Skip to content →

Kočičí nábytek po italsku

Není škrabadlo jako škrabadlo. Tak jako existují levná, například kartonová škrabadla, existují i škrabadla luxusní. Nabízejí neobyčejný vzhled. Je tak odlišný od vzhledu těch klasických škrabadel, že stojí za to se alespoň podívat, jak vypadají. Do domácnosti s chlupáči však přinášejí více než jenom zajímavý design. Jde o promyšlený kočičí nábytek, který má nejenom hezky vypadat, ale současně být maximálně funkční a komfortní. Jak se to povedlo? 

Italská elegance

Kočičí nábytek zatím není v českých obchodech běžnou záležitostí, ale existuje pár výjimek. Tou je například nábytek z italské dílny Ferplast, která se specializuje na domácí mazlíčky všeho druhu.

Společnost Ferplast se pyšní historií sahající až do roku 1966, kdy začala s výrobou klecí pro malé ptactvo. Po  desítkách let vývoje se Ferplast stal špičkou v oblasti výroby chvatelských potřeb. Dnes nese přívlastek New Pet Generation a slibuje:

  • atraktivní design
  • důraz na pohodlí
  • dokonalou funkčnost
  • prvotřídní kvalitu materiálů

Kočičí nábytek Ferplast mazlíčkům nabízí maximální komfort. To však zdaleka není vše. Ke komfortu přidává přidává dokonalou funkčnost tak, aby si zvíře mohlo odpočinout, když je potřeba, ale mělo postaráno i o zábavu a zážitky. Majitele chlupáčů jistě potěší i designem, který nezapře otisk italské elegance. To vše ilustruje například kočičí nábytek Ferplast Blanco – pelíšek, odpočívadlo, průlezka a škrabadlo v jednom, ve kterém nechybí ani hračka v podobě barevného motýla.

Škrabadlo, pelíšek a průlezka Ferplast Blanco

Tento nábytek s nadšením uvítají nejenom kočky, ale i jejich majitelé. Proč? Už jenom kvůli oboustranným polštářkům, které mají hřejivou stranu pro chladnější dny a stranu z lehčího materiálu vhodnou pro léto. Jedna je blankytně modrá, druhá šedivá. Polštářky se navíc dají snadno vyjmout a tedy i vyprat. To se hodí!

Robustní, odolný nábytek je vyrobený ze dřeva, nalakovaný ve stylu Black and White. Spodní pelíšek, střední a horní odpočívadlo nebo průlezky doplňuje zboku sisalové škrabadlo, které se dá v případě potřeby vyměnit.

Tento nábytek  se dá koupit TADY (ESHOP PET-FOOD)…

Kočičí domeček, čistidlo a škrabadlo Ferplast Leo

Ani tento kočičí nábytek se nedá přehlédnout, přestože nabízí jenom elegantní design a provedení, které se dá sladit s každým stylem bydlení. Díky vertikálnímu uspořádání se vejde i tam, kam se jiný kočičí ani běžný nábytek nevejde. Kočce přitom poskytne dostatek prostoru pro relaxaci, ale i zábavu nebo dokonce očistu kožíšku.

Tento kočičí nábytek má základ v odolném masivním dřevu, zboku nechybí sisalové škrabadlo, které se dá měnit.

Tento nábytek  můžete své kočce koupit TADY (ESHOP).

A to není všechno

Italská společnost Fernplast toho nabízí mnohem a mnohem více, nejenom pro kočky, ale i pro další domácí mazlíčky. Zůstaneme-li u kočičího nábytku, domečků a škrabadel, další mohou vypadat takto:

A proč kočky vlastně škrabadla potřebují?

To se dozvíte v samostatném článku: Kočka není náročná, ale bez škrabadla se neobejde. Najdete tam i další škrabadla, tentokrát z těch obyčejných, klasická a levná škrabadla…


© 2016 – 2017 U KOCOURA DOMA Všechna práva vyhrazena. 

Ohodnotíte článek?

Ušlo to.Bylo to fajn, ale...Článek se líbil.Super článek.Super článek, chválím. 1x, ø5,00
Loading...

 

sdileni3

Published in All Dům & zahrada Inspirace