Příběh jednoho štěňátka

Naše štěňátko, valentýnský dáreček, napůl Cane Corso, napůl bullmastif. Mrkněte, jak nám pěkně roste do krásy a jak nám dělá radost. Třeba špetkou radosti okoření na dálku i váš život.

Další rok s Adélkou

Letos naše štěňátko oslaví 2 roky, je na čase mu přestat říkat štěňátko. Pěkně nám vyrostla ta psí slečna, dle očekávání se dostala na padesát kilo, a ještě něco k tomu. Stala se rozhodně největší holkou naší smečky. Vyrostla nám do krásy. Další rok je za námi. Máme za sebou spoustu zážitků a také fotek.

Gaučing nás pořád baví!

Jak u nás vypadá taková ta (před či po) sváteční pohoda? Jako pravý nefalšovaný gaučing. V tom mají naši chlupáči jasno – nejlepší zábava je zábava vleže.

Zima je tady!

Po krásném podzimu přišla ještě krásnější zima. A my pořád chodíme na procházky, pořád máme rádi výlety, třeba i ty po okolí. Česko má mnoho krás a pořád je co obdivovat, navíc, každý den je jiný. Každé roční období má své kouzlo.

Už sedí!

Naše štěňátko je velmi učenlivé. Hravě si osvojilo základní hygienické návyky, relativně dobře poslouchá, mazlí se a náš gauč bere za svůj…

Podzimní pózování

V zahradě je krásně, zvlášť, když hraje příjemnými teplými barvami a hřejivé tóny doplňují i zářivé sluneční paprsky…

Všechno nejlepší!

Už dva dny mám 7 měsíců, šestnáctého má můj páníček 36 let. Slavíme. Happy Birthday!

Cane Corso má rád vodu, žeprý…

Naše štěně má nápadně velký ocas, který má využívat ve vodě jako kormidlo. Žeprý… No, to by ale muselo plavat, muselo umět plavat, muselo chtít plavat, muselo jít do vody.