Dnešní úplněk: Úplněk ve znamení Vah

Ve zvěrokruhu není inteligentnější znamení než znamení Váhy. Pod vlivem planety Venuše navíc Váhy oplývají i empatií, laskavostí a láskou. Úplněk ve znamení Vah nese pozitivní energii, která se projevuje nejenom v schopnosti rozumového řešení všemožných konfliktů. Přináší velkou dávku lásky, ale i smíření a smířlivosti, spravedlnosti a harmonie.

Kalendář úplňků a znamení horoskopu

  • Poslední úplněk ve Vahách: Duben 2023, 6.4.2023 v 6:34 hod.
  • Další úplněk ve Vahách: Březen 2024, 25.3.2024 v 8:00 hod.

KDY JE NEJBLIŽŠÍ ÚPLNĚK?

 Květen 2023 Úplněk ve Štíru, 5.5.2023 v 19:33 hod
 Červen 2023 Úplněk ve Střelci, 4.6.2023 v 5:41 hod.
 Červenec 2023 Úplněk v Kozorohu, 3.7.2023 v 13:38 hod.

Všechny úplňky 2023 tady…

Jaký je úplněk ve Vahách?

Váhy (Libra) jsou sedmým znamením zvěrokruhu, astronomicky spojeným se souhvězdím jižní oblohy, mezi souhvězdími Panna na západě a Štír na východě. Jako jediné znamení horoskopu jsou Váhy vyjadřovány neživým objektem, přesto nabízejí mnoho citu, laskavosti a lásky obecně, dle astrologie totiž znamení Váhy ovládá planeta Venuše (stejně jako znamení Býka). Znamení Váhy se navíc pojí s životodárným elementem vzduchu, primární jemnohmotnou energií. Vzduch propojuje člověka a přírodu, posiluje vztah ke svému okolí, vztahy ve všech sférách.

Element vzduchu prosycený lehkostí obecně podporuje lásku a vztahy, vztahy k druhým i vztah k sobě. Do života vnáší pocity sounáležitosti, také odpuštění a přijetí. Takové elementy přináší i úplněk ve vzdušném znamení Váhy. Projasňuje cesty k druhým i k sobě. Napomáhá docílit rovnováhu a harmonii, úplněk ve Vahách se nese ve znamení vyvažování, spravedlnosti, upřímnosti a míru.

Harmonická záře Měsíce v úplňku

Dnešní úplněk ve Vahách je úplňkem harmonickým, a to nejenom pro Váhy. Všechna znamení zvěrokruhu mohou využít pozitivní energii vzdušného znamení Vah, které definuje jemná povaha, tvořivost i smysl pro spravedlnost.

Zrozenci ve znamení Vah jsou povahou extroverti, nadmíru příjemní a přátelští lidé se sklonem k přirozené přítulnosti. Celý svůj život poctivě vyvažují všechny možné aspekty, a tak mají i velkou míru pochopení pro druhé. Navíc jsou vybaveni i dávkou inteligence, přesvědčivosti a upřímnosti, přestože jim nechybí ani schopnost uvolnění a odlehčení. Na jedné straně jsou přemýšliví a empatičtí, laskaví a pečliví, na druhé straně jsou to rození vůdci s odpovědností a vynalézavostí sobě vlastní. Planeta Venuše jim dala do vínku i krásu a šarm, které se o úplňku ve znamení Vah propisují do všudypřítomné přívětivé atmosféry. Na její vlně se snadno mohou svést všechna znamení horoskopu.

Váhy do života prostřednictvím Měsíce v úplňku vnášejí klid, umožňují zpomalit, zbavit se spěchu a stresu, najít kompromis mezi osobním životem a prací, vlastními potřebami a požadavky jiných. Úplněk ve Vahách je prosycený souladem, který příjemně osvěží úplňkovou noc, předchozí i následující dny. Současně může inspirovat, ke spolupráci, diplomatickým dohodám, smíru nebo zklidnění.

Ve znamení klidu a lásky

Citlivé znamení Vah, planeta lásky Venuše i vzdušný element nabízejí tolik potřebný klid. Úplněk ve Vahách je tak ideální příležitostí vyřešit v klidu a s lehkostí všechny nahromaděné konflikty. Hrubost nahrazuje jemná síla, se kterou můžeme dosáhnout toho, co my sami chceme. Když si přitom dáme pozor na to, aby nás nerozhodili z rovnováhy malichernosti, úspěch je dle astrologie zaručen, ačkoliv to nemusí být hned.

Cesta je cíl. Váhy jsou neustále v pohybu. Stejně tak ani harmonie není setrvalý stav, ale vyvažování vnitřních a vnějších záležitostí, různých sfér a vztahů s rozličnými parametry. Život je pohyb.

Čas na úklid a očistu

Lehkost vlastní znamení Vah se promítá i do úplňku ve Vahách, ideálně, pokud se promítne i do života. I těžké zkoušky se dají projít s lehkostí, zvláště, když máme k dispozici sílu úplňku a pozitivní energii znamení Vah. Přeje nám i planeta lásky Venuše, nabízející uzdravování vztahů, souznění a stejně jako Váhy vytouženou harmonii.

Při úplňku ve Vahách je každému k dispozici očista duše. Jen jí dát prostor, jen naslouchat vlastní intuici, která k nám v záři měsíčního svitu hovoří. Jde ruku v ruce s očistou okolního prostředí. Úklid má magickou moc, zvláště v úplňku ve Vahách. Jdete do toho?

Příliv energie banner
5/5 - (3 votes)

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *