#SPOLUPRÁCE

Tento web je online prostorem pro všechny milovníky přírody, zvířat i rostlin, všeho živého vůbec… Nejsme sami, jsou tu i další kočkomilové a pejskaři, se kterými spolupracujeme. Web U KOCOURA DOMA je otevřený různým formám spolupráce. Může mít podobu tvorby obsahu, také soutěže, resp. darování výhry do soutěže, recenze produktu nebo služby, affiliate spolupráce apod.

Chceme být otevření a pravdiví. Při tvorbě obsahu využíváme i odborníky a experty z oboru, z nekomerční i komerční sféry. Prioritou je vždy hodnotný obsah. Přestože web U KOCOURA DOMA primárně slouží jako osobní blog, nevylučujeme ani placené formy spolupráce tak, abychom alespoň částečně pokryli náklady na provoz, správu webu a tvorbu obsahu. Nebráníme se různým formám #spolupráce, pokud nám umožní zachovat si autenticitu webu.

V případě zájmu o spolupráci nás kontaktujte na emailu info@ukocouradoma.cz.

Partneři

Máme partnery, kteří nás podporují. Podpora spočívá především v tom, že můžeme dál tvořit co nejkvalitnější obsah. V rámci spolupráce nám dávají veškerý prostor pro zachování autenticity, toho si velmi ceníme.

Affiliate partneři

V některých částech webu doporučujeme produkty, vždy jen produkty, které máme rádi a sami používáme. Naše tipy jsou skutečně naše tipy. Nefungujeme jako eshop. S eshopy však spolupracujeme v rámci affiliate programů.

Odkazujeme-li v rámci affiliate partnerství na konkrétní produkt do konkrétního eshopu, jeho cena se nijak neliší od ceny v případě, že se na web dostanete jinými cestami. Pokud však přijdete z našeho webu, jako odkazující partner získáme z ceny určitou provizi (ano, vždy bez jejího navýšení). Vy jako uživatel neplatíte nic navíc, my získáme alespoň část prostředků na pokrytí nákladů na provoz a rozvoj našich webových stránek.

Děkujeme všem partnerům i návštěvníkům našeho webu. I díky vám můžeme web U KOCOURA DOMA tvořit a rozvíjet.