Dárkový balíček Tierra Verde Osvěžující, přináší voňavé povzbuzení

Povzbuzení. Kdo z nás by ho nevítal s otevřenou náručí? Kdo z nás by odolal voňavému osvěžení z přírody? Koho by nepotěšil dárkový balíček Tierra Verde, balíček přírodní kosmetiky a ryzích vonných olejů v BIO kvalitě?

Potěšení s vůní vavřínu, citrusové trávy a rozmarýnu

Dárky Tierra Verde potěší hned několikrát. Radost udělají samotné produkty i jejich praktická kombinace. Díky čistě přírodnímu a snadno odbouratelnému složení nesou přínosy pro zdraví člověka, domácnosti i planetu. Navíc nevytvářejí zbytečný odpad. Papírová dóza, ve které je voňavý obsah uložen, se může stát místem pro ukládání různých drobností či koupelnových pomocníků. Navíc ji lze využít v bezobalovém obchodu, kde se dá znovu naplnit třeba mýdlovými vločkami, pracím práškem či jedlou sodou.

Osvěžující koupelový balíček obsahuje esenciální oleje BIO rozmarýn a citronová tráva. Ukrývá se v něm i přírodní egyptská lufa pro očistu těla a sprchový gel Esence svěžesti ve skleněné lahvičce, který voní po vavřínu kubébovém.

Dárkový balíček Tierra Verde Osvěžující

Esence svěžesti

Jemně medová barva přírodního sprchového gelu Esence svěžesti odkazuje na extrakt z mýdlových ořechů, klíč k šetrnému složení s optimálním pH, které podporuje přirozený charakter pokožky. Vavřín kubébový mycí účinky doplní o příjemné osvěžení.

Vavřín kubébový působí proti únavě, podobně jako sladce citrusová vůně citrusové trávy nebo povzbuzující vůně rozmarýnu, která vás postaví na nohy. Přináší chuť a výdrž do každé fyzické i intelektuální aktivity. To vše v jediném z dílny Tierra Verde, v Osvěžujícím koupelnovém balíčku.

Esence omamnosti

Nejenom osvěžení, v dílně Tierra Verde vznikl i druhý balíček, který do koupelny přináší voňavý klid. V Relaxačním koupelnovém balíčku najdete esenciální olej pomeranč, zdroj optimismu a dobré nálady. Pochmurnou mysl rozjasní i esenciální olej lavandin, která zahání únavu a nervozitu. Vedle esenciálních olejů dóza pro domácí relaxaci skrývá i bio bavlněné polštářky a přírodní sprchový gel Esence omamnosti. Obsažené esenciální oleje exotického květu Ylang Ylang a vzácného koření kardamom přinášejí vedle mycích účinků i hluboce uvolňující aromaterapeutické působení. Podněcují sebedůvěru a tvořivost.

Dárkový balíček Tierra Verde Relaxační

Zimní sada Tierra Verde

Velké voňavé potěšení přináší vedle dárkových dóz Tierra Verde i malá krabička s esenciálními oleji. Zimní sada Tierra Verde ukrývá hned tři 100% esenciální oleje, vůně, které zpestří dlouhé zimní večery. Podpoří tělo i mysl, potěší, když se zasteskne po hřejivých slunečních paprscích. Tyto esenciální oleje totiž umí zahřát, stejně jako osvěžit.

Kartonová krabička Tierra Verde obsahuje vedle esenciálních olejů i hliněnou destičku z chráněné dílny, na kterou olejíček jednoduše kápnete vždy, když bude potřeba. Esenciální oleje rozmarýn, máta nebo pomeranč okamžitě vykouzlí o kapku lepší náladu.

Zimní sada vůní Tierra Verde

Chcete víc? Chcete Voňavý domov?

Hned 7 lahviček se 100% přírodními esenciálními oleji, k tomu neutrální tekuté mýdlo, Bika – jedlá soda a lahvička s rozprašovačem. To je základ kreativní dárkové sady Tierra Verde Voňavý domov.

Dárková sada Voňavý domov umožňuje připravovat domácí tekutá mýdla s omamnými vůněmi na míru pro sebe a svoji rodinu, vyrobit DIY univerzální čistič domácnosti nebo osvěžovač vzduchu s originální vůní. Provonět můžete dle libosti cokoliv, domácnost, ale i pečující kosmetiku, masážní olej nebo třeba prádlo. Prostředky k tomu najdete v kreativní dárkové sadě a s nimi i jedinečné recepty pro voňavé experimentování. Dárková sada Tierra Verde otevírá kreativní cestu do nitra přírody. Nezbývá, než vyrazit.

Dárkový balíček Tierra Verde Voňavý domov
, ,

OBJEVUJTE!

Přes veškeré moderní technologie a nebývalý vědecký pokrok zůstává člověk stále součástí přírody. Ani za tisíce let se na tom nic nezměnilo. Příroda lidem stále nabízí lék na všechny možné neduhy. Umožňuje nám lidem načerpat zdraví a moudrost v nekonečné studnici, na dosah každému z nás. Příroda nám ukazuje směr, cestu k tělesné i psychické pohodě, vstříc klidu a spokojenosti, radosti, prožitkům smyslů i meditaci projasňující mysl. Inspirujte se přírodou, nechte se okouzlit její mocí, oddejte se vonným esencím. Spolehněte se na jemnost i sílu přírody. Objevujte její (ne)obyčejné dary.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *