Mohlo by se vám hodit…

Naše pohodové tipy pro vaši spokojenost. Doporučujeme věci a věcičky, které se v doma prostě hodí. Něco praktického a užitečného, něco pohodového a pěkného, a k tomu něco, co třeba usnadní život

(NE)OBYČEJNÉ AKTIVNÍ UHLÍ

Aktivní uhlí pohlcuje nejrůznější škodliviny, pevné látky a mikročástice rozpuštěné ve vodě, ale i plyny a s nimi i pach. Aktivní uhlí, přesněji aktivované rostlinné uhlí nebo také adsorbční či medicinální uhlí, představuje extrémně absorpční materiál, který se v praxi využívá zejména k filtraci vody nebo jako účinný neutralizátor a pohlcovač pachů. Pro své čistící, detoxikační a abrazivní vlastnosti také nachází široké využití v lékařství nebo v kosmetice.

Když čokoládový adventní kalendář, tak pořádný!

Naplněný lahodnou čokoládou, která se rozplývá na jazyku. Mohou to být kousky čokolády, čokoládové figurky nebo čokoláda zdobená motivy zimy. Takový je klasický čokoládový adventní kalendář. A přece je tento jedinečný. Je velký. A nese v sobě výtečné čokoládové dobroty z čokoládovny Janek, čokoládovny, která s respektem k řemeslné tradici dělá věci po svém. Po svém dělá i čokoládový adventní kalendář.

Zdravý adventní kalendář? Ano, speciálně namixovaný pro advent ve velkém stylu

Nabitý laskominami z oříšků, ovoce a čokolády, pro zdravé mlsání. Křupavý, hravý a voňavý. Takový je zdravý adventní kalendář z tvořivé dílny gurmánských estétů Mixit, nejnabitější kalendář, jaký kdy Mixit namixoval. Najdete v něm téměř 1,5 kilo zdraví lahodících dobrot. Zabírá neuvěřitelného půl metru a stane se tak nedílnou součástí domácí adventní výzdoby, navíc skýtá …

Zdravý adventní kalendář? Ano, speciálně namixovaný pro advent ve velkém stylu Pokračovat ve čtení »

Originální adventní kalendář pro dospělé? Ano, nechybí v něm čokoláda, ale ani káva nebo alkohol

Advent není jenom pro děti. Originální adventní kalendář pro dospělé udělá velkou radost. Radost bude ji dělat po celý měsíc prostřednictvím kvalitní čokolády z čokoládovny Janek, výběrové kávy z pražírny Cofeespot včetně vyhlášené vánoční směsi. Mezi dárky pro osoby 18+ najdete i destiláty a likéry z lihovaru Žufánek, vše co zahřeje u srdce a vykouzlí úsměv na tváři.

Dárkový balíček Tierra Verde Relaxační, přináší voňavý klid

Relaxace. Kdo z nás by ji nepotřeboval? Kdo z nás by si ji rád nedopřál? Kdo by mohl být zklamaný nabídkou voňavé relaxace z dílny Tierra Verde jako relaxační dárkový balíček přírodní kosmetiky a esenciálních olejů aromaterapie v praktické papírové dóze?

Dárkový balíček laSaponaria Zimní růže. Odoláte královně květin?

Dárkový balíček luxusní péče a omamné vůně královny květin laSaponaria okouzlí každého. Růže potěší vždy a za všech okolností, na Vánoce speciálně jako Zimní růže. Dárkový balíček Zimní růže nabízí luxusní péči přírodní kosmetiky, obdarovaná s ním dostává i poselství, že si zaslouží to nejlepší.

Dárkový balíček laSaponaria Hvězda. Rozzáří nejenom oči obdarovaného

Dárkový balíček laSaponaria umožňuje zazářit. Můžete jím obdarovat hvězdy svého života, ale klidně i sebe, pokud chcete zažít péči hvězdné dvojky pleťových sér laSaponaria. Kyselina hyaluronová jako vysoce účinné sérum představuje sama o sobě výjimečný dárek. A přece je tu i sérum s vysoce silným antioxidantem, kterým je vitamín C. Stačí kapka a pokožka se projasní. Luxusní péče se nabízí v milé krabičce Hvězda jako zářivý dárek.

Dárkový balíček laSaponaria Perníček. Pro dokonalé Vánoce

Perníčky, kdo by je nemiloval? Kdo by odolal jejich vůni a nepokochal se jejich krásou? Dopřejte si na Vánoce perníčky, jak se sluší a patří. A přidejte k nim i originální dárkový balíček laSaponaria Perníček. Postará se o sametově hladkou pokožku, zářivou jako vánoční stromeček. Díky příjemné hřejivé vůni zázvoru projasní i mysl a zprostředkuje tu pravou pohodu. Nechte se hýčkat, hýčkejte své blízké prostřednictvím vymazlené dárkové krabičky.

Afrodiziakální dárkový balíček Z lásky Kvitok. Voní vášní

Povzbuzující květinová vůně geranium se mísí s jemností heřmánku a pikantní kořenitou esencí zázvoru. Afrodiziakální dárkový balíček přírodní kosmetiky Kvitok voní vášní, která nabývá podoby hned tří přírodních pokladů se speciální směsí esenciálních olejů. Mísí květinové tóny s nádechem citrusů, svěžest jehličnanů s kouzlem bylin. Dárková krabička je připravená rozdávat lásku.