Kniha Zdravá kočka: Tipy a triky, jak zajistit vaší kočce šťastnější život

Kniha Zdravá kočkaPříručka pro všechny chovatele koček, plná praktických informací a návodů. Dozvíte se zde mnoho užitečného o chování koček, o jejich škrábání (škrabadlech), hraní si/hraní si s nimi (hračkách), ale také jejich výživě, o tom, čím krmit kočku, aby byla aktivní, ale nebyla tlustá.


O KNIZE

Anotace knihy Zdravá kočka


Berte tuto knihu jako na míru ušitou příručku o všem, co se týká koček. Najdete zde nejrůznější detailní postupy, tipy, triky a návody – všechny slouží k tomu, abyste svému kočičímu společníkovi mohli zajistit dlouhý, zdravý a krásný život. Počet koček celosvětově přesahuje množství psů a obliba kočičáků stále roste.

Zabořte drápky mezi listy této knihy a zjistíte, jak být kočce ještě lepším přítelem, než jste jí dosud byli. Osvojíte si kočičí první pomoc. Naučíte se skvělé triky, jak kočku přechytračit a její touhu škrábat a hrát si stočit přijatelným směrem. Zjistíte, jak ušetřit domácí rozpočet, aniž byste museli slevit z kvality péče. Také se dočtete, jak zajistit kočce co nejlepší výživu a zabránit tomu, aby se z ní stala kočka koule.

Kniha vyšla v anglickém originále s názvem Fit Cat. Tips and Tricks to Give Your Pet a Longer, Healthier, Happier Life.

Kniha Zdravá kočka

Zdravá kočka

  • Autor: Arden Moorová
  • Překlad: Lucie Křesťanová
  • Nakladatel: Mladá fronta
  • Rok vydání: 2017 (1. vydání)
  • ISBN:978-80-204-4040-2
  • kniha, vázaná, 192 stran, česky
DO KNIHKUPECTVÍ

Recenze knihy


Recenze této knihy nabízí mj. porovnávací portál Heureka:

Textově i obrázkově velmi dobře zhotovena kniha. Dobře se čte a má srozumitelný text.

O autorovi


Arden Moore je specialistou na zdraví domácích mazlíčků, také koučem první pomoci. Pracuje jako konzultant chování psů a koček, je něco jako psí či kočičí psycholog a kouč. Napsala již přes 24 knih určených pro chovatele koček a psů, jak pro laiky, tak pro profesionály.

Ahhh, Be Your Cat's Purr- sonal Masseuse

Video: Kočičí masáž v podání Arden Moore

KNIHY PRO CHOVATELE A MILOVNÍKY KOČEK

Nechybí Vám v knihovně některá? Není čas navštívit knihkupectví?

-REKLAMA-

Radka Křivánková

Radka Křivánková

Content Manager & redaktor at U KOCOURA DOMA
Mám ráda, když jsem obklopena těmi, které mám ráda. Jsou to mé kočky, tedy kocour a kočka, taky pes. Líbí se mi, když mám kolem sebe věci, které se mi líbí. Nabízím inspiraci pro šťastný domov, a spokojenost. Kdo jsem? Jsem obyvatel planety Země, obdivovatel přírody, nadšený chovatel, pěstitel, bylinkář nebo aromaterapeut. Jsem také redaktor, kreativec nebo stratég. Mojí profesí je Content marketing. Jednoduše tvořím obsah, nejenom na webu U KOCOURA DOMA.
Radka Křivánková

Diskuze

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *