Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Reality TV: Neuvěřitelné psí příběhy

31 května 13:2518:00

Americký seriál nabízí neuvěřitelné množství zajímavých a praktických informací o nejvěrnějším příteli člověka. Pes je stejně tak krásný a přátelský jako nebezpečný a agresivní. Záleží na člověku. Narušené chování psa se dá změnit se správným přístupem, který si může osvojit každý stejně jako Matt Beisner.

Dokument, USA, 2019, 6 x 22 minut

 

Neuvěřitelné psí příběhy

Matt Beisner věří, že pes vchází do života člověka, aby ho něčemu naučil. Existují přitom i psi, které potřebujeme k přežití. Zakladatel organizace THE ZEN DOG nevyužívá při výcviku sílu ani pamlsky, nespoléhá na rychlá řešení a zázraky, ale na hlubokém pochopení vztahu člověka a psa, založeném na respektu, důvěře a lásce. Podobně jako problematičtí psi i Matt si prošel náročným obdobím života, kdy ho ovládal především strach, jak prozradil v rozhovoru pro magazín PositivelyWOOF.

V seriálu Neuvěřitelné psí příběhy (v originálu Dog Impossible: New Leash) Matt Beisner prezentuje zbrusu nové metody, které mohou pomoci změnit narušené chování psa. Specializuje se na agresivní psy, agresivitu, ale i citovou závislost nebo separační úzkost. Každá epizoda seriálu sestává z několika psích příběhů pro inspiraci, dozvíte se také něco o psích nemocech a způsobech léčby.

DOG: IMPOSSIBLE with Matt Beisner Official Trailer

Video: Dog Impossible (Official Trailer)

 

Neuvěřitelné psí příběhy – epizody

  • Domácí neklid. Matt bude tentokrát léčit tři psy: nebezpečně krásného australského ovčáka, surového mopse a psa, který se rozhodně nechová tak, jak by odpovídalo jeho mírumilovnému jménu.
  • Trýznitel. Matt se ujme dvou případů psů, které pronásleduje strach a labilita. Půjde o smečku pěti buldoků a křížence pitbula, který je při pocitu strachu extrémně agresivní.
  • Nebojte se obojku. Matta tentokrát zaujmou dva psi, kteří dříve žili divoce. Nyní si ale musí zvyknout na domestikovaný způsob života a zvládnout jej beze strachu.
  • Nebezpečné pnutí. Matt připravuje rodinu na úskalí soužití se psem a pokusí se obnovit důvěru mezi matkou a jejím štěnětem čínského chocholatého psa.
  • Na pokraji katastrofy. Dalším Mattovým pacientem bude fena záchranářka, která chce svému páníčkovi zmařit svatbu. Nebezpečnému bostonskému teriérovi je třeba dodat (sebe)důvěru.
  • Překonat strach. Matt pomáhá truchlící vdově zvládnout jejího vzpurného hlídacího psa. Další agresivní mazlíček by si potřeboval zvyknout na ostatní psy.

Zdroj: NAT GEO Wild

Podrobnosti

Datum:
31 května
Čas:
13:25 – 18:00
Rubriky Akce:
,
Štítky Akce:
, , , ,
Webová stránka:
https://www.natgeotv.com/cz/serialy/nationalgeographicwild/neuveritelne-psi-pribehy

Pořadatel

NAT GEO Wild
Webová stránka:
https://www.natgeotv.com/cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *