Kniha Inteligentní kočka – Poznáváme kočky a jejich schopnosti

Kniha Inteligentní kočkaPozoruhodná kniha o kočkách, tentokrát v podání Sally Morganové. Pomůže pochopit, co jsou kočky vlastně zač. Odhaluje něco z jejich povahy a vysvětluje jejich zdánlivě nevysvětlitelné chování.

Kniha o kočkách a jejich svobodomyslném charakteru, ale také výjimečných schopnostech a výborných smyslech, ať již jde o sluch, zrak či jiné. Nechybí informace o jejich šestém smyslu, zvláštním myšlení a inteligenci, jak ostatně napovídá již název.


O KNIZE

Anotace knihy Inteligentní kočka


Kočky jsou nezávislá zvířata se zvláštními povahovými rysy. Mohou být hravé i odměřené, komunikují s námi, ale svým specifickým způsobem a často je jasné, že nestojí o naši společnost. Kočičí svět se od toho našeho liší a ani kočičí vztahy nebývají tak zcela průhledné. Co se tedy děje v kočičí mysli? Tato publikace přináší zevrubnou charakteristiku těchto jedinečných zvířat, všímá si jejich specifických smyslů, jako je skvělý zrak, citlivý sluch, jemný čich, schopnost rozpoznávat chutě, a především rozebírá kočičí inteligenci, myšlení i pověstný kočičí šestý smysl.

Kniha vyšla v anglickém originále s názvem What Your Cat knows.

Kniha Inteligentní kočka

Inteligentní kočka

  • Autor: Sally Morganová
  • Překlad: Eva Horová
  • Nakladatel: Esence
  • Rok vydání: 2019 (1. vydání)
  • ISBN:978-80-7549-863-2
  • kniha, vázaná, 192 stran, česky
DO KNIHKUPECTVÍ

Recenze knihy


Pro recenze knihy jsme sáhli na Heureku nebo do CBDB. Přestože je kniha nová, recenze nechybí, např.:

Kniha nabízí zajímavé tipy a poznatky o chování koček. Navíc je zde řada obrázků dokreslujících poznatky v textu.

Jako majitelka čtyřnohého chlupáče jsem se přiučila mnoho nových věcí a získala zajímavé informace.


O autorovi


Sally Morganová vystudovala přírodní vědy na Cambridge, nyní se věnuje vlastní BIO farmě. Je autorkou mnoha knih, především knih pro děti.

HOW TO UNDERSTAND YOUR CAT BETTER

Video: Jak lépe porozumět své kočce? (angl.) 

Radka Křivánková

Radka Křivánková

Content Manager & redaktor at U KOCOURA DOMA
Mám ráda, když jsem obklopena těmi, které mám ráda. Jsou to mé kočky, tedy kocour a kočka, taky pes. Líbí se mi, když mám kolem sebe věci, které se mi líbí. Nabízím inspiraci pro šťastný domov, a spokojenost. Kdo jsem? Jsem obyvatel planety Země, obdivovatel přírody, nadšený chovatel, pěstitel, bylinkář nebo aromaterapeut. Jsem také redaktor, kreativec nebo stratég. Mojí profesí je Content marketing. Jednoduše tvořím obsah, nejenom na webu U KOCOURA DOMA.
Radka Křivánková

Diskuze

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *