Kreativní panenka, kočička a vrnivá láska

Máme rádi kočičky, to je jasné. Máme rádi hezké věci, to by mělo být jasné po přečtení tohoto článku. Je to článek o jedné neobyčejné kočičce, fialové kočičce, které dělá společnost jedna neobyčejná panenka. Ne, tahle panenka rozhodně není obyčejná.

Je to legendární panenka Santoro. Je to panenka kreativní. Sami si tuto panenku nejprve složíte, o to více radosti vám a vašim ratolestem přinese.

 

Svět kouzel otevírá své brány


Každý z nás má v sobě kousek dítěte. Zvláště ženy si v sobě nesou své dětské sny a stále jsou duchem trošku v dětství. Není na tom nic špatného, dětství je to nejšťastnější období a myšlenky na dětství nám umožňují toto štěstí znovu a znovu cítit. I proto jsou kouzelné hračky a designové věcičky Santoro tolik oblíbené. Již více než dvacet let sklízí úspěchy po celém světě, nejenom u dětí. Kancelářské potřeby, pouzdra, peněženky, klíčenky nebo kabelky Santoro získaly srdce mnoha žen.

O vaše srdce se nyní uchází i panenka Santoro Purrrrrect Love  – panenska s kočkou. K dostání je v eshopu Peripetie, cena je 539 Kč (k 1.2.2020). Pojďte si jednou pohrát a dejte panence společně se svými dětmi život. Možná se stane jednou z těch láskyplných věcí, které společně vytvářejí to, čemu říkáte domov – nenápadně, o to silněji.

Jak se kreativní panenka skládá?  Na co se můžete těšit s panenkou Santoro? Podívejte se na video níže, krok po kroku vás provede skládáním panenky. Jdete do toho také?

Fofucha Gorjuss Purrrrfect Love

Video: Panenka Santoro s kočkou

Vrnivá láska

Kreativní panenka s kočičkou Santoro patří do kolekce Gorjuss. Něžný design panenky a její kočičky nese název Purrrrrect Love. Je to design naplněný vrnivou láskou, kočičí magií i nevinností jedné dívenky. Purrrrrect Love dokáže kousek té vrnivé lásky, kouzel ve spojení s nevinností přinést do každého dne, který by bez toho byl jenom všední. Takto nebude, kouzelný hrníček, klíčenka nebo kabelka, které se pod značkou Purrrrrect Love také skrývají, se o to postarají. Aby té vrnivé lásky nebylo málo!

5/5 - (1 vote)

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *