Naše smečka

Jsme celkem čtyři. Kočka a pes, teda kocour a fenka, panička a páníček.

  • Já, kocour, černý kocour jsem se narodil v srpnu 2013, od října 2013 jsem spokojeným parťákem občas bláznivé paničky. Prožili jsme spolu sami celý rok, kdy jsem se také poprvé stěhoval. Přišel jsem taky o několik životů, když jsem se potkal s traktorem. Neuhnul, měl jsem namále, ale vylízal jsem se z toho.
  • V září 2014 jsme si pořídili páníčka a z domu se dostali do bytu (další stěhování). To jsem také volné běhání po celé vesnici vyměnil za bezpečnější městské procházky na vodítku.
  • V roce 2016 jsme se konečně přesunuli do vysněného domu se zahradou na venkově. Já už ale zůstal ta „kočka na vodítku“, traktory jsou traktory. Do nového se k nám přidala ještě fenečka, valentýnské štěňátko (cane corso x bullmastif). Venčíme se společně (ano, kočka a pes dohromady), i když se ze štěňátka rychle stává spíš štěně. Z velkého brzy bude ještě větší pes.

u-kocoura-doma_smecka

  • Dům potřebuje nějaké opravy, takže se naším denním chlebem stala i rekonstrukce…
  • Nově k nám přibyla ještě další kočička, další radost – starost. Takže už je nás vlastně pět.

Ještě něco o nás?

Černý kocour - u kocoura domaMáme tolik obrázků a slov, že jsme se rozhodli zřídit tento blog.

Chceme sdílet své zkušenosti, protože i nám se v různých situacích hodily zkušenosti jiných. Také se chceme podělit o své zážitky. Snad vám přinesou radost tak jako nám.

Naše společné chvilky nás naplňují spokojeností. Třeba budou i pro vás malou inspirací ke spokojenému životu.

Tedy, za všechny čtyři přeji hlavně spokojenost a jako černý kocour taky hodně štěstí!

kocour01

Co vás zajímá?

Ve škatulkách našeho webu najdete i témata jako:

ikona-u-kocoura-domaO webu U kocoura doma.cz

U kocoura doma.cz je nezávislým webem. Primárně slouží jako osobní nekomerční blog.

Přesto chceme časem sdílet zajímavé informace, zkušenosti a názory odborníků. Přesto chceme občas upozornit na zajímavý produkt či službu. Přesto jsme otevřeni různým formám spolupráce.

Kontaktujte nás!

Chcete nám cokoliv sdělit? Kontaktujte nás na emailu ukocouradoma@seznam.cz.

Buďme slušní

Prosíme návštěvníky webu o dodržování pravidel slušnosti a etických zásad, vyhrazujeme si právo mazat komentáře, které těmto pravidlům a zásadám neodpovídají.

Při tvorbě webu se řídíme autorskými právy a trváme na dodržování autorských práv také od našich návštěvníků.

Všechna práva vyhrazena.

Naprostá většina fotografií (a textů) je ve vlastnictví majitele tohoto webu. Majitel webu je v naprosté většině případů také vlastníkem a autorem fotografií a textů s plnými autorskými právy.

Na veškeré fotografie z archivu autora se vztahují platné zákonné předpisy o autorských právech, které tato díla zároveň chrání. Autorské právo (copyright – všechna práva vyhrazena) znamená, že autor musí souhlasit s využitím jeho díla. Fotografie jsou chráněny za všech okolností (nemusí mít vodoznak ani vyznačený copyright). Autorské právo je v České republice automatické, nepřevoditelné a nezrušitelné.

foto_adr-nahore2

Jakékoliv další využití fotografií (či textů) z tohoto webu je možné pouze po předchozím souhlasu a domluvě s autorem. 

Máte zájem o naše fotografie (či texty)? Jsme otevřeni i této formě spolupráce. Pro podmínky užívání nás kontaktujte na emailu ukocouradoma@seznam.cz.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *