Originální adventní kalendář pro dospělé? Ano, nechybí v něm čokoláda, ale ani káva nebo alkohol

Advent není jenom pro děti. Proč by si i dospělí nemohli dopřát dárky a dárečky ukryté v adventním kalendáři? Vždyť advent prožíváme všichni společně! Originální adventní kalendář pro dospělé udělá velkou radost. Radost bude ji dělat po celý měsíc prostřednictvím kvalitní čokolády z čokoládovny Janek, výběrové kávy z pražírny Cofeespot včetně vyhlášené vánoční směsi. Mezi dárky pro osoby 18+ najdete i destiláty a likéry z lihovaru Žufánek, vše co zahřeje u srdce a vykouzlí úsměv na tváři.

Ten chci doma banner

 

To nejlepší z Moravy

Zatímco děti odpočítávají, kdy to začne, dospělí se naopak nemohou dočkat, až to skončí… Advent jako čas rozjímání a klidu si dnes dovolí málokdo. Nebo že by přece jenom?

Alespoň v neděli zkuste nic nedělat. Každou adventní neděli hoďte nohy nahoru (případně dolů) a dopřejte si malý či větší dárek. Originální adventní kalendář pro dospělé nabízí to nejlepší z Moravy, k rozbalení každou adventní neděli. Každou neděli mají dospělí v kalendáři hned tři dárky, z čokoládovny, pražírny a lihovaru. To aby to stálo za to. Lihovar Žufánek pošimrá jazyk svými vyhlášenými pálenkami. Pražírna Cofeespot vám k tomu napraží slušnou dávku kofeinu v tom nejvoňavějším balení. A Janek vám to osladí, čokoládou.

Adventní box Janek

Ať ten advent stojí z to!

Na celý advent máte s tímto adventním kalendářem skoro půllitru kvalitního alkoholu, pořádné kafe a víc jak půl kila čokolády v podobě lákavých čokoládových specialit. To aby to čekání na Ježíška mělo grády.

Konkrétně si můžete vychutnat lískovku, krabičku s deseti pralinkami. Jako další dárky uvnitř adventního boxu čeká také vánoční čokoláda, vánoční lízátko, kusové pralinky nebo 60% mléčná čokoláda Dominikána. A pozor, nechybí ani uhlí, čokoládové. K tomu máte 4 x 250 g balení kávy z pražírny Coffeespot včetně vyhlášené vánoční směsi. Lihovar Žufánek pro všechny milovníky dobrot  připravil 0,1 l slivovice, hruškovice a báječných likérů ořechovka a višňovka. Ať ten advent stojí za to!

Něco pro děti?

Samozřejmě, že čokoládovna Janek připravila i čokoládový adventní kalendář pro děti, a to pořádný! Je plný skvělé čokolády, čokoládových laskomin, figurek, nebo lízátek, třeba jedna roztomilá hvězdička, půvabná kombinace bílé a mléčné čokolády, anebo celá tabulka vánoční čokolády. V tomto čokoládovém kalendáři se našlo místo i čertovské uhlí. Tohle uhlí vám to nezatopí, ale jistě rozzáří oči a potěší smysly. Jde o po čertech jemné lanýže v pekelně tmavé čokoládě zasypané tím nejčernějším kakaem. Voní po pravé vanilce, ale jejich základem je temno temná 64% čokoláda. Dáte si?

Adventní kalendář Janek

 

 

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *