Aroma difuzér: Čistý vzduch a atmosféra pohody jako mávnutím kouzelného proutku

Příjemná atmosféra domova. Dá se vůbec nějak definovat? Jisté je, že se na ní velkou měrou podílí vzduch v domácnosti. Měl by být čistý, bez prachu a dalších nečistot, bez patogenních mikroorganismů, jako jsou bakterie, viry a plísně. Ideálně by měl být naplněný svěžestí a prosycený vonnými molekulami. Ale pozor, není molekula jako molekula. Navíc dostat pozitivní vonné molekuly do ovzduší není jen tak. Efektivní pomoc nabízí aroma difuzér.

Příroda je mocná, zvlášť když jí pomáhá technika

V dobré víře sami zamořujeme své ovzduší nejrůznějšími chemickými přípravky, agresivními čističi nebo dokonce na chemii založenými osvěžovači vzduchu. Ty patří paradoxně v domácnosti k největším znečišťovatelům ovzduší v interiéru. Přitom je lze snadno nahradit přírodní cestou. Čisté esenciální oleje, základ aromaterapie mají původ v různých částech rostlin.

Pokud mají esenciální oleje skutečně dlouhodobě pročistit a provonět vzduch v domácnosti, bude se hodit aroma difuzér. Jde o přístroj, který se stará o rozptylování vonných esencí do ovzduší. Funguje jako přírodní osvěžovač vzduchu s praktickým použitím, navíc dlouhodobý.

Aroma difuzér představuje ten nejefektivnější a zároveň nejbezpečnější způsob provonění interiéru, ale stará se také o optimální vzdušnou vlhkost, i tím prospívá dýchání. Aroma difuzéry vedle vůní často využívají i hru barev, i díky tomu jsou v interiéru nejenom funkčním, ale i designovým prvkem. To platí i pro aroma difuzéry české značky Eta.

Aroma difuzér a zvlhčovač vzduchu Eta

Česká značka Eta nabízí aroma difuzéry v různých designových provedeních. Minimalistický design aroma difuzéru ETA Essencio kontrastuje s krajkovým motivem difuzéru ETA Essenco. ETA Sento, luxusní designový doplněk, je v provedení sklo a bambusové dřevo jako podstavec skleněné baňky.

Všechny aroma difuzéry Eta využívají vysokofrekvenční ultrazvukový oscilátor, ten z vody s esenciálním olejem vytváří mikroskopické kapičky a ty pak vyfukuje do místnosti v podobě studené páry (vodní tříště). Praktickou vychytávkou difuzérů je nabíjecí akumulátor, při umístění tak nelimituje délka přívodního kabelu.

Aroma difuzéry a zvlhčovače vzduchu najdete v eshopu tady:

reklama

4.2/5 - (4 votes)

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *