Skip to content →

Archiv rubriky: Mňaaauuu

Co vás zajímá? Co vás pálí? Třeba pomůžou tipy od kocoura!

Bachovy krizové kapky pro psy, kočky a jiná zvířata

Bachovy esence pomáhají zvládat napjaté situace. Dokáží harmonizovat rozjitřené emoce, tím dochází i ke zklidnění mysli a také léčebným účinkům.

Bachovy krizové kapky kombinují hned několik Bachových esencí, jsou to universálně použitelné kapky, které pomáhají bezprostředně čelit náročným chvílím v životě s domácími mazlíčky, ať už jde o psy, kočky či jiná zvířata.

founder

Rok psa – co nás v roce 2018 čeká a nemine?

Sotva jsme jeden nový rok oslavili, už tu máme další. Únor 2018 je sice krátký, zato bohatý Měsíc. Přinese svátek zamilovaných, ve stejný termín také tradiční masopust, a dva dny poté i Čínský nový rok, nejvýznamnější ze všech čínských svátků.

Dle čínského lunárního kalendáře přichází nově rok zemského psa. Co od tohoto psa čekat?

Co čekat v roce 2018?

founder

Nejlepší české pohádky

Nejlepší české pohádkyPohádky jsou v Česku takřka fenoménem. Jeho základy položili Božena Němcová, Karel Jaromír Erben a Jan Drda. Jejich pohádky povětšinou stály u zrodu těch nejoblíbenějších filmových pohádek. Ta nejstarší česká pohádka ve filmovém zpracování však má pocházet z hlavy Jana Wericha a Jiřího Brdečka, i ti však čerpali z historie a českých legend.

founder

Nejlepší vánoční písničky

Nejlepší vánoční písničky

Nalaďte se na tu správnou sváteční vlnu a pusťte si písničky, kterou jsou pro Vánoce přímo stvořené. Přinášíme písničky české i zahraniční.

Vybíráme ty nejlepší, novější i časem ověřené vánoční songy. Některé z nich jsou tak oblíbené, že se nikdy neomrzí. Užijte si je!

founder

Vánoční přání

Vánoční přání od kocoura

Tak jsme se po roce zase dočkali! Advent je tady. Nejvyšší čas aktualizovat naše vánoční a především novoroční přání, co nevidět se totiž dočkáme roku 2019. Nejvyšší čas užít si zbytek roku, advent jak se patří.

Je nejvyšší čas začít s těmi pohodovými, klidnými Vánocemi. Aby byly co nejšťastnější a nejveselejší sdílíme naše vánoční přání. Věříme, že je ocení všechny kočky, kocouři i jejich dvounozí společníci. Tady jsou. Jsou pro vás online, ke stažení. Budeme rádi, pokud je využijete.

founder

Antistresové omalovánky pro dospělé, s kočkami i bez nich

Každý majitel kočky (anebo jiného chlupáče) potvrdí, že jejich vrnění, hlazení a vůbec přítomnost působí proti stresu.

Antistresové omalovánky - ilustrační obrázek

Zatímco se majitelé chlupáčů denně stresují, honí a nestíhají, kočky tyto člověčí problémy vůbec neřeší. Stojí za to se od nich inspirovat, protože stres nikomu neprospívá.

Kočky pomáhají proti stresu i nepřímo, třeba jen na papíře – jako antistresové omalovánky:

Kreativní kočky - antistresové omalovánky Vybarvi mě - kočky Antistresové omalovánky ZVÍŘATA
founder

Kočičí hračky, ty, se kterými si kočky opravdu hrají

Kočky jsou inteligentní, elegantní a noblesní stvoření. Nic na tom nemění ani fakt, že si až do pozdního věku rády hrají a vyhledávají zábavu nejrůznějšího druhu. Dokonce pro zábavu i loví. Mezi zvířaty jsou tak výjimkou, naprostá většina zvířat totiž loví jenom když má hlad.

Jak kočkám zajistit hraní a zábavu i v bytě? A proč vůbec? Máme tipy na hračky pro kočky.

founder

5 věcí, které by neměly chybět v domácnosti s chlupáči

Život s domácími mazlíčky, většinou chlupatými… Jistě ta námaha a věčné uklízení stojí za to. To však nemění nic na tom, že všechno, co nám život s mazlíčky může usnadnit, přijde vhod. My jsme pro vás vybrali 5 těch nejužitečnějších a nejvíce potřebných věcí.

Hodí se nejenom pro úklid, ale stanou se pomocníky v každodenním životě.

Šetrný úklid s domácími mazlíčky

2 komentáře

Anděl Páně 2 – nenechte si to ujít!

Trailery, pikantnosti ze zákulisí, film o filmu, nepovedené scény a další zajímavosti. Sesbírali jsme pro vás to nejlepší, co se k této pohádce dalo najít…

Kdo by neměl rád pohádky? Samozřejmě i my je zbožňujeme. Ty povedené pohádky patří k Vánocům stejně jako sváteční atmosféra a naladěná nálada. A protože jsme se od režiséra Jiřího Stracha dočkali v roce 2016 nadmíru povedené pohádky, chceme Vám ji kousek přiblížit. Stojí za to, už jenom samotný trailer. Ano, je to Anděl Páně 2, pohádka, která v předvánoční čas 2016 lámala rekordy v kinech. Zaslouženě.

One Comment