Černý pátek! Slevy, kam se podíváš

Black Friday, černý pátek

Tak je to tu, advent je za dveřmi a odpočítávání Vánoc již začalo. Tento týden eshopy spustily slevy. Důvod? Černý pátek. Černý pátek je totiž ve znamení slev.

Černý pátek, původně americký rádoby svátek, se postupně dostal i do českých obchodů. Startuje tak nakupování ve velkém, nakupování vánočních dárků. Jakkoli to zní komerčně, nakoupené vánoční dárky v předstihu nám ušetří kupu nervů. Advent tak může být klidnější a Vánoce skutečně veselé. Pokud využijete slevy na černý pátek, ušetříte si nervy a také peníze.

Hodné tuky

Pozor, slevy se týkají i domácích mazlíčků!

Nakoupit tak můžete nejenom vánoční dárky, ale levně si můžete obstarat třeba také granule pro psi nebo krmivo pro kočky. Proč si neudělat zásoby, když se to vyplatí? Černý pátek, Black Friday běží celý týden v obchodní galerii Kasa.cz. V rámci Black Friday můžete využít slevy až 70 %. Akce na produkty z různých kategorií probíhají až do neděle. Samozřejmě mezi nimi nechybí chovatelské potřeby, vše pro vaše mazlíčky.

Slevy v eshopech pro mazlíčky

Zverimexy, eshopy pro mazlíčky či specializované chovatelské potřeby zatím Black Friday příliš neprosazují. Přesto v tomto období nabízejí zajímavé slevy, po kterých se dá sáhnout. Například eshop Dobrá-miska.cz nabízí v rámci akce měsíce krmivo pro psy Brit Premium + 3 kg zdarma, doprava zdarma. V akci nabízí i produkty značky Pedigree nebo Nuevo.

V akci se dají nakoupit zajímavé psí věcičky, mj. přípravek pro zklidnění psů Relaxis. Je založen na obsahu biolátky, která se dá najít také v zeleném čaji. Jde o esenciální aminokyselinu theanin s relaxačním působením. Slevy se dají využít také na žvýkací tablety s kolagenem, zubní pastu v podobě žvýkacích tablet nebo ochranný autopotah na přední sedadlo. Možná je na čase některou z těchto specialit vyzkoušet…

Také eshop HappyZoo.cz nabízí slevy pravidelně, bez ohledu na černý pátek nebo Black Friday. Mezi akčním zbožím se toho dá najít hodně. Podívejte se sami. Z nabídky akčního zboží pro psi si můžete vybrat třeba pivovarské kvasnice pro psy, automatická krmítka nebo různé agility vybavení. Z nabídky akčního zboží pro kočky stojí za pozornost vedle automatických krmítek třeba produkty značky Baphar nebo Vioveta.

Eshop je zaměřený na potřeby pro domácnost, dům a zahradu. Nezapomíná však ani na domácí mazlíčky. Eshop nabízí nejlevnější škrabadla pro kočky na trhu (troufáme si to tvrdit, protože jsme levnější, stejně velká škrabadla nenašli…). Podívejte se na celou nabídku – škrabadla pro kočky, s garancí nejnižší ceny.

BLACK FRIDAY dnes vyhlásilo i rajče…

Můžete tak získat 30 % slevu na fotoknihy, kalendáře a pexesa.

Další slevy a eshopy

Pokud se chystáte skutečně využít černého pátku a akcí v rámci Black Friday, mohly by se vám hodit i naše další tipy. Porozhlédli jsme se totiž i po dalších eshopech a vybrali pro vás ty, které stojí za to. Třeba v nich i vy nakoupíte vánoční dárky:-). Jde především o síť obchodů Vivantis, tedy Vivantis.cz, ale třeba také Hodinky.cz, Parfémy.cz nebo Krása.cz. Akce Black Friday běží celý týden, až do 27. listopadu 2016. Slevy můžete využít nejenom v pátek, ale i předtím a platí až do neděle!

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *