Minirecenze: Přírodní olivové mýdlo laSaponaria Růže a bambucké máslo

Růže nenese jen omamnou vůni královny květin. Má také zklidňující, zjemňující a pečující účinky na pokožku. Ty ještě násobí bambucké máslo karité, dokonale zvláčňující a harmonizující balzám. Růže v podobě růžového oleje, spolu s bambuckým máslem karité obohacují přírodní olivové mýdlo na obličej a tělo, založené na čistící a vyživující síle extra panenského olivového oleje. Nese značku italské vědomé kosmetiky laSaponaria.

Hop pro něj, Testování U Kocoura doma

Vědomá kosmetika s italským srdcem

Na rozdíl od jiných přípravků v sobě přírodní mýdlo nese příběh, otisk mýdlárny a dílny, kde vzniklo. Nejinak je tomu u mýdla laSaponaria. laSaponaria, vědomá laboratoř řemeslné výroby přírodní kosmetiky, vznikla právě na základech tradičního mýdlařství. Zrodila se před více než deseti lety z velkého nadšení a vášně pro dobré a autentické věci. LaSaponaria využívá jenom přírodní ingredience nejvyšší kvality. Firma maximálně spolupracuje s místními farmáři, kteří do své práce dávají srdce, aby stavěla na lokálních surovinách v BIO kvalitě.

Produkty laSaponaria provází nádherná vůně. Jsou krásné na první pohled, obaly jsou přitom z velké části recyklovatelné a recyklované. V Itálii přitom neustále inovují směrem k větší a větší udržitelnosti. Udržitelnost je také jedním z parametrů přírodního mýdla z olivového oleje, univerzálního kosmetického prostředku, který obstará práci mnoha jiných, jednoduše, efektivně, s minimem přísad a minimálním dopadem na životní prostředí.

Přírodní mýdla laSaponaria s olivovým olejem

Přírodní olivová mýdla laSaponaria

Řemeslně vyráběné mýdlo laSaponaria Růže a bambucké máslo skýtá díky mimořádně vyživujícím, ryze přírodním ingrediencím pokožce vydatnou péči, kterou ocení zejména suchá a zralá pokožka.

V řadě přírodních mýdel laSaponaria najdete i ryzí olivové mýdlo, neutrální, Extravergine. Neutrální olivové mýdlo je vhodné pro tu nejcitlivější pokožku, děti nebo domácí mazlíčky. Citlivá pokožka ocení i zvláčňující a zjemňující účinky měsíčku v kombinaci s olejem z pšeničných klíčků s dávkou vitamínu E. Spolu s jemnou vůní květů pomerančovníku tyto ingredience skýtá mýdlo Měsíček a pšeničné klíčky.

Vynikající péči slibují i mýdlové speciality, které kombinují bylinky, květy a ovocné plody: myrta a červené hrozny, mandle a zázvor, mák a cypřiš, lípa a sléz, pomeranč a skořice, středomořské bylinky a levandule. Kterou si vyberete? Které mýdlo provoní vaši koupelnu?

laSaponaria Olivové mýdlo Extravergine
laSaponaria Olivové mýdlo Růže a bambucké máslo
laSaponaria Olivové mýdlo Středomořské byliny a aloe
laSaponaria Olivové mýdlo Měsíček a pšeničné klíčky
laSaponaria Olivové mýdlo Lípa a sléz, přírodní mýdlo
laSaponaria Olivové mýdlo Mák a cypřiš
laSaponaria Olivové mýdlo Mandle a zázvor
laSaponaria Olivové mýdlo Myrta a červené hrozny
laSaponaria Olivové mýdlo Pomeranč a skořice
laSaponaria tuhý šampon Lněný olej
laSaponaria Olivové mýdlo Extravergine
laSaponaria Olivové mýdlo Růže a bambucké máslo
laSaponaria Olivové mýdlo Středomořské byliny a aloe
laSaponaria Olivové mýdlo Měsíček a pšeničné klíčky
laSaponaria Olivové mýdlo Lípa a sléz, přírodní mýdlo
laSaponaria Olivové mýdlo Mák a cypřiš
laSaponaria Olivové mýdlo Mandle a zázvor
laSaponaria Olivové mýdlo Myrta a červené hrozny
laSaponaria Olivové mýdlo Pomeranč a skořice
laSaponaria tuhý šampon Lněný olej

Návrat mýdla

Kvalitní tuhé mýdlo z přírodních surovin nabízí přesně to, co se od kosmetiky na mytí, čeká. Myje, přirozeně odstraňuje nečistoty, jemně vyčistí i hrubou špínu. Současně pečuje o pokožku bez toho, aby ji zatěžovalo nadbytečnou chemií. Je proto vhodné i pro citlivou pokožku, pokožku alergickou a ekzematickou. Na rozdíl od mnohé kosmetiky nevysušuje. Nezatěžuje pokožku, domácnost ani planetu. Olivové mýdlo zodpovědné značky je baleno v papírové krabičce, v koupelně si pak skvěle sedne s mýdlenkou.

Mýdlenka je pro praktické použití olivového mýdla nezbytností, protože přírodní mýdlo, zvláště to olivové, má nižší odolnost. Přestože se olivové mýdlo obecně vyznačuje i nižší pěnivostí, v kombinaci s měkkou vodou a mydlením mýdlo laSaponaria překvapí i bohatou pěnou. Jako vědomá kosmetika nás nabádá k vědomé hygieně, k vědomému mytí.

Zamilujete-li si ho, nejspíš si ho zamilujete pro jeho jednoduchost. Jednoduše myje. V jednoduchosti je jeho krása, dokládá ji složení mýdla s extra panenským olivovým olejem jako klíčovou ingrediencí.

OLIVOVÉ MÝDLO ŘŮŽE A BAMBUCKÉ MÁSLO LASAPONARIA: Základní údaje a fakta

Přírodní olivové mýdlo Růže a bambucké máslo
laSaponaria
100% přírodní
Složení: Olea Europaea Fruit Oil, Cocos Nucifera Oil, Aqua, Sodium Hydroxide, Butyrospermum Parkii Butter, Parfum (z přírodních výtažků), Rosa Canina Fruit Extract, Pelargonium Roseum Leaf Oil, Glycerin, Sodium Phytate, Rubia Tinctorum Root Extract, Citronellol, Limonene, Citral, Linalool, Citric Acid, Geraniol
Certifikace: Cosmetici Biologici
Země původu: Itálie

Popis výrobce: Ručně vyrobené mýdlo z extra panenského olivového oleje, s láskou ke zdraví i k planetě. BIO olivový olej má schopnost zvláčňovat a zklidňovat pokožku, jeho síla mýdlu propůjčuje vyživující a čistící účinky. Je obohacené o bambucké máslo karité, které vydatnou péči ještě násobí, spolu s olejem z divokých růží se zvláčňujícími a zklidňujícími schopnostmi. Výživné působení mýdla v BIO kvalitě ocení zejména suchá a zralá pokožka. Je vhodné na obličej i tělo. Přírodní mýdlo laSaponaria se vyrábí tradiční metodou studeného zmýdelnění a přirozeného zrání, v kombinaci s moderními poznatky a pečlivou kontrolou kvality.

Kostka tuhého mýdla laSaponaria váží 100 g, to je tak akorát na běžnou potřebu. Vejde se na umyvadlo, resp. na každou mýdlenku. K dispozici je i praktické pouzdro na tuhou kosmetiku laSaponaria, kam se dají umístit rovnou dvě mýdla, první s růží a karité, druhé pro výjimečnou péči v kombinaci měsíček a pšeničné klíčky.

Olivové mýdlo laSaponaria Růže a bambucké máslo: MINIRECENZE

Královská vůně růže bývá tou první, po které saháme, pokud tedy neupřednostňujeme neutrální variantu bez vůně, kvůli mazlíčkům. Růže a bambucké máslo je ideální kombinace pro tu nejméně ideální pokožku, pokožku suchou, rozpraskanou, ekzematickou, extrémně citlivou. Růže a bambucké máslo v přírodním mýdle z olivového oleje se pro nás jeví jako ideální kombinace.

Kocour

Přírodní mýdla laSaponaria Růže
HODNOCENÍ NA PRVNÍ DOJEM
Vůně a pečující účinky
Praktické použití
Složení bez chemie
Příběh značky

SHRNUTÍ RECENZE

Přírodní olivové mýdlo je jeden z těch klíčových produktů kosmetiky, který najdete v minimalistické koupelně a domácnosti. Vždy ho najdete U Kocoura doma. Nechybí neutrální varianta, ale mýdlo s kouzlem růže a pečujícím balzámem karité se prostě nedá odolat. Malá kostka tuhého mýdla, magie růže, bambuckého másla a olivového oleje, slibuje velkou péči.

4.2
Hop pro něj, Testování U Kocoura doma
Hodit se bude banner

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *