Pastelová melancholie

Může být melancholie pastelová? U kocoura je možné (téměř) vše.

Foto: Máte snad výstižnější název pro tyto fotky než melancholie?

melancholie_u

melancholie1

melancholie3

econea_jemny-praci-gel

melancholie4

Poznámka pro pozorné

Ano, naše štěňátko má aktuálně „špatné uši“, resp. špatně postavené. Má půl roku, když bylo menší, uši se jevily v pořádku, nyní je má poskládané jako kapesníčky, obvykle. Nedělá mu to žádný problém, ani nám. Slyší dobře (hlavně nepřeslechne, když zarachotí granulky). Nechceme štěně jen kvůli vzhledu tahat na nějaký chirurgický zákrok s nezaručeným výsledkem.

Pravda, věříme, že uši se ještě posadí správně. Někdy už tomu tak je, ale většinou je správně vyrovnané jen to levé, pravé ouško raději zůstává u kapesníčkového stylu (jak ukazují fotky).

Také je otázkou, co je vlastně správně, štěňátko má dlouhé uši jako typické Cane Corso (maminka), ale tatínek bullmastif má ouška kratší, možná i částečně skládaná.

Foto: Levý profil – ničím nerušená melancholie

melancholie5

Foto: Cože, jaký ucho? Pravý, levý? Dej pokoj.

melancholie6

Jste melancholický typ, máte rádi pastelové barvy a líbili se vám tyto fotky (bez ohledu na uši)? Pak se vám asi budou líbit i fotky série Jen růžová to může být…

Máme pro vás i další fotky, třeba z našeho výletu do Ádru.

Poznámka/štítek archivu: Fotky vznikly u nás doma 16.8.2016. Štěňátko mělo pár dnů půl roku.

econea_jemny-praci-gel

 © 2016 U KOCOURA DOMA Všechna práva vyhrazena. Naprostá většina fotografií (a textů) je ve vlastnictví majitele tohoto webu.  Ten je také vlastníkem a autorem většiny fotografií a textů, s plnými autorskými právy.  Jakékoliv další využití fotografií (či textů) je možné pouze po předchozím souhlasu a domluvě s autorem. Máte zájem o naše fotografie? Pro podmínky spolupráce nás kontaktujte na emailu ukocouradoma@seznam.cz.

Ohodnotíte článek?

Ušlo to.Bylo to fajn, ale...Článek se líbil.Super článek.Super článek, chválím. 1 x, øhodnocení: 5,00

Loading...

sdileni3

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *