Když čokoládový adventní kalendář, tak pořádný!

Naplněný lahodnou čokoládou, která se rozplývá na jazyku. Mohou to být čtverečky, kousky čokolády, čokoládové figurky nebo čokoláda zdobená motivy zimy, adventu a Vánoc. Vždy potěší oko i chuťové pohárky. Takový je klasický čokoládový adventní kalendář. A přece je tento jedinečný. Je velký. A nese v sobě výtečné čokoládové dobroty z čokoládovny Janek, čokoládovny, která s respektem k řemeslné tradici dělá věci po svém. Po svém dělá i čokoládový adventní kalendář.

Ten chci doma banner

Čokoláda, jak má být

Janek, to je poctivá česká výroba a čistá přírodní chuť bez palmového oleje, bez lepku a bez barviv. To je pravá čokoláda, která naplní každý chuťový pohárek až po samotný okraj a pak se postupně rozplyne. Janek dělá čokoládu bez výmluv. Jako adventní kalendář skýtá jednoznačnou odpověď na otázku „Kdy už přijde Ježíšek?“ Je to přece kalendář, stvořený k tomu, aby odpočítával prosincové dny, které právě zbývají do Vánoc. Den co den. Navíc, zalepí dětem pusy něčím neskutečně dobrým, něčím, na čem si smlsnou. Na nadbytečné otázky nebude prostor. A radost tak udělá i dospělým, nehledě na to, že Janek má i originální adventní kalendář pro dospělé.

24 políček adventního kalendáře pro děti naplnila čokoládovna Janek čokoládovými pralinkami, čokoládovými figurkami a lízátky z čokolády. Kalendář skrývá i sušené ovocné plody dokonce tabulky čokolády, aby to čekání na Ježíška bylo co nejsladší.

Adventní kalendář Janek

 

Nechybí ani uhlí

V kalendáři čeká například roztomilá hvězdička, půvabná kombinace bílé a mléčné čokolády jako sladké lízátko, anebo celá tabulka vánoční čokolády. Ale pozor, v tomto adventním kalendáři narazíte i na černočerné uhlí, jasně, že čokoládové.

Po čertech jemné lanýže v pekelně tmavé čokoládě zasypané tím nejčernějším kakaem. Voní po pravé vanilce, ale jejich základem je temno temná 64% čokoláda. Tohle uhlí vám to nezatopí, ale jistě rozzáří oči a potěší smysly. Slovy jedné z hlášek té nejoblíbenější pohádky vůbec: „Je to rebel!“ S čerty nejsou žerty…

Naplňte dobrotami celý dům!

Speciální adventní kalendář namixovali také v Mixit. Má půl metru a skrývá téměř 1,5 kilo dobrot, zdravých dobrot.

Zdravý adventní kalendář je nabitý laskominami z oříšků, ovoce a čokolády pro zdravé mlsání. Navíc funguje i jako vánoční dekorace a zábava pro celou rodinu. Otočíte-li každou krabičku a zasunete zpět do kalendáře opačnou stranou, vytvoříte bytový dům. Ten pak můžete zdobit a různě ho vybavovat přiloženými samolepkami. Máte jich celý arch, ale především máte na každý den adventu něco zdravého a mimořádně lahodného.

Adventní kalendář Mixit

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.