojenost a harmonii. Hledáme inspiraci pro útulné bydlení, kde mají své místo domácí mazlíčci nebo pokojové rostliny. Jsme milovníci zvířat a přírody. Více…

Hvězdičkujeme...
Ondra Musil
Latest posts by Ondra Musil (see all)

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *