Skip to content →

Jaký je horoskop pro rok 2019? Co nás čeká dle astrologie? Těšte se na osobní růst a sebezdokonalování!

Píše se rok 2019, zatím však teprve krátce, a tak jsme všichni plni očekávání a otázek, jaký rok to vlastně máme před sebou. Záleží na každém z nás, jak se chopíme příležitostí, které nám nový rok přinese.

Hodit se bude samozřejmě i kousek toho štěstí. Přejí nám letos planety? Co nás čeká dle astrologie? Jaké poselství je pro letošní dny, týdny a měsíce psáno ve hvězdách?

Planeta štěstí

V dlouhodobém horizontu ovlivňují dění na zemi především malé, vzdálené planety. Ty jsou v současnosti ve zvláštním postavení, zvláštní v tom, že se nacházejí ve svých vlastních znameních…

Již 2. prosince 2018 vstoupil dle astrologie Jupiter do znamení Střelce, znamení, kterému vládne. Střelec tak bude ještě posilovat vlastnosti planety, která je nazývána také jako Velké štěstí. Tato planeta pomáhá rozvíjet duchovní život, budovat vztahy s jinými lidmi, ale i vztah k sobě.

Emoce, slabosti, zlozvyky

Předtím, převážnou část roku 2018 procházel Jupiter temným znamením štíra. Mohl prověřovat naši osobní sílu, odkrýval neznámé oblasti nás samých, i lidí, které máme kolem sebe. Světlo světa mohly spatřit nepříjemné záležitosti, které předtím byly zahalené. Štír mohl přinášet negativní myšlenky, vztahové problémy, pocity nepohody, nespravedlnosti nebo křivdy. Minulý rok byl se štírem plný emocí, které mohly odkazovat i na naše vlastní slabosti, zlozvyky nebo závislosti.

Touha po změně k lepšímu

S Jupiterem v kozorohu, tedy koncem roku 2018 se objevuje i touha změnit situaci k lepšímu. Vše by se mělo vyjasnit. Pokud ne hned, v roce 2019 na to bude času dost. Otevírá se prostor k řešení, ale i přijetí toho, co je (nebo co bylo). Nemělo by nám chybět odhodlání, už jen proto, že se střelcem se objevila i naděje, motivace a léčivá síla. Z hvězd nám na Zemi byla zaslána radost ze života, chuť tvořit i víra ve spravedlnost.

Se znamením střelce se pozornost přesouvá k něčemu, co člověka přesahuje. Poroste naše duchovní uvědomění, získáme nadhled a možnost oprostit se od každodenních starostí. Prostor dostane intuice a tvořivá síla.

Bohatství života

Horoskop vetkl planetě Jupiter pozitivní vlastnosti jako optimismus, růst, hojnost, bohatství nebo nadšení. To vše by mělo naplnit i rok 2019. Bude přitahovat šťastné náhody, posilovat sebedůvěru a odvahu. Umožní nám růst a zdokonalovat sebe sama. Jupiter bude příznivě ovlivňovat vzdělávání a studium, osobní rozvoj, také umění a vizionářské myšlenky. Poroste zájem o filosofii, esoteriku a duchovno. Lidé budou přemýšlet o smyslu svého počínání.

Jupiter se pojí s nadšením a touhou, touhou po osobním růstu, touhou po hledání moudrosti. Právě moudrost je totiž zdrojem spokojenosti. Dělá život příjemnější, umožňuje zvládat všemožné životní situace, alespoň v podání astrologa Antonína Baudyše (viz video níže). Moudrost povzbuzuje snahu vzdělávat se, poznávat nová místa, kultury, myšlenky. Nabízí skutečné obohacení života. Pojí se s touhou po seberealizaci

Užijte si život v celé své kráse!

Užijte si rok 2019 v bohatství, hojnosti a moudrosti. Využijte sílu planety Jupiter ve střelci. Máte na to prostor až do prosince 2019! 2. prosince 2019 se Jupiter přesune do znamení kozoroha. Kozoroh bude jeho sílu částečně omezovat. Přijde více starostí a s kozorohem i opatrnost. Do té doby vládne odvaha a nadšení střelce, vládne roku 2019.

Buďme tou nejlepší verzí sebe sama

Nejenom Jupiter, také Neptun je v roce 2019 ve svém domovském znamení, tedy v rybách. Rybami bude procházet dokonce až do roku 2025, aby posiloval naši intuici, citlivost, ohleduplnost, ale také touhu po klidu a míru. Podobně jako Jupiter je i Neptun spirituální planetou, planetou mystiky a duchovna. I Neptun podporuje osobní růst.

Pod vlivem Neptunu v rybách budeme postupně opouštět ryze materiální pohled, abychom se věnovali duchovní rovině svého bytí, dávali prostor své fantazii a naplňovali své niterní vize. S tím může pomoci i planeta Uran, která do 6. března 2019 bude procházet ohnivým znamením berana, abys ho vystřídal neméně silný býk. Uran je planeta změny. Máme tak před sebou další zásadní technologické změny a inovace vlastní beranovi, ale i změny v žebříčku hodnot, v chápání pojmu bohatství, které se pojí s býkem. Sami si musíme nastavit, co má pro nás hodnotu. Sami zjistíme, že pocit štěstí nemá materiální základ. Sami přijdeme na to, proč se říká, že “bohatý je ten, kdo poznal spokojenost."

Pohyb planety Jupiter a Neptun ve svých vlastních znameních svědčí o tom, že prožíváme dobu ryzosti, poctivosti a vnitřní čistoty. Ukazuje se naše pravé já. Ukazuje se, kdo opravdu jsme. Ukazuje se, kdo je jaký.

Máme prostor být tou nejlepší verzí sebe sama. Samozřejmě se to neobejde bez překážek. Ty může přinést i Saturn, i tato planeta prochází v roce 2019 svým domovským znamením, tedy kozorohem. Přináší opravdové zkoušky, které nám dovolí pohnout se z místa. Budeme konfrontování s tím, s čím máme být konfrontováni. Současně dostaneme prostor, abychom obstáli, s pokorou, skromností a poctivostí.

Staňme se pány svého času

Planeta Saturn, která bude až do roku 2020 ve znamení kozoroha, tedy ve svém domovském znamení, je vládcem času. Tlak na čas a výkon, který nyní pociťujeme všude kolem, posílí. Posílí však především naši vůli, abychom svůj čas řídili sami a nenechávali se vláčet rychlostí světa kolem sebe. Svůj svět si můžeme stvořit podle svého.

Se Saturnem v kozorohu, ale i dalšími planetami ve svých domovských znameních máme letos šanci zpomalit svůj život. V roce 2019 můžeme zvolnit pracovní tempo. Pokud to neuděláme, nejspíš budeme nuceni. Se Saturnem v kozorohu nás čeká tlak na to být dobrý, dělat dobře svoji práci, avšak další planety nás budou tlačit také k tomu, abychom dobře vedli svůj život. A život není jen práce. Je to i domov, rodina.

V roce 2019 se ozvou síly, které nás budou tlačit do rovnováhy, do rovnováhy mezi pracovním a osobním životem, rovnováhy ve využití času, který bychom měli věnovat i sobě a svým blízkým. Touha být doma, láska ke klidu, vnitřní spokojenost, naplnění života… to jsou témata pro rok 2019.

Každá hvězdička je dobrá! Ušlo to.Bylo to fajn, ale...Článek se líbil.Super článek.Super článek, chválím. 5x, ø4,60


Loading...

Kocour Doma

Sdílíme kočičí, ale také psí a člověčí zážitky. Přáli bychom si, aby vám přinesly radost stejně tak, jako ji přinesly nám. Naše společné chvilky nás naplňují vrnivou, příjemnou a hebkou spokojeností. Třeba budou i pro vás malou inspirací k životu jako v bavlnce.

Zdroje: vlastní poznatky a zkušenosti, literatura, internetové zdroje, více...

Internetové zdroje: 

Obrázky:

Zdroj ilustračních obrázků: Pixabay.com

Upozornění: žádné informace na tomto webu nemají odborný charakter...

Pečlivě studujeme všechny dostupné zdroje, hledáme na internetu, v literatuře i v odborných časopisech. Čerpáme z rad veterinářů i zkušenějších chovatelů. Přesto nejsme (ani nemůžeme být) náhradou odborné veterinární péče. Jsme jenom chovatelé, co se snaží sdílet zkušenosti a získané informace s ostatními. V případě zdravotních potíží vás musíme odkázat na odborníky, v jejich rukou by měla být i léčba zvířat. Samozřejmě chápeme, že nejvíce pro své miláčky může udělat zejména jejich majitel.

Jsme pisálci, fotografové a designéři života. Chceme se podělit o své poznatky, zkušenosti a zážitky ze života s chlupáči. Chceme sdílet svoji radost. Více…

Naší smečce vládne černý kocour. Máme i kočičku a nechybí nám ani pes.

  • Černý kocour se svým sametově něžným kožíškem přímo vybízí k pohlazení. Jen si ho pohlaďte! Jen se podívejte do jeho magických očí a nechte všechny starosti zmizet.
  • Máme i kočičku. Je to potvora, ale hlavně je to radost!
  • Největší mazel sice vypadá jako pes baskervillský, ale jenom vypadá, opravdu. Náš pes, tedy fenka je doslova ten největší mazel.:-)

Hledáme inspiraci pro útulné bydlení, vrnivou spokojenost a harmonii. Náš web U KOCOURA DOMA má být útočištěm pro všechny milovníky zvířat a přírody. Jsme tady pro všechny vyznavače šťastného domova, věčné hledače krásy, i pro ty, kterým voní bylinky nebo jim přirostla k srdci zahradaVíce…

Buďte s námi v kontaktu na sítích:  Facebook instagram pinterest youtube 

Kontaktujte nás na emailu ukocouradoma/zavináč/seznam.cz anebo využijte kontaktní formulář.

Jsme otevřeni různým formám spolupráce.

© 2016 – 2018 U KOCOURA DOMA Všechna práva vyhrazena. Pokud čerpáte z našeho obsahu, nezapomeňte nás uvést jako zdroj. Spolupráci se nebráníme.

Stojíme si za svým.

Aby tento web za něco stál.

Píšeme o tom, co se nás týká. Jsme osobní. Jsme chovatelé, ale nejsme odborníci. V případě zdravotních potíží vás musíme odkázat na odbornou pomoc, ať již lékařskou či veterinární v případě, že půjde o zvíře.

Nejsme eshop. Pouze doporučujeme, doporučujeme produkty, které známe, máme rádi a sami používáme. Naše tipy jsou skutečně naše tipy. Představujeme to, co se nám fakt líbí, nejenom na oko.

Affiliate Disclaimer

Když něco doporučujeme, tak to doporučujeme z vlastní vůle, nikoli proto, že nám za to někdo zaplatil.

Náš web má pouze informativní charakter, nejsme a netváříme se jako odborníci. Nemůžeme nahradit odbornou lékařskou či veterinární péči. V případě zdravotních potíží vás musíme odkázat na odborníky. Nedáváme odborná ani obchodní doporučení. Tím však nevylučujeme partnerskou spolupráci.

NĚCO PRO PANIČKY A PÁNÍČKY

Udělejte něco pro spokojenost svých mazlíčků, dopřejte jim spokojené paničky a páníčky. Inspirujte se u chlupáčů, radujte se ze života, relaxujte, nedejte šanci stresu.

Published in All