Agátin svět: Objevte smysluplné hračky pro děti, super hry a příjemnou zábavu pro celou rodinu

Hra Slož do minuty

Kdo si hraje, nezlobí. Kdo si hraje, rozvíjí svoji osobnost, baví se a současně se učí něco nového.

Existuje nespočet typů hraček, všemožné hračkové variace. Pokud jde o vkusné a kvalitní hračky, najdete je na jednom místě. To místo se jmenuje Agátin svět. Originální eshop plný smysluplných hraček a nápadů vytvořily mámy mámám, mámy, které ví, co děti nejlépe zabaví.  Čeká tady na vás příjemná zábava pro celou rodinu, vedle hraček i deskové hry, karetní hry, kreativní sady, výtvarné a školní potřeby…

Úvodní foto: Agátin svět

Co všechno nabízí Agátin svět?

Především jsou to hračky, hračky pro děti a rodiče, které neuspokojuje nabídka běžných hračkářství. Pokud chcete jako rodiče pro své děti něco víc, je tu Agátin svět. Správně vybrat a rozhodnout se pomáhá Agátin hledátor, šikovný a rychlý průvodce nabídky kreativně zábavných hraček a rozvíjejících her, pro celou rodinu, od nejmenších dětí až po ty největší, dospěláky nevyjímaje. Další inspiraci přináší Agátin blog, který funguje také jako rádce, třeba při výběru školního batohu či aktovky.

Mezi hodnoty Agátina světa patří kvalita a udržitelnost. Hračky a další produkty pro děti z eshopu Agátin svět proto vedle estetického a praktického designu charakterizují i  přírodní materiály a férové fungování výrobce jako firmy.

Slevový kupón na hračky

Zábava zdarma

Nahlédněte do Agátina světa, hravý rozvoj a chytrá zábava dětí je vám tady dostupná také zdarma. Nemusíte za všechno platit, Agátin svět nabízí i šablony a návody na domácí tvoření ke stažení zdarma. V sekci Stáhněte si zdarma na vás čekají třeba omalovánky ke stažení, logické či grafomotorické úkoly.

Omalovánky ke stažení

Dobrá hračka

Agátin svět ve spolupráci s dětmi a rodiči uděluje vždy v dubnu titul Dobrá hračka. O vítězství v ročníku 2020 rozhodlo více než 2200 hlasujících. Pokud se po nějaké dobré hračce poohlížíte, tady je inspirace:

Výtvarný kufřík pro děti

Nejoblíbenější hračky

Nejoblíbenější hračky Agátina světa reprezentují také úžasné vánoční dárky. Právě na Vánoce přinášejí radost, ještě předtím poslouží jako inspirace na dárky. Baví celé generace a nestárnou. Pokud jste to nestihli loni na Vánoce, stále to můžete dohnat. Nikdy není pozdě si nějakou z těch nejoblíbenějších hraček pořídit. Může to být třeba didaktická hra Hmatej a najdi Vilak. Zaručenou zábavu slibují i akční karetní hry, třeba Kdo s koho? Přebíjená pro nejmenší se zvířátky, také karty Čarodějky nebo Piráti.

Nikdy nezklamou ani kouzelné omalovánky, potažmo zajímavé koláže a vystřihovánky, magnetické hračky nebo dětské knížky, barevné encyklopedie a poutavé audioknihy.

Omalovánky zvířata

TIPY OD KOCOURA

Deskovky pro celou rodinu

Žádný internet, monitor či jiná svítící obrazovka, jen stůl, kolem kterého se sejde parta spoluhráčů. Fyzická blízkost, společné zážitky a objevování svých schopností. Deskové hry obstojí i v éře digitalizace, obejdou se přitom bez technologií, přesto či právě proto jsou moderním typem zábavy, který nabývá mnoha různých podob.

V některých deskovkách se navíc pohybují i kocouři a kočky!

Hra Ostrov koček

Kreativní sady pro malé i velké

Nápaditost a kreativita jsou vlastnostmi, které se vyplatí podporovat, třeba prostřednictvím hraní, her a kreativního tvoření. Nápady se cení. Nápady daly vznik i kreativním sadám, se kterými si doma můžete vytvořit malou dílnu na výrobu vlastních výrobků. Kreativní sady obsahují vše potřebné pro tvoření, materiál, nástroje a věci plné zábavy a legrace značky Djeco (deníčky), Avenue Mandarine (šití, dřevěné domečky), Janod (malování, mozaiky, vyškrabávání) aj.Vyškrabávání kočky

Pestré hudební nástroje

Upoutají pozornost na první pohled, a to mají svou ryze praktickou funkci. Jsou krásné a hravé.

Skutečně hrají! Hudební nástroje pro děti umožňují tvořit hudbu bez jakýchkoliv znalostí, tříbí hudební cit, ale podporují i mentální schopnosti a jemnou motoriku. Hudební nástroje jsou navíc součástí muzikoterapie, jednoduše příznivě ovlivňují psychiku.

Jako kreativní hračky pro děti slouží především tzv. Orffovy nástroje, např. xylofon, paličky, triangly, shakery, tamburíny, kastaněty, rumbakoule, chrastítka, perkuse, různé bubínky apod. Umožňují různé hry s rytmem a tóny. Reálně si pohrávají také s barvami a barevnými obrázky. V případě nádherných hudebních nástrojů Djembe Animambo nechybí ani zvířátka, třeba kočka jako xylofon, tamburína s papouškem, maracas nebo dešťová hůl s rybkou, také bonga se slony nebo dokonce úchvatný cajon pro děti Animambo, který zdobí obrázek krále zvířat. Nechybí vám právě tento cajon doma?

Hudební nástroje pro děti

Slevový kupón na hračky

5/5 - (7 votes)

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *