Skip to content →

Kreativní panenka, kočička a vrnivá láska

Máme rádi kočičky, to je jasné. Máme rádi hezké věci, to by mělo být jasné po přečtení tohoto článku. Je to článek o jedné neobyčejné kočičce, fialové kočičce, které dělá společnost jedna neobyčejná panenka. Ne, tahle panenka rozhodně není obyčejná.

Je to legendární panenka Santoro. Je to panenka kreativní. Sami si tuto panenku nejprve složíte, o to více radosti vám a vašim ratolestem přinese.

Svět kouzel otevírá své brány

Kreativní panenka SantoroKaždý z nás má v sobě kousek dítěte. Zvláště ženy si v sobě nesou své dětské sny a stále jsou duchem trošku v dětství. Není na tom nic špatného, dětství je to nejšťastnější období a myšlenky na dětství nám umožňují toto štěstí znovu a znovu cítit. I proto jsou kouzelné hračky a designové věcičky Santoro tolik oblíbené. Již více než dvacet let sklízí úspěchy po celém světě, nejenom u dětí. Kancelářské potřeby, pouzdra, peněženky, klíčenky nebo kabelky Santoro získaly srdce mnoha žen.

O vaše srdce se nyní uchází i panenka Santoro Purrrrrect Love. Pojďte si jednou pohrát a dejte panence společně se svými dětmi život. Možná se stane jednou z těch láskyplných věcí, které společně vytvářejí to, čemu říkáte domov – nenápadně, o to silněji.

Kreativní panenka Santoro London Purrrrrect Love Kreativní panenka Santoro London Purrrrrect Love

Foto: 1. Takto panenka vypadá v krabici, takto lze koupit za 539 Kč ESHOP 2. Kreativní panenka Santoro London Purrrrrect Love – takto s ní může vypadat u vás doma

Jak se kreativní panenka skládá?

Na co se můžete těšit s panenkou Santoro? Podívejte se na video, krok po kroku vás provede skládáním panenky. Jdete do toho také?

Vrnivá láska

Kreativní panenka s kočičkou Santoro patří do kolekce Gorjuss.

Něžný design panenky a její kočičky nese název Purrrrrect Love. Je to design naplněný vrnivou láskou, kočičími kouzly i nevinností jedné dívenky. Purrrrrect Love dokáže kousek té vrnivé lásky, kouzel ve spojení s nevinností přinést do každého dne, který by bez toho byl jenom všední. Takto nebude, kouzelný hrníček, klíčenka nebo kabelka se o to postará.

Santoro London - originální klíčenka Purrrrrfect Love
Santoro London – originální klíčenka Purrrrrfect Love, 129 Kč ESHOP
Santoro London - originální hrníček Purrrrrfect Love
Santoro London – originální hrníček Purrrrrfect Love, 350 Kč ESHOP
Santoro London - originální kabelka Purrrrrfect Love
Santoro London – originální kabelka Purrrrrfect Love, 1 590 Kč ESHOP

Aby té vrnivé lásky nebylo málo!

© 2016 – 2017 U KOCOURA DOMA Všechna práva vyhrazena. 

Ohodnotíte článek?

Ušlo to.Bylo to fajn, ale...Článek se líbil.Super článek.Super článek, chválím. 3x, ø5,00
Loading...

 

sdileni3

Published in All