Černý pátek! Slevy, kam se podíváš

Tak je to tu, advent je za dveřmi a odpočítávání dnů do doby, než přijdou Vánoce, již odstartovalo. Eshopy tyto dny spustily různé slevy. Hlavní důvod? Černý pátek. Černý pátek je totiž ve znamení slev.

Úvodní foto: Pixabay

Černý pátek, původně americký rádoby svátek, se postupně dostal i do českých obchodů, převážně eshopů. Startuje tak nakupování ve velkém, nakupování vánočních dárků. Jakkoli to zní komerčně, nakoupené vánoční dárky v předstihu nám ušetří kupu nervů. Advent tak může být klidnější a Vánoce skutečně veselé. Pokud využijete slevy na černý pátek, ušetříte si nervy a také peníze. To se vždycky hodí.

Pozor, slevy se týkají i domácích mazlíčků!

Nakoupit v tomto období můžete nejenom vánoční dárky, ale levně si můžete obstarat třeba také granule pro psi nebo krmivo pro kočky. Proč si neudělat zásoby, když se to vyplatí? Akce Černý pátek, Black Friday, se týká i obchodů pro domácí mazlíčky, specializovaných eshopů, ale i velkých nákupních galerií, kde se dá pořídit téměř všechno, nechybí ani chovatelské potřeby, vše pro vaše mazlíčky.

Slevy v eshopech pro mazlíčky

Zverimexy, eshopy pro mazlíčky či specializované chovatelské potřeby Black Friday zpravidla nijak zvlášť nevyzdvihují, slevové akce tam většinou běží pravidelně. Vždy se tak dá pořídit něco výhodně.

Eshop Dobrá-miska.cz nabízí v rámci akce měsíce kapsičky pro kočky Brit Premium. V akci nabízí i produkty značky Calibra, Aptus nebo Alavis. V akci se dají nakoupit zajímavé kočičí i psí věcičky, mj. gelové tablety Gelodren, přírodní produkt Alavis Celadrin pro psy a kočky a další značky kloubní výživy (Arthronis Acute, Roboran Chondro 6, Roboran MSM 500, Hyalutidin, Gelacan, Aptus Apto-Flex, Colafit, Canvit Chondro aj.) Možná je na čase některou z těchto specialit vyzkoušet…

Také eshop ZooRoyal nabízí zajímavé slevy pravidelně, bez ohledu na černý pátek nebo Black Friday. Mezi akčním zbožím se toho dá najít hodně. Podívejte se sami. V eshopu najdete i škrabadla pro kočky značky ZooRoyal Original, kvalitní velká škrabadla i škrabadla netradičních tvarů, třeba škrabací válce, tak trochu jiná škrabadla.

Kvalitní kočičí nábytek

Další slevy, eshopy a hračkářství

Pokud se chystáte skutečně využít černého pátku a akcí v rámci Black Friday, mohly by se vám hodit i naše další tipy na slevy a akce. Porozhlédli jsme se totiž i po dalších eshopech a vybrali pro vás ty, které stojí za to. Třeba v nich i vy nakoupíte skvělé vánoční dárky.

Akce eshopu Biooo.cz, kde najdete širokou paletu přírodních produktů, kosmetiky, ekologické drogerie a potřeb pro domácnost, jsou pravidelnou záležitostí. Akce Vědomé Vánoce eshopu Econea se pochopitelně týká jenom předvánočního období a adventu.

Stále můžete využít i slevu do eshopu Agátin svět, kde objevíte smysluplné hračky, super hry a příjemnou zábavu pro celou rodinu. Objevovat můžete tady…

5/5 - (2 votes)

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *