Nový Prima mazlíček a další Prima hobby pořady patří k těm nejoblíbenějším

Televizní stanice Prima je jedničkou v oblasti hobby pořadů. Uvádí jich hned několik, k těm tradičním navíc přidává i nové. Podzim 2020 tak zpestří Fachmanni s Pepou Libickým.

Pepa Libický přitom na Primě již předvádí své Libovky, návody pro kutily a DIY nadšence. V pořadu Libovky Pepy Libického se vždy věnuje jednomu konkrétnímu projektu, například stavbě stylového ohniště. Podobné návody, rady a recepty v jiném formátu přináší i tradiční receptář.

Pořady pro kutily, chovatele a pěstitele

Receptář prima nápadů pro pěstitele, chovatele, chalupáře a kutily je jeden z nejdéle vysílaných hobby magazínů v republice. Pořad s Oldřichem Navrátilem nabízí sezónní rady a tipy, přináší osvědčené rady, ale představuje i nové moderní postupy. Za léta vysílání také obměňuje svoji podobu. Nově ho doplňuje rubrika Zahrada. Měla by se věnovat netradičním zeleným plochám – ať už jde o vnitrobloky, balkony nebo zimní zahrady. Připravena je i zbrusu nová rubrika „Domov“, která se pod odborným vedením zaměří na interiérový design, inteligentní domácnost a různé druhy bytových úprav. Na úpravy a rekonstrukce se zaměří i zmiňovaná novinka Fachmani se zkušeným kutilem Pepou Libickým, kterému bude asistovat oblíbený komik Karel Hynek.

Na Stojáka - Karel Hynek - Chalupa

Video: Stand up Karel Hynek: Chalupa (Youtube)

Novinkou mezi hobby pořady je i Prima mazlíček, který se vysílá od srpna 2020. Startuje každou neděli před desátou hodinou. Zaměřuje výhradně na zvířata, ať už jde o ta domácí, volně žijící či hospodářská. Prima mazlíček je plný aktuálních práv, zajímavostí z domova i zahraničí, který nadchne každého milovníka zvířat. Moderátorem pořadu je Jan Šťastný, aktuálně také jedna z hvězd oblíbeného seriálu Slunečná.

Zvířata mě provázejí celý život. Rád jsem v jejich společnosti, rád se o nich dozvídám něco nového. Proto mě těší, že v novém pořadu ukazujeme divákům jejich svět tak, jak ho možná neznají.

Jan Šťastný

Česko

V počtu chovaných domácích zvířat patří Česko mezi velmoci. 10 milionů Čechů chová 2 miliony psů a asi 1 milion koček. Češi však nejsou jen chovatelé. Napříč generacemi platí, že Česko je národem kutilů. Samozřejmostí je zvelebování bydlení, nemálo Čechů se s oblibou věnuje také chalupaření. Svou vynalézavostí a šikovností jsou Češi proslulí po celém světě, kde se zlaté české ručičky neztratí.

Internet:

/1/ Prima mazlíček na webu [online]. Praha: FTV Prima, 2020 [cit. 2020-09-01]. Dostupné z: https://prima.iprima.cz/porady/prima-mazlicek

/2/ Tisková zpráva: Hobby pořady televize Prima startují. Novinkami jsou Fachmani a Prima Mazlíček. iPrima.cz [online]. Praha: FTV Prima, 27. srpna 2020 [cit. 2020-09-01]. Dostupné z: https://www.iprima.cz/tiskove-zpravy/hobby-porady-televize-prima-startuji-novinkami-jsou-fachmani-a-prima-mazlicek

…a vlastní poznatky a zkušenosti

Nový Prima mazlíček a další Prima hobby pořady patří k těm nejoblíbenějším

Televizní stanice Prima je jedničkou v oblasti hobby pořadů. Uvádí jich hned několik, k těm tradičním navíc přidává i nové. Podzim 2020 tak zpestří Fachmani s Pepou Libickým nebo Prima mazlíček. Podobné návody, rady a recepty pro chovatele a pěstitele přináší i tradiční receptář.

Redakce U KOCOURA DOMA

Vyznáváme šťastné doma, přinášíme tipy na vrnivou spokojenost a harmonii. Hledáme inspiraci pro útulné bydlení, kde mají své místo domácí mazlíčci nebo pokojové rostliny. Jsme milovníci zvířat a přírody. Více…

5/5 - (1 vote)

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *