AFFILIATE DISCLAIMER

Píšeme o tom, co se nás týká. Jsme osobní. Jsme chovatelé, ale nejsme odborníci. Tento web má pouze informační účel. V případě zdravotních potíží se obraťte na odbornou lékařskou či veterinární pomoc. Disclaimer…

Nefungujeme jako eshop. Naše tipy jsou naše tipy. Doporučované produkty máme rádi a sami používáme.

Přesto na některých částech webu (nikoli všech) využíváme tzv. affiliate programy, které nám zčásti umožní pokrýt náklad na provoz, správu webu a tvorbu obsahu. Představují formu partnerské spolupráce. Hledáme spolehlivé partnery s perfektním servisem a rozumnými cenami. Na tyto partnery pak odkazujeme. Kliknutím na odkaz se dostanete ke konkrétní nabídce. Cena se nijak neliší od ceny v případě, že se na web dostanete jinými cestami. Přesto z této ceny získáváme jako odkazující partner určitou provizi. Vy jako uživatel neplatíte nic navíc, my získáme alespoň část prostředků na pokrytí nákladů na provoz a rozvoj našich webových stránek.

Externí odkazy

Tyto webové stránky mohou obsahovat externí odkazy na jiné webové stránky, nad kterými nemá Provozovatel kontrolu. Provozovatel neřídí ani neovlivňuje obsah externích webových stránek a neodpovídá za zabezpečení ochrany osobních údajů těchto jiných webových stránek. Přístup na jiné webové stránky a využití jejich obsahu je na vlastní riziko internetového uživatele.

Provozovatel webu neodpovídá za závazky třetích osob, publikované na webu jako obchodní nabídka, reklama či inzerce. Neúčastní se právních vztahů, které uživatel navazuje s třetími osobami. Provozovatel neodpovídá za obsah a formu komerční reklamy na webu, ani za obsah webu a internetových prezentací třetích stran, na které odkazuje prostřednictvím externích odkazů.

Více v dokumentu Podmínky použití webu.