Novoroční předsevzetí a jiné dobrůtky

Tak tu máme nový rok? Co s tím? Co s ním? Samozřejmě bude všechno nové, lepší – už jenom proto, že je to nové, neokoukané. Právě teď je ten čas, kdy jsme všichni plni naděje, plánů a předsevzetí o tom, že tentokrát už to vezmeme za správný konec. Co? No přece všechno.

Říká se „jak na Nový rok, tak po celý rok,“ a říkáme si to i my u kocoura. Takže po všech těch svátečních hostinách jsme připravili jednu novoroční…

Foto: držíme se tradic, a tak nechybí čočková polévka.

Bez čočkovky to na nový rok nejde

Čočková polévka na nový rok – to je tradice a tuto my u kocoura rádi ctíme. Čočka údajně přináší penízky. Není to ale jen čočka, dle Feng Shui je symbolem prosperity, úspěchu a bohatství také jedna milá rostlinka – tlustice. Její lístky, stejně jako čočka, totiž připomínají peníze. A tak jsme si s koncem roku jednu tlustici pořídili, snad se jí u kocoura doma bude dařit.:-)

Zpět ke stolu

Po vánočním obžerství jsme si tentokrát na stůl nachystali takové dobrůtky, po kterých nás nebude bolet břicho. Naopak, chceme být celý rok zdraví a spokojení. Člověk to zdraví a spokojenost má ve své moci, tak s tou mocí chceme letos pracovat. To je takové naše předsevzetí o moci, zdraví a spokojenosti. A prvním krokem byl nás novoroční stůl.
Inspirujte se!

V tomto článku přinášíme foto report, během roku se pak můžete těšit i na konkrétní recepty a návody, jak na tom zdraví a spokojenosti pracovat. Pro tentokrát dost slov!

Hvězdičkujeme...

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *